14.APO Levadiakos1513118:286
15.AE Larisa1505107:265
16.Veria FC1512126:385
25.04. Olympiakos může slavit 44. mistrovský titul
Olympiakos Pireus může oficiálně slavit další zisk mistrovského titulu, v pořadí již čtyřiačtyřicátého. Řecký klub udělal poslední krok nedělní výhrou 5:0 nad Gianninou, v cestě mu ovšem ještě stála disciplinární komise. Za chování fanoušků v nedávném pohárovém souboji s AEK Atény známému celku hrozil odpočet šesti bodů z ligové tabulky, nakonec ale musí "jenom" zaplatit pokutu 150 tisíc eur a odehraje čtyři domácí duely na prázdném stadionu. (abola.pt)
25.04. Kodaň dohodla příchod Sotirioua
Pieros Sotiriou se stal novou akvizicí Kodaně. Dánský celek získal 24letého útočníka z APOELu Nikósie a podepsal s ním kontrakt na následujících pět let. (lequipe.fr)
24.04. Koutris do Saint-Étienne?
Řeckou ligu za francouzskou by mohl vyměnit Leonardo Koutris, o obránce Gianniny se zajímá Saint-Étienne. (transfermarketweb.com)
21.04. Sá Pinto má nabídku nové smlouvy
Trenér Ricardo Sá Pinto působí v Atromitosu a od řeckého klubu dostal nabídku na prodloužení smlouvy i pro příští sezonu. Portugalský kouč u týmu působí od začátku února a vyhrál první čtyři zápasy, z dalších pěti duelů ovšem Atromitos vytěžil jenom jeden bod. (abola.pt)
12.04. AEK Atény si pojistil dva obránce
Michalis Bakakis a Vasilios Lambropoulos budou i nadále hrát za AEK Atény, oba s řeckým klubem prodloužili kontrakty do června 2020. (lequipe.fr)
09.04. AEK Atény pomohl dvěma góly Pekhart
Český útočník Tomáš Pekhart si nadále drží v Řecku střeleckou formu a dvěma góly pomohl aténskému AEK k výhře 5:0 nad Kerkyrou. Na kontě má v této sezoně už devět ligových branek, další tři přidal v Řeckém poháru. Pekhart nastoupil v základní sestavě a ve 39. minutě zvýšil na 2:0. Navázal tak po týdnu na svoji trefu proti Panathinaikosu. V 70. minutě ještě završil skóre zápasu. Pekhart prožívá gólově druhou nejlepší sezonu v kariéře. Jen v ročníku 2010/11 ještě v dresu Jablonce a Sparty nastřílel 18 ligových branek. Navíc se dotáhl na šesté místo v tabulce střelců řecké ligy. (ČTK)
03.04. M'Poku zřejmě zůstane v Panathinaikosu
Paul-José M'Poku dost možná stráví i další část kariéry v Panathinaikosu, 24letý záložník zde letos hostuje z Chieva a vedení řeckého klubu má zájem o trvalý přestup. (transfermarketweb.com)
02.04. Pekhart dal sedmý gól sezony
Tomáš Pekhart dnes zaznamenal svou sedmou trefu v probíhající sezoně řecké ligy. Český útočník ve službách AEK Atény v 77. minutě duelu s Panathinaikosem srovnal na 2:2, jeho tým ale v samém závěru ještě jednou inkasoval a nakonec nezískal ani bod.
06.03. Olympiakos propustil trenéra Benta
Paulo Bento již není trenérem Olympiakosu. Řecký velkoklub prohrál tři ligové duely po sobě a vedení klubu se nakonec rozhodlo pro změnu u kormidla, kam se dočasně postavil Vasilis Vouzas. (lequipe.fr)