Přehled zápasů - 15.01.2022

12:00
Korejská republika - Island
5:1
17:00
Nigérie - Súdán
3:1
20:00
Guinea Bissau - Egypt
0:1
16:45
Skënderbeu Korça - KF Laçi
0:0
19:45
KF Tirana - Vllaznia Skadar
0:0
13:30
Manchester City - Chelsea FC
1:0
16:00
Burnley FC - Leicester City
odl.
16:00
Newcastle United - Watford FC
1:1
16:00
Norwich City - Everton FC
2:1
16:00
Wolverhampton Wanderers - Southampton FC
3:1
18:30
Aston Villa - Manchester United
2:2
13:30
Luton Town - AFC Bournemouth
3:2
13:30
Cardiff City - Blackburn Rovers
0:1
16:00
Barnsley FC - Blackpool FC
odl.
16:00
Derby County - Sheffield United
2:0
16:00
Fulham FC - Bristol City
6:2
16:00
Middlesbrough FC - Reading FC
2:1
16:00
Millwall FC - Nottingham Forest
0:1
16:00
Peterborough United - Coventry City
1:4
16:00
Preston North End - Birmingham City
1:1
16:00
Queens Park Rangers - West Bromwich Albion
1:0
16:00
Huddersfield Town - Swansea City
1:1
16:00
Accrington Stanley - Sunderland AFC
1:1
16:00
AFC Wimbledon - Morecambe FC
0:0
16:00
Bolton Wanderers - Ipswich Town
2:0
16:00
Cheltenham Town - Charlton Athletic
1:1
16:00
Crewe Alexandra - Shrewsbury Town
0:0
16:00
Doncaster Rovers - Wigan Athletic
1:2
16:00
Fleetwood Town - Rotherham United
1:0
16:00
Gillingham FC - Burton Albion
1:3
16:00
Lincoln City - Cambridge United
0:1
16:00
Portsmouth FC - Milton Keynes Dons
1:2
16:00
Sheffield Wednesday - Plymouth Argyle
4:2
16:00
Wycombe Wanderers - Oxford United
2:0
16:00
Bradford City - Salford City
2:1
16:00
Bristol Rovers - Hartlepool United
2:0
16:00
Carlisle United - Crawley Town
1:1
16:00
Colchester United - Barrow AFC
0:2
16:00
Exeter City - Scunthorpe United
2:0
16:00
Mansfield Town - Walsall FC
2:0
16:00
Northampton Town - Forest Green Rovers
1:1
16:00
Oldham Athletic - Leyton Orient
odl.
16:00
Port Vale - Swindon Town
1:3
16:00
Stevenage FC - Sutton United
3:3
16:00
Tranmere Rovers - Rochdale AFC
2:0
16:00
Newport County - Harrogate Town
4:0
16:00
Barnet FC - Chesterfield FC
1:4
16:00
Grimsby Town - Altrincham FC
2:0
16:00
Wealdstone FC - Dover Athletic
2:1
16:15
Oud-Heverlee Leuven - KV Mechelen
odl.
18:30
RFC Seraing - RU Saint-Gilloise
0:2n
18:30
SV Zulte Waregem - KV Oostende
odl.
20:45
Club Bruggy - Sint-Truidense VV
2:0
17:00
AS Saint-Étienne - RC Lens
1:2
21:00
Paris Saint-Germain - Stade Brestois
2:0
19:00
EA Guingamp - Grenoble Foot 38
0:0
19:00
AS Nancy-Lorraine - SC Bastia
2:1
19:00
US Quevilly-Rouen - Amiens SC
odl.
19:00
Rodez AF - Dijon FCO
0:2
19:00
Toulouse FC - Pau FC
1:1
20:00
FC Sochaux - SM Caen
3:2
16:00
Mons Calpe - Europa FC
1:3
18:30
St Joseph's FC - Europa Point
6:0
15:00
UC Sampdoria - Turín FC
1:2
18:00
Salernitana Calcio - SS Lazio
0:3
20:45
Juventus FC - Udinese Calcio
2:0
14:00
US Cremonese - Como 1907
2:0
14:00
Parma Calcio - FC Crotone
odl.
14:00
Reggina 1914 - Brescia Calcio
0:2
14:00
AS Cittadella - Cosenza Calcio
odl.
16:15
AC Pisa 1909 - Frosinone Calcio
1:3
14:00
Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Nof HaGalil
2:2
16:30
Hapoel Haifa - Maccabi Petach-Tikva
2:2
18:50
Hapoel Jeruzalém - Maccabi Tel-Aviv
1:3
16:00
Olympiakos Nikósie - Pafos FC
1:2
18:00
Ethnikos Achnas - APOEL Nikósie
0:3
15:30
VfL Wolfsburg - Hertha BSC
0:0
15:30
Union Berlín - TSG Hoffenheim
2:1
15:30
VfB Stuttgart - RB Lipsko
0:2
15:30
1. FSV Mainz 05 - VfL Bochum
1:0
15:30
1. FC Köln - Bayern Mnichov
0:4
18:30
Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen
1:2
13:30
Werder Brémy - Fortuna Düsseldorf
3:0
13:30
FC St. Pauli - Erzgebirge Aue
2:2
13:30
1. FC Norimberk - SC Paderborn
1:2
20:30
SV Darmstadt - Karlsruher SC
2:2
14:00
Hallescher FC - SV Türkgücü-Ataspor München
odl.
14:00
VfL Osnabrück - 1. FC Saarbrücken
2:1
14:00
TSV Mnichov 1860 - Wehen Wiesbaden
3:2
14:00
1. FC Kaiserslautern - SV Meppen
4:0
14:00
FSV Zwickau - Viktoria Köln
odl.
14:00
SC Freiburg II - 1. FC Magdeburg
2:3
18:45
NEC Nijmegen - Heracles Almelo
0:0
20:00
Feyenoord Rotterdam - SBV Vitesse
0:1
20:00
FC Twente - SC Heerenveen
2:0
21:00
Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk
0:2
16:30
ADO Den Haag - TOP Oss
2:0
16:30
Boavista FC - Gil Vicente FC
1:1
19:00
SL Benfica - Moreirense FC
1:1
19:00
SC Braga - CS Marítimo
0:1
12:00
Casa Pia AC - Académico Viseu
0:1
16:30
FC Penafiel - UD Vilafranquense
4:3
16:15
Asteras Tripolis - Volos NFC
1:0
16:15
PAS Lamia 1964 - Ionikos FC
2:1
18:30
Apollon Smyrnis - Aris Soluň
0:0
18:30
PAOK Soluň - OFI Kréta
3:0
15:00
AC Libertas - SS Folgore
odl.
15:00
SP Cailungo - SC Faetano
odl.
15:00
SS Murata - SS Virtus
odl.
16:00
Carrick Rangers - Glenavon FC
2:2
16:00
Larne FC - Dungannon Swifts
0:1
16:00
Linfield FC - Ballymena United
1:0
16:00
Portadown FC - Coleraine FC
0:0
16:00
Warrenpoint Town - Crusaders FC
0:1
16:00
Ayr United - Greenock Morton
0:2
16:00
Dunfermline Athletic - Hamilton Academical
1:0
16:00
Inverness CT - Queen of the South FC
2:2
16:00
Raith Rovers - Arbroath FC
1:2
16:00
Airdrieonians FC - Falkirk FC
3:2
16:00
Alloa Athletic - Queen's Park FC
1:1
16:00
Cove Rangers - Montrose FC
1:0
16:00
Dumbarton FC - East Fife FC
2:0
16:00
Peterhead FC - Clyde FC
1:1
16:00
Annan Athletic - Forfar Athletic
2:2
16:00
Elgin City - Albion Rovers
1:1
16:00
Kelty Hearts - Edinburgh City
2:2
16:00
Stenhousemuir FC - Cowdenbeath FC
0:2
16:00
Stranraer FC - Stirling Albion
3:3
16:00
RCD Mallorca - Espanyol Barcelona
2:1
18:30
Sporting Gijón - Cádiz CF
0:1p
18:30
Girona FC - Rayo Vallecano
1:2
11:30
Adana Demirspor - Kayserispor
1:1
14:00
Sivasspor - Trabzonspor
1:1
14:00
Fatih Karagümrük - Çaykur Rizespor
2:0
17:00
Istanbul Başakşehir - Konyaspor
odl.
17:00
Antalyaspor - Fenerbahçe SK
1:1
11:30
Denizlispor - Manisa BBSK
0:1
14:00
Istanbulspor - Ümraniyespor
1:0
17:00
Kocaelispor - MKE Ankaragücü
1:2
10:30
Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec
1:3
10:30
FK Varnsdorf - FK Mladá Boleslav
1:3
10:30
Baník Ostrava - 1. SK Prostějov
0:2
10:30
FK Senica - MFK Skalica
0:1
13:00
Sparta Praha B - Dukla Praha
2:3
13:00
FK Teplice - MAS Táborsko
3:3
13:00
Spartak Trnava - FC Zlaté Moravce
3:5
Kalendář