Přehled zápasů - 22.11.2020

10:15
Viktoria Žižkov - SK Líšeň
3:1
10:30
Rapid Vídeň Am. - Grazer AK
1:2
11:00
FK Qäbälä - Neftçi Baku
1:4
11:00
Tammeka Tartu - Tulevik Viljandi
3:3
11:00
Merani Tbilisi - Chikhura Sachkhere
1:2
11:00
Cádiz CF B - CD Marino
3:1
11:30
Shirak Gyumri - FC Urartu
0:3
11:30
Pyunik Jerevan - FC Urartu
odl.
11:30
Lori FC - BKMA
2:2
11:30
Černo More Varna - Botev Vraca
2:1
11:30
Getafe CF B - Internacional de Madrid
odl.
11:30
Hatayspor - Çaykur Rizespor
2:2
11:30
Keçiörengücü - Akhisar Belediyespor
6:0
12:00
Neman Grodno - FK Sluck
1:0
12:00
BATE Borisov - Belšina Bobrujsk
5:0
12:00
FK Gorodeja - Dinamo Brest
1:4
12:00
FK Smoleviči - Slavia Mozyr
0:3
12:00
Energetik-BGU Minsk - Dinamo Minsk
2:3
12:00
Torpedo Žodino - Isloč Minsk
2:0
12:00
FK Minsk - FK Vitebsk
2:2
12:00
FK Ruch Brest - Šachtër Soligorsk
1:2
12:00
Nõmme Kalju - Flora Tallinn
0:3
12:00
FC Felgueiras - CD Tondela
0:1
12:00
Anadia FC - CD Pinhalnovense
2:1
12:00
SC Espinho - Gondomar SC
2:1
12:00
AD Limianos - GD Fontinhas
1:2
12:00
União Torreense - FC Alverca
2:0
12:00
AD Fafe - GD Vilar de Perdizes
5:1
12:00
Vilaverdense FC - Olímpico Montijo
2:3
12:00
CSKA Moskva - PFC Soči
1:1
12:00
Celta Vigo B - Zamora CF
2:0
12:00
UP Langreo - CD Covadonga
odl.
12:00
Real Sociedad B - Real Unión Club
0:1
12:00
SD Tarazona - Haro Deportivo
1:0
12:00
AE Prat - Badalona CF
0:1
12:00
UE Llagostera - Espanyol Barcelona B
2:0
12:00
Hércules CF - Orihuela CF
2:0
12:00
Valencia CF B - UD Ibiza
0:4
12:00
Peña Deportiva - CF La Nucía
0:0
12:00
UD Las Palmas B - CD San Fernando
2:1
12:00
Recreativo Huelva - Real Linense
2:0
12:00
Atlético Sanluqueño - UD Marbella
2:1
12:00
Algeciras CF - Tamaraceite
2:1
12:00
Rayo Majadahonda - UD Poblense
2:1
12:00
Las Rozas - Atlético Madrid B
2:1
12:00
Atlético Baleares - San Sebastián Reyes
0:1
12:00
CD Badajoz - CP Villarrobledo
5:3
12:00
UD Socuéllamos - Mérida AD
1:2
12:00
Villarrubia CF - UD Melilla
1:1
12:15
AFC Ajax - Heracles Almelo
5:0
12:30
ACF Fiorentina - Benevento Calcio
0:1
12:30
US Pontedera - Pro Patria Calcio
0:1
12:30
Lech Poznań - Raków Częstochowa
3:3
12:40
Odra Opole - Górnik Łęczna
1:1
12:40
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice
4:4
12:40
Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom
1:1
13:00
Fulham FC - Everton FC
2:3
13:00
Zirä FK - Keşlə FK
3:1
13:00
FK Krupa na Vrbasu - Velež Mostar
1:1
13:00
Fremad Amager - HB Køge
0:1
13:00
FC Nantes - FC Metz
1:1
13:00
KF Priština - KF Trepça '89
4:2
13:00
VfB Lübeck - Bayern Mnichov II
3:0
13:00
FK Škendija - FK Shkupi
1:1
13:00
Rabotnički Skopje - Makedonija GP Skopje
1:3
13:00
Sileks Kratovo - Belasica Strumica
0:1
13:00
Fudbalska Akademija Pandev - Pelister Bitola
3:2
13:00
FK Struga Trim-Lum - FK Renova
1:0
13:00
Rangers FC - Aberdeen FC
4:0
13:00
FC Minaj - SK Dnipro-1
3:2
13:30
Beerschot Wilrijk - RSC Anderlecht
2:1
13:30
Sellier & Bellot Vlašim - Dukla Praha
1:0
13:30
KF Ballkani - KF Llapi
4:2
13:30
Hamburger SV - VfL Bochum
1:3
13:30
Erzgebirge Aue - SV Darmstadt
3:0
13:30
Greuther Fürth - Jahn Regensburg
3:1
13:30
Würzburger Kickers - Hannover 96
2:1
14:00
Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
odl.
14:00
Zbrojovka Brno - 1. FK Příbram
1:1
14:00
Odense Boldklub - SønderjyskE
1:1
14:00
Aalborg BK - FC Nordsjaelland
1:1
14:00
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond
2:2
14:00
US Triestina - US Fermana
3:1
14:00
Balzan Youths - Floriana FC
0:0
14:00
SpVgg Unterhaching - Viktoria Köln
2:2
14:00
FC Teutonia Ottensen - Hamburger SV II
odl.
14:00
Eintracht Norderstedt - Phönix Lübeck
odl.
14:00
Lüneburger SK Hansa - KSV Holstein Kiel II
odl.
14:00
VfB Oldenburg - TSV Havelse
odl.
14:00
VfV Borussia Hildesheim - Hannover 96 II
odl.
14:00
Hannoverscher SC - VfL Wolfsburg II
odl.
14:00
AEK Atény - AE Larisa
4:1
14:00
SD Eibar - Getafe CF
0:0
14:00
CE Sabadell FC - UD Las Palmas
3:1
14:00
Konyaspor - Kasimpaşa SK
2:1
14:00
Göztepe SK - MKE Ankaragücü
3:1
14:00
Tuzlaspor - Bandirmaspor
0:6
14:30
Calcio Catania - FC Turris 1944
0:0
14:30
Calcio Foggia - Virtus Francavilla
1:1
14:30
Sparta Rotterdam - ADO Den Haag
6:0
14:30
Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam
1:3
14:30
Austria Vídeň - SKN Sankt Pölten
1:1
14:30
Swarovski Tirol - Admira Wacker Mödling
3:0
14:30
Rotor Volgograd - Ural Sverdlovská oblast
0:0
14:30
AIK Solna - Örebro SK
0:2
14:30
IF Elfsborg - Helsingborgs IF
2:1
14:30
Kalmar FF - Djurgårdens IF
0:3
14:30
Västerås SK - Örgryte IS
0:3
15:00
Sheffield United - West Ham United
0:1
15:00
FK Sarajevo - Olimpik Sarajevo
2:0
15:00
Esbjerg fB - Skive IK
2:1
15:00
Dijon FCO - RC Lens
0:1
15:00
Montpellier HSC - Racing Strasbourg
4:3
15:00
Stade Reims - Nîmes Olympique
0:1
15:00
Inter Milán - Turín FC
4:2
15:00
AS Řím - Parma Calcio
3:0
15:00
UC Sampdoria - Bologna FC
1:2
15:00
Hellas Verona - US Sassuolo
0:2
15:00
Ascoli Calcio - Virtus Entella
1:1
15:00
UC AlbinoLeffe - Calcio Como
1:2
15:00
Juventus U23 - AC Pistoiese
3:2
15:00
Calcio Lecco - US Pergolettese
3:2
15:00
AS Lucchese Libertas - Giana Erminio
0:1
15:00
US Pro Vercelli - AC Pro Sesto
0:2
15:00
Matelica Calcio - AC Cesena
2:2
15:00
Modena FC - FC Südtirol-Alto Adige
1:2
15:00
US Casertana - SSC Bari
0:2
15:00
FC Catanzaro - SS Cavese
2:1
15:00
Liberty Monopoli - US Vibonese
2:0
15:00
Paganese Calcio - Bisceglie Calcio
1:1
15:00
Nea Salamis FC - Omonia Nikósie
2:1
15:00
Milsami Orhei - Petrocub Hîncești
1:3
15:00
FC Ingolstadt 04 - 1. FC Magdeburg
1:0
15:00
Raufoss IL - Tromsø IL
1:1
15:00
Slovan Bratislava - FC Zlaté Moravce
2:1
15:00
NK Aluminij - Tabor Sežana
0:0
15:30
SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05
1:3
15:30
SC Beira Mar - CD Santa Clara
1:3
15:30
Desportivo Monção - Rio Ave FC
1:2
15:30
Merelinense FC - Moreirense FC
0:1
16:00
SV Zulte Waregem - KV Mechelen
1:2
16:00
RU Saint-Gilloise - RWDM47
2:1
16:00
Fastav Zlín - Viktoria Plzeň
1:0
16:00
AGF Aarhus - FC Midtjylland
1:2
16:00
Europa FC - Mons Calpe
3:0
16:00
Jeunesse Esch - FC Wiltz
1:1
16:00
FC Differdange 03 - Racing FC Luxembourg
2:1
16:00
FC Rodange 91 - UNA Strassen
1:1
16:00
US Hostert - F91 Dudelange
2:1
16:00
Etzella Ettelbrück - Hamm Benfica
2:1
16:00
US Mondorf - Union Titus Pétange
0:1
16:00
Victoria Rosport - Progrès Niedercorn
1:0
16:00
Swift Hesperange - Fola Esch
2:2
16:00
FC Hermannstadt - Astra Giurgiu
0:1
16:00
FK Zlatibor Cajetina - FK Bačka
1:0
16:00
RCD Mallorca - Sporting Gijón
0:0
16:00
Unionistas de Salamanca CF - Coruxo FC
2:0
16:00
FC Sion - FC Curych
2:2
16:00
FC St. Gallen - Lausanne Sport
2:2
16:00
Servette Ženeva - FC Lugano
1:1
16:00
Desna Černihiv - FK Lvov
0:1
16:15
Panetolikos FC - Aris Soluň
0:1
16:15
Cádiz CF - Real Sociedad
0:1
16:30
Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
1:1
16:30
Carrarese Calcio - Olbia Calcio
3:0
16:30
Deportivo Alavés B - SD Amorebieta
0:0
16:30
CD Alcoyano - Levante UD B
1:0
16:45
RKC Waalwijk - SC Heerenveen
1:1
16:45
FC Twente - PSV Eindhoven
1:1
17:00
Široki Brijeg - Radnik Bijeljina
5:0
17:00
Angers SCO - Olympique Lyon
0:1
17:00
AEL Limassol - Anorthosis Famagusta
1:0
17:00
MOL Fehérvár FC - Diósgyőri VTK
3:0
17:00
SV Ried - Rapid Vídeň
4:3
17:00
Rubin Kazaň - FK Rostov
0:2
17:00
NK Domžale - NK Celje
0:1
17:00
Pontevedra CF - CF Salmantino
2:0
17:00
CD Guijuelo - Deportivo La Coruña
0:0
17:00
SD Leioa - Athletic Bilbao B
1:1
17:00
Barakaldo CF - Arenas Club de Getxo
0:0
17:00
SD Logroñés - CD Calahorra
0:0
17:00
CD Izarra - SD Ejea
2:0
17:00
CE L'Hospitalet - FC Barcelona B
2:0
17:00
Lorca Deportiva - Yeclano Deportivo
1:1
17:00
CP Ejido - Granada CF B
0:1
17:00
Extremadura UD - Talavera CF
2:2
17:00
CD Don Benito - CF Villanovense
0:0
17:00
Antalyaspor - Alanyaspor
0:2
17:00
Trabzonspor - Erzurum BB
1:0
17:00
Adana Demirspor - Eskişehirspor
4:1
17:30
Leeds United - Arsenal FC
0:0
17:30
AC FeralpiSalò - Calcio Padova
3:1
17:30
Ravenna Calcio - Sambenedettese Calcio
1:1
17:30
VV Verona - AC Mantova
1:1
17:30
Vis Pesaro - Carpi FC
3:2
17:30
Ternana Calcio - Teramo Calcio
3:0
17:30
KS Cracovia - Legia Varšava
0:1
17:30
Vojvodina Novi Sad - FK Crvena Zvezda
0:2
17:30
Hammarby IF - Malmö FF
2:2
17:30
Östersunds FK - Varbergs BoIS
0:4
17:30
Akropolis IF - IK Brage
2:1
18:00
Vejle Boldklub - Brøndby IF
0:2
18:00
Udinese Calcio - Janov CFC
1:0
18:00
1. FC Köln - Union Berlín
1:2
18:00
Odds BK - IK Start
1:2
18:00
Kristiansund BK - Mjøndalen IF
1:0
18:00
Sarpsborg 08 FF - Viking FK
1:2
18:00
FK Haugesund - Sandefjord Fotball
3:2
18:15
Royal Charleroi SC - KAA Gent
0:1
18:15
Senglea Athletics - Mosta FC
1:3
18:15
UD Oliveirense - Paços Ferreira
0:4
18:15
CD Tenerife - UD Logroñés
0:1
18:30
Sparta Praha - Dynamo České Budějovice
2:4
18:30
Lincoln Red Imps - Boca Juniors
0:0
18:30
PAOK Soluň - PAS Giannina FC
2:1
18:30
Granada CF - Real Valladolid
1:3
18:30
Vorskla Poltava - Kolos Kovalivka
3:0
19:00
Hapoel Eran Hadera - Maccabi Tel-Aviv
0:1
19:00
AEK Larnaka - Apollon Limassol
1:2
19:00
CFR Cluj - UTA Arad
0:1
19:45
Beitar Jeruzalém - Maccabi Netanya
1:1
20:00
KVC Westerlo - RFC Seraing
1:1
20:00
AZ Alkmaar - FC Emmen
1:0
20:00
Strømsgodset IF - FK Bodø/Glimt
1:2
20:15
Liverpool FC - Leicester City
3:0
20:45
KRC Genk - Excel Mouscron
4:1
20:45
SSC Neapol - AC Milán
1:3
21:00
Lille OSC - FC Lorient
4:0
21:00
Reggina 1914 - AC Pisa 1909
1:2
21:00
FC Vizela - Boavista FC
0:1e
21:00
Deportivo Alavés - Valencia CF
2:2
21:00
SD Ponferradina - Real Zaragoza
2:1
?
KR Reykjavík - KA Akureyri
neh.
?
ÍA Akranes - Breidablik UBK
neh.
?
IF Grótta - FH Hafnarfjördur
neh.
?
HK Kópavogur - Fylkir Reykjavík
neh.
?
Valur Reykjavík - Fjölnir Reykjavík
neh.
?
Víkingur Reykjavík - Stjarnan FC
neh.
?
Chemie Lipsko - Optik Rathenow
odl.
?
Energie Cottbus - Chemnitzer FC
odl.
?
SV Babelsberg 03 - Union Fürstenwalde
odl.
?
Germania Halberstadt - Lokomotive Lipsko
odl.
?
VfB Auerbach - Berliner FC Dynamo
odl.
?
BFC Viktoria 1889 - Hertha BSC II
odl.
?
ZFC Meuselwitz - Berlín AK 07
odl.
?
SV Lichtenberg 47 - Carl Zeiss Jena
odl.
?
Tennis Borussia Berlín - FSV Luckenwalde
odl.
?
VSG Altglienicke - Bischofswerdaer FV 08
odl.
?
AE Karaiskakis - Ergotelis FC
odl.
?
Apollon Larisas - Panachaiki FC
odl.
?
Xanthi FC - PAE Chania
odl.
?
Ionikos FC - OF Ierapetra
odl.
?
Trikala FC - APO Levadiakos
odl.
?
Doxa Drama - Diagoras FC
odl.
Kalendář