Přehled zápasů - 14.05.2022

10:15
SK Benešov - 1. FK Příbram B
5:1
10:15
Motorlet Praha - SK Rakovník
5:0
10:15
Baník Sokolov 1948 - Jiskra Domažlice
3:0
10:15
Slavoj Vyšehrad - Viktoria Plzeň B
neh.
10:15
FK Jablonec B - Dukla Praha B
5:3
10:15
Petřín Plzeň - Viktoria Mariánské Lázně
4:0
10:15
Tatran Rakovník - FK Baník Most - Souš
0:6
10:15
SK Štětí - Neratovice-Byškovice
3:0
10:15
Sparta Kutná Hora - SK Kosmonosy
1:2
10:15
MSK Břeclav - Bystřice nad Pernštejnem
2:3
10:30
Olympie Březová - FC Chomutov
0:1
10:30
FK Velké Hamry - Dvůr Králové nad Labem
3:1
12:00
Šachtër Karagandy - Ordabasy Šymkent
1:0
12:00
Kauno Žalgiris - Sūduva Marijampolė
0:3
12:00
Académica Coimbra - SC Farense
0:0
12:30
BB Termalica Nieciecza - Piast Gliwice
0:1
12:40
Korona Kielce - GKS Katowice
1:2
13:00
BFC Daugavpils - FK Liepāja
0:4
13:00
Hannover 96 II - Hamburger SV II
1:1
13:00
FK Ufa - Arsenal Tula
2:1
13:00
Örebro SK - Östers IF
2:1
13:00
Trelleborgs FF - Västerås SK
3:0
13:15
Celtic FC - Motherwell FC
6:0
13:15
Heart of Midlothian - Rangers FC
1:3
13:15
Ross County - Dundee United
1:2
13:30
VfL Osnabrück - 1. FC Magdeburg
1:5
13:30
BFC Viktoria 1889 - SV Meppen
3:4
13:30
Eintracht Braunschweig - Viktoria Köln
0:1
13:30
TSV Mnichov 1860 - Borussia Dortmund II
6:3
13:30
SV Waldhof Mannheim - TSV Havelse
7:0
13:30
1. FC Kaiserslautern - SV Türkgücü-Ataspor München
neh.
13:30
Hallescher FC - Wehen Wiesbaden
1:1
13:30
FSV Zwickau - Würzburger Kickers
7:0
13:30
SC Verl - MSV Duisburg
1:1
13:30
SC Freiburg II - 1. FC Saarbrücken
1:1
13:30
Weiche Flensburg - VfV Borussia Hildesheim
4:2
14:00
SK Tochovice - FK Čáslav
3:0
14:00
Slavia Praha - 1. FC Slovácko
2:0
14:00
Jammerbugt FC - Hobro IK
2:3
14:00
FK Atyrau - Kyzylžar Petropavl
3:3
14:00
FC Astana - Kairat Almaty
6:0
14:00
FK Riteriai - Žalgiris Vilnius
0:1
14:00
Werder Brémy II - KSV Holstein Kiel II
2:0
14:00
Rot-Weiß Essen - Rot Weiss Ahlen
2:0
14:00
SV Straelen - SV Rödinghausen
1:4
14:00
Wuppertaler SV - FC Wegberg-Beeck
4:1
14:00
Fortuna Köln - Sportfreunde Lotte
2:1
14:00
Fortuna Düsseldorf II - Borussia Mönchengladbach II
0:0
14:00
VfB Homberg - Alemannia Aachen
0:0
14:00
Preußen Münster - 1. FC Köln II
2:1
14:00
SV Lippstadt 08 - KFC Uerdingen
3:4
14:00
Bonner SC - Rot-Weiß Oberhausen
1:5
14:00
SV Elversberg - FC 08 Homburg
2:0
14:00
Kickers Offenbach - FSV Frankfurt
4:0
14:00
SSV Ulm 1846 - VfB Stuttgart II
3:2
14:00
Rot-Weiss Koblenz - Sonnenhof Großaspach
0:1
14:00
TSG Hoffenheim II - TSV Steinbach
0:2
14:00
Hessen Kassel - FC Gießen
3:0
14:00
Astoria Walldorf - VfR Aalen
0:2
14:00
Schott Mainz - Bahlinger SC
3:0
14:00
SV Heimstetten - SC Eltersdorf
1:2
14:00
SpVgg Unterhaching - TSV Rain am Lech
2:0
14:00
FC Memmingen - 1. FC Norimberk II
1:0
14:00
1. FC Schweinfurt - FV Illertissen
1:2
14:00
VfB Eichstätt - FC Augsburg II
1:0
14:00
SpVgg Bayreuth - Viktoria Aschaffenburg
2:1
14:00
TSV Aubstadt - SV Schalding-Heining
9:1
14:00
SD Amorebieta - SD Huesca
1:0
14:30
FK Frýdek-Místek - FK Blansko
4:2
14:30
Lokomotiva Brno - Sparta Praha
0:7
14:45
Gyirmót SE - Ferencvárosi TC
1:2
15:00
Energetik-BGU Minsk - FK Minsk
2:0
15:00
Leotar Trebinje - Rudar Prijedor
2:0
15:00
Dukla Praha - Slovan Liberec
1:4
15:00
Viktoria Plzeň - SK DFO Pardubice
8:0
15:00
Empoli FC - Salernitana Calcio
1:1
15:00
FK Spartaks - Riga FC
0:4
15:00
FC Oberneuland - Heider SV
3:1
15:00
Schwarz-Weiß Rehden - SV Drochtersen / Assel
1:1
15:00
SSV Jeddeloh - Altonaer FC von 1893
2:0
15:00
Warta Poznań - Lech Poznań
1:2
15:00
Tabor Sežana - NK Bravo
0:1
15:00
Mjällby AIF - IFK Värnamo
1:1
15:00
Jönköpings Södra IF - Utsiktens BK
5:2
15:00
Halmstads BK - AFC Eskilstuna
2:1
15:00
Norrby IF - Örgryte IS
1:1
15:00
MKE Ankaragücü - Boluspor
1:2
15:00
Ümraniyespor - Denizlispor
0:0
15:00
Altinordu SK - Balikesirspor
2:1
15:00
Manisa FK - Tuzlaspor
4:1
15:00
Eyüpspor - Kocaelispor
2:1
15:00
Erzurum BB - Keçiörengücü
2:2
15:00
Samsunspor - Istanbulspor
0:0
15:00
Menemen Belediyespor - Gençlerbirliği SK
1:3
15:00
Bandirmaspor - Bursaspor
4:2
15:00
Caernarfon Town - Flint Town United
2:1e
15:30
Borussia Dortmund - Hertha BSC
2:1
15:30
VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
2:2
15:30
Bayer Leverkusen - SC Freiburg
2:1
15:30
Union Berlín - VfL Bochum
3:2
15:30
Borussia Mönchengladbach - TSG Hoffenheim
5:1
15:30
VfB Stuttgart - 1. FC Köln
2:1
15:30
1. FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt
2:2
15:30
FC Augsburg - Greuther Fürth
2:1
15:30
Arminia Bielefeld - RB Lipsko
1:1
15:30
Farul Constanţa - Argeş Piteşti
1:0
15:30
FK Rostov - FK Chimki
2:1
15:30
Lokomotiv Moskva - Dinamo Moskva
3:3
16:00
Apolonia Fier - Tërbuni Puka
1:0
16:00
Korabi Peshkopi - Tomori Berat
1:0
16:00
Sheffield United - Nottingham Forest
1:2
16:00
Hvězda Cheb - Slavoj Mýto
3:0
16:00
Legion Tallinn - Flora Tallinn
odl.
16:00
Inter Turku - HIFK Helsinky
2:2
16:00
PIF Pargas - KPV Kokkola
1:2
16:00
FK Aksu - FK Arys
2:0
16:00
FK Aktobe - Tobol Kostanaj
2:1
16:00
Banga Gargždai - Lietava Jonava
1:1
16:00
Sfîntul Gheorghe - Sheriff Tiraspol
0:2
16:00
FC Floreşti - CSF Bălți
neh.
16:00
Zimbru Kišiněv - Petrocub Hîncești
0:3
16:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Milsami Orhei
2:2
16:00
Volos NFC - OFI Kréta
5:0
16:00
Cowdenbeath FC - Bonnyrigg Rose Athletic
0:1
16:00
Burgos CF - FC Cartagena
1:1
16:00
CD Lugo - CF Fuenlabrada
1:3
16:30
ČSK Uherský Brod - SFK Vrchovina
3:0
16:30
Slovan Rosice - 1. SC Znojmo FK
3:1
16:30
SK Hranice - 1. HFK Olomouc
2:1
16:30
SFK Holešov - Viktorie Přerov
2:2
16:30
Slovan Bzenec - Tatran Všechovice
1:1
16:30
TJ Skaštice - FC Vsetín
7:2
16:30
FC Strání - FK Šumperk
1:3
16:30
TJ Valašské Meziříčí - FC Slavičín
0:0
16:30
Jiskra Rýmařov - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
0:2
16:30
TJ Heřmanice - MFK Karviná B
2:5
16:30
Trento Calcio - Giana Erminio
1:0
16:30
ADO Den Haag - NAC Breda
2:1
16:30
FC Arouca - CF Os Belenenses
0:0
16:30
CD Tondela - Boavista FC
2:2
16:30
Moreirense FC - FC Vizela
4:1
16:30
UD Vilafranquense - CD Trofense
2:4
17:00
Skënderbeu Korça - KF Laçi
1:2
17:00
Kastrioti Kruja - Teuta Durrës
0:1
17:00
KF Egnatia - Partizani Tirana
0:1
17:00
KF Tirana - Vllaznia Skadar
3:1
17:00
FK Kukësi - Dinamo Tirana
2:1
17:00
FC Ararat-Armenia - FK Van
1:0
17:00
Dinamo Brest - Belšina Bobrujsk
1:1
17:00
Velež Mostar - FK Tuzla City
1:0
17:00
Široki Brijeg - FK Sarajevo
2:0
17:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Přepeře
0:3
17:00
Slovan Velvary - FK Pardubice B
4:0
17:00
Hanácká Slavia Kroměříž - SK Uničov
1:1
17:00
FK Hořovicko - FC Rokycany
3:1
17:00
SK Doubravka - SK Klatovy
4:2
17:00
Spartak Soběslav - Otava Katovice
3:0
17:00
FK Ostrov - MFK Dobříš
2:0
17:00
SK Slaný - Aritma Praha
1:0
17:00
SK Český Brod - SK Kladno
0:2
17:00
SK Vysoké Mýto - FC Hlinsko
5:0
17:00
MFK Trutnov - SK Sparta Kolín
0:5
17:00
FK Náchod - SK Benátky nad Jizerou
0:1
17:00
Horky nad Jizerou - FK Letohrad
4:1
17:00
EB/Streymur - B36 Tórshavn
1:5
17:00
B68 Toftir - Víkingur Gøta
0:6
17:00
Slaven Belupo - NK Rijeka
2:2
17:00
PAEEK Kyrenia - Omonia Nikósie
2:5
17:00
FK Tukums 2000 - SK Super Nova
1:1
17:00
SV Ried - LASK Linz
1:1
17:00
Admira Wacker Mödling - SCR Altach
0:3
17:00
Swarovski Tirol - TSV Hartberg
4:2
17:00
MŠK Žilina - Spartak Trnava
1:2
17:00
ŠKF Sereď - Slovan Bratislava
0:3
17:00
FC Zlaté Moravce - FK Pohronie
1:3
17:00
FK Senica - AS Trenčín
0:3
17:00
FK Kolubara - Proleter Novi Sad
1:0
17:30
Ludogorec Razgrad - Černo More Varna
1:0
17:30
FK Ústí nad Labem - Fotbal Třinec
3:2
17:30
MFK Vyškov - Dukla Praha
1:1
17:30
Sparta Praha B - MFK Chrudim
2:2
17:30
Sellier & Bellot Vlašim - SFC Opava
3:1
17:30
FK Varnsdorf - Vysočina Jihlava
0:0
17:30
Viktoria Žižkov - SK Líšeň
3:1
17:30
Zbrojovka Brno - MAS Táborsko
1:1
17:30
1. FK Příbram - 1. SK Prostějov
2:4
17:30
AS Viterbese - US Fermana
2:0
17:30
Fidelis Andria - Paganese Calcio
1:0
17:30
AC Pro Sesto - Seregno Calcio
1:1
17:30
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
1:0
17:30
IK Sirius - IF Elfsborg
2:0
17:45
Chelsea FC - Liverpool FC
0:1p
17:45
Beitar Jeruzalém - Ironi Kiryat Shmona
3:3
18:00
FK Teplice - FK Pardubice
0:2
18:00
Fastav Zlín - FK Jablonec
1:1
18:00
Bohemians Praha 1905 - MFK Karviná
4:0
18:00
Hellas Verona - Turín FC
0:1
18:00
Udinese Calcio - Spezia Calcio
2:3
18:00
Brescia Calcio - Perugia Calcio
3:2e
18:00
FC Ashdod - Hapoel Jeruzalém
0:1
18:00
Hapoel Nof HaGalil - Hapoel Haifa
1:0
18:00
Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Eran Hadera
4:3
18:00
AEK Larnaka - Pafos FC
2:0
18:00
GKS Jastrzębie - GKS Tychy
3:2
18:00
Achmat Groznyj - Křídla Sovětů Samara
1:0
18:00
FC Kubaň Krasnodar - FK Krasnodar II
0:0
18:00
Kayserispor - Yeni Malatyaspor
3:0
18:15
Real Valladolid - SD Ponferradina
2:0
18:30
FC Kuressaare - Kalev Tallinn
1:0
18:30
MOL Fehérvár FC - Paksi SE
2:2
18:30
Espanyol Barcelona - Valencia CF
1:1
19:00
Šachtër Soligorsk - Dinamo Minsk
1:0
19:00
Rudar Pljevlja - FK Podgorica
1:1
19:00
Jezero Plav - Zeta Golubovci
0:0
19:00
Iskra Danilovgrad - Mornar Bar
1:0
19:00
Dečić Tuzi - OFK Petrovac
2:1
19:00
Budućnost Podgorica - Sutjeska Nikšić
4:2
19:00
AC Ajaccio - Toulouse FC
1:0
19:00
AJ Auxerre - Amiens SC
2:1
19:00
EA Guingamp - Le Havre AC
2:1
19:00
AS Nancy-Lorraine - Pau FC
2:3
19:00
Nîmes Olympique - SC Bastia
0:2
19:00
Chamois Niortais - Valenciennes FC
1:2
19:00
Paris FC - Grenoble Foot 38
2:0
19:00
US Quevilly-Rouen - USL Dunkerque
3:1
19:00
Rodez AF - SM Caen
2:0
19:00
FC Sochaux - Dijon FCO
2:2
19:00
CS Marítimo - Portimonense SC
0:1
19:00
FC Porto - Estoril Praia
2:0
19:00
Aris Soluň - AEK Atény
3:2
19:00
Olympiakos Pireus - PAOK Soluň
1:1
19:00
Panathinaikos FC - PAS Giannina FC
4:0
19:00
FK Metalac - Mladost Lučani
0:3
19:00
Spartak Subotica - FK Radnički 1923
2:1
19:05
Hajduk Split - NK Istra 1961
3:1
20:00
Roda JC - SBV Excelsior
0:2e
20:00
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
0:0
20:00
FC Voluntari - FCSB
2:2
20:15
NK Maribor - NK Aluminij
3:1
20:15
FC Schaffhausen - FC Aarau
0:1
20:15
FC Wil - FC Thun
1:2
20:15
FC Winterthur - Neuchâtel Xamax
3:1
20:15
Yverdon-Sport - SC Kriens
3:2
20:15
FC Vaduz - Stade Lausanne Ouchy
2:2
20:30
UE Engordany - CE Carroi
1:2
20:30
FC Ordino - FC Santa Coloma
2:3
20:30
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
0:0
20:45
Mansfield Town - Northampton Town
2:1
20:45
Royal Charleroi SC - KV Mechelen
3:2
20:45
Sligo Rovers - St. Patrick's Athletic
1:1
20:45
AS Řím - Venezia FC
1:1
21:00
ES Sétif - Al Ahly
2:2
21:00
Girondins Bordeaux - FC Lorient
0:0
21:00
Olympique Lyon - FC Nantes
3:2
21:00
FC Metz - Angers SCO
1:0
21:00
AS Monaco - Stade Brestois
4:2
21:00
Montpellier HSC - Paris Saint-Germain
0:4
21:00
OGC Nice - Lille OSC
1:3
21:00
Stade Rennes - Olympique Marseille
2:0
21:00
AS Saint-Étienne - Stade Reims
1:2
21:00
Racing Strasbourg - Clermont Foot
1:0
21:00
ES Troyes - RC Lens
1:3
21:00
CD Leganés - SD Eibar
2:3
21:30
Sporting CP - CD Santa Clara
4:0
?
FC Mariupol - Olimpik Doněck
neh.
?
Ruch Lvov - Černomorec Oděsa
neh.
?
Metalist 1925 Charkov - PFK Oleksandrija
neh.
?
SK Dnipro-1 - Inhulec Petrove
neh.
?
Desna Černihiv - FK Lvov
neh.
?
Veres Rivne - Zarja Luhansk
neh.
?
Šachtar Doněck - Kolos Kovalivka
neh.
?
Vorskla Poltava - Dynamo Kyjev
neh.
?
FC Mariupol - FC Minaj
neh.
Kalendář