Přehled zápasů - 18.10.2020

10:30
ŠTK 1914 Šamorín - Dukla Banská Bystrica
odl.
10:30
FC Petržalka - Slovan Bratislava B
odl.
11:00
Sevilla FC B - UCAM Murcia
0:1
11:30
Real Valladolid B - Burgos CF
1:0
11:30
Cádiz CF B - UD Las Palmas B
2:0
11:30
Getafe CF B - Rayo Majadahonda
1:2
12:00
Neftçi Baku - Sabah FK
1:0
12:00
Tammeka Tartu - FC Kuressaare
4:2
12:00
SD Eibar - CA Osasuna
0:0
12:00
AD Alcorcón - SD Ponferradina
odl.
12:00
Real Oviedo B - UP Langreo
0:1
12:00
CD Lealtad - CD Covadonga
1:0
12:00
CD Numancia - Marino Luanco
3:1
12:00
Real Unión Club - Deportivo Alavés B
odl.
12:00
CD Ebro - SD Logroñés
odl.
12:00
CD Tudelano - SD Ejea
2:0
12:00
SD Tarazona - CA Osasuna B
odl.
12:00
UE Cornellà - UE Olot
odl.
12:00
Espanyol Barcelona B - AE Prat
2:1
12:00
Levante UD B - UD Ibiza
0:1
12:00
Peña Deportiva - Villarreal CF B
1:0
12:00
Las Rozas - Real Madrid Castilla
1:2
12:00
San Sebastián Reyes - CDA Navalcarnero
0:1
12:00
Atlético Madrid B - UD Poblense
1:0
12:00
Atlético Baleares - Internacional de Madrid
4:0
12:00
UD Socuéllamos - CD Badajoz
1:1
12:00
UD Melilla - CP Villarrobledo
3:0
12:15
Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam
1:1
12:15
Académica Coimbra - FC Penafiel
2:1
12:30
Saburtalo Tbilisi - Dinamo Batumi
0:1
12:30
Bologna FC - US Sassuolo
3:4
12:30
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
1:0
12:30
Hatayspor - Erzurum BB
odl.
12:30
Ankaraspor - Giresunspor
1:1
12:40
ŁKS Łódź - Korona Kielce
odl.
13:00
Sheffield United - Fulham FC
1:1
13:00
Preston North End - Cardiff City
0:1
13:00
FK Smoleviči - Torpedo Žodino
1:4
13:00
Racing Strasbourg - Olympique Lyon
2:3
13:00
1. FC Saarbrücken - SpVgg Unterhaching
2:1
13:00
Arsenal Tula - Ural Sverdlovská oblast
1:0
13:00
Rotor Volgograd - FK Tambov
0:2
13:00
Tamaraceite - CD San Fernando
0:0
13:00
CD Marino - Real Linense
0:1
13:00
Ekedalen - GAIS Göteborg
0:2
13:00
Olimpik Doněck - Vorskla Poltava
0:1
13:30
SV Zulte Waregem - Royal Antverpy FC
1:3
13:30
KF Drita - KF Gjilani
0:0
13:30
Fortuna Düsseldorf - Jahn Regensburg
2:2
13:30
SC Paderborn - Hannover 96
1:0
13:30
Erzgebirge Aue - 1. FC Heidenheim
2:1
13:30
Würzburger Kickers - Holstein Kiel
0:2
13:30
Union Fürstenwalde - SV Lichtenberg 47
2:0
13:30
Germania Halberstadt - BFC Viktoria 1889
1:2
13:30
Carl Zeiss Jena - Chemnitzer FC
2:1
13:30
Hertha BSC II - Energie Cottbus
0:0
14:00
PFK Sumqayit - Zirä FK
2:1
14:00
AGF Aarhus - AC Horsens
3:0
14:00
Vejle Boldklub - Lyngby BK
3:2
14:00
Legion Tallinn - Paide Linnameeskond
0:2
14:00
KF Trepça '89 - KF Feronikeli
0:0
14:00
CSCA Buiucani - Petrocub Hîncești
0:0
14:00
FC Teutonia Ottensen - Eintracht Norderstedt
1:2
14:00
Altonaer FC von 1893 - Heider SV
odl.
14:00
KSV Holstein Kiel II - SV Drochtersen / Assel
3:1
14:00
1. FC Köln II - Rot-Weiß Oberhausen
4:0
14:00
Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów
0:0
14:00
Athletic Bilbao - Levante UD
2:0
14:15
Botev Vraca - CSKA 1948 Sofia
0:0
14:30
Paksi SE - Zalaegerszegi TE
3:1
14:30
SC Freiburg II - TSG Balingen
1:2
14:30
AFC Ajax - SC Heerenveen
5:1
14:30
ADO Den Haag - SBV Vitesse
0:2
14:30
FK Renova - Pelister Bitola
0:0
14:30
FK Struga Trim-Lum - Belasica Strumica
3:0
14:30
FK Borec - Makedonija GP Skopje
2:1
14:30
Fudbalska Akademija Pandev - FK Shkupi
0:1
14:30
Sileks Kratovo - Rabotnički Skopje
4:3
14:30
IF Elfsborg - Kalmar FF
3:1
14:30
Hammarby IF - Mjällby AIF
4:2
14:30
IK Sirius - Östersunds FK
2:3
15:00
Crystal Palace - Brighton & Hove Albion
1:1
15:00
Isloč Minsk - BATE Borisov
2:2
15:00
Vendsyssel FF - FC Fredericia
1:1
15:00
KuPS Kuopio - FC Honka
0:2
15:00
IFK Mariehamn - SJK Seinäjoki
2:3
15:00
Ilves Tampere - Inter Turku
0:2
15:00
HJK Helsinky - HIFK Helsinky
3:0
15:00
AS Monaco - Montpellier HSC
1:1
15:00
FC Nantes - Stade Brestois
3:1
15:00
Angers SCO - FC Metz
1:1
15:00
Hajduk Split - HNK Šibenik
0:1
15:00
Spezia Calcio - ACF Fiorentina
2:2
15:00
Turín FC - Cagliari Calcio
2:3
15:00
Novara Calcio - US Pontedera
1:2
15:00
Olbia Calcio - AS Livorno
1:1
15:00
AC Pistoiese - Piacenza Calcio
2:1
15:00
Alma Fano - AC Imolese
1:2
15:00
Carpi FC - AC Arezzo
4:1
15:00
AS Gubbio - AC Cesena
1:2
15:00
Perugia Calcio - US Fermana
2:0
15:00
SS Cavese - AS Viterbese
0:2
15:00
Bisceglie Calcio - Palermo SSD
2:1
15:00
Šachtër Karagandy - Ordabasy Šymkent
0:1
15:00
Žetisu Taldykorgan - Kairat Almaty
2:4
15:00
Ethnikos Achnas - Omonia Nikósie
1:2
15:00
Daring Echternach - Union Mertert/Wasserbillig
1:3
15:00
Hibernians FC - Valletta FC
1:1
15:00
SV Meppen - Viktoria Köln
0:1
15:00
Lüneburger SK Hansa - Weiche Flensburg
1:2
15:00
VfV Borussia Hildesheim - Hannoverscher SC
2:4
15:00
IL Stjørdals-Blink - Ullensaker/Kisa IL
1:2
15:00
Ranheim Fotball - Lillestrøm SK
1:1
15:00
Stal Mielec - Wisła Kraków
0:6
15:00
OFI Kréta - Panathinaikos FC
2:2
15:00
SS Pennarossa - SP La Fiorita
0:1
15:00
AC Juvenes - SP Tre Penne
2:1
15:00
SC Faetano - FC Fiorentino
0:1
15:00
Tabor Sežana - NK Bravo
2:0
15:00
Fatih Karagümrük - Kasimpaşa SK
1:1
15:00
Antalyaspor - Gazişehir Gaziantep FK
1:1
15:00
Boluspor - Tuzlaspor
1:2
15:30
FC Helsingør - Skive IK
2:1
15:30
Kaspij Aktau - Tobol Kostanaj
odl.
15:30
1. FC Köln - Eintracht Frankfurt
1:1
15:30
Alemannia Aachen - Schalke 04 II
0:0
15:30
CSKA Moskva - Dinamo Moskva
3:1
16:00
Excel Mouscron - KAS Eupen
0:2
16:00
RWDM47 - RFC Seraing
3:4
16:00
SønderjyskE - Brøndby IF
2:0
16:00
KÍ Klaksvík - EB/Streymur
2:1
16:00
ÍF Fuglafjørdur - NSÍ Runavík
2:3
16:00
HB Tórshavn - Víkingur Gøta
4:0
16:00
St Joseph's FC - Boca Juniors
3:1
16:00
Green Boys Harlange/Tarchamps - FC Wiltz
0:8
16:00
CS Oberkorn - US Esch
2:1p
16:00
AS Wincrange - FC Rodange 91
0:2
16:00
FF Norden 02 - Hamm Benfica
1:2
16:00
Avenir Beggen - FC Mondercange
3:2e
16:00
Kiischpelt Wilwerwiltz - US Rumelange
0:10
16:00
Sporting Mertzig - F91 Dudelange
0:5
16:00
Schengen - FC Differdange 03
1:5
16:00
Jeunesse Esch - FC Noertzange
6:0
16:00
Jeunesse Schieren - Union Titus Pétange
1:2
16:00
CS Sanem - SC Bettembourg
2:0
16:00
Union 05 Kayl-Tétange - Yellow Boys Weiler la Tour
3:4
16:00
FC Munsbach - Alisontia Steinsel
2:4
16:00
FC Lorentzweiler - Marisca Mersch
2:0
16:00
Racing Troisvierges - Racing FC Luxembourg
0:11
16:00
FC Kehlen - Progrès Niedercorn
0:2
16:00
AS Luxembourg Porto - Victoria Rosport
2:5
16:00
SC Steinfort - Jeunesse Junglinster
1:3
16:00
FC Erpeldange 72 - FC Schifflange 95
1:3
16:00
Rupensia Lusitanos Larochette - Jeunesse Canach
0:4
16:00
CS Grevenmacher - UN Käerjéng 97
2:3
16:00
Syra Mensdorf - FC Mamer
1:0
16:00
Paços Ferreira - CD Santa Clara
2:1
16:00
CF Os Belenenses - Moreirense FC
0:0
16:00
Académico Viseu - Cova Piedade
0:2
16:00
SC Covilhã - UD Vilafranquense
2:2
16:00
MŠK Žilina - Spartak Trnava
2:1
16:00
Villarreal CF - Valencia CF
2:1
16:00
Rayo Vallecano - Espanyol Barcelona
1:0
16:00
FC Sion - Lausanne Sport
0:0
16:00
FC Luzern - FC St. Gallen
2:2
16:00
PFK Oleksandrija - Inhulec Petrove
4:3
16:30
Unionistas de Salamanca CF - SD Compostela
2:0
16:45
Černo More Varna - PFK Montana
3:0
16:45
PEC Zwolle - PSV Eindhoven
0:3
16:45
FC Groningen - FC Utrecht
0:0
17:00
Šachtër Soligorsk - Dinamo Minsk
0:1
17:00
AS Saint-Étienne - OGC Nice
1:3
17:00
Honvéd Budapešť - MOL Fehérvár FC
2:2
17:00
Olimpija Lublaň - NK Celje
1:0
17:00
FK Partizan - FK Crvena Zvezda
1:1
17:00
Racing Ferrol - Pontevedra CF
2:3
17:00
Coruxo FC - Zamora CF
0:1
17:00
Real Sociedad B - SD Leioa
1:0
17:00
Haro Deportivo - CD Calahorra
0:1
17:00
UE Llagostera - FC Andorra
0:0
17:00
CD Alcoyano - Hércules CF
odl.
17:00
CD Linares - Yeclano Deportivo
0:0
17:05
NK Osijek - Lokomotiva Záhřeb
odl.
17:15
Wolfsberger AC - SV Ried
3:2p
17:15
AE Larisa - Asteras Tripolis
1:3
17:30
Tottenham Hotspur - West Ham United
3:3
17:30
AS Lucchese Libertas - Calcio Como
odl.
17:30
US Pergolettese - AC Pro Sesto
1:0
17:30
AC Renate - Pro Patria Calcio
1:0
17:30
Calcio Padova - Legnago Salus
1:1
17:30
FC Turris 1944 - Liberty Monopoli
1:1
17:30
FC Catanzaro - Calcio Foggia
2:1
17:30
APOEL Nikósie - Pafos FC
0:1
17:30
Legia Varšava - Zagłębie Lubin
2:1
17:30
CD Don Benito - Extremadura UD
odl.
17:30
AIK Solna - IFK Göteborg
2:0
17:30
Varbergs BoIS - IFK Norrköping
1:3
17:45
FC Hermannstadt - UTA Arad
1:1
18:00
FC Kodaň - Aalborg BK
1:2
18:00
Shelbourne FC - Sligo Rovers
1:0
18:00
Udinese Calcio - Parma Calcio
3:2
18:00
Schalke 04 - Union Berlín
1:1
18:00
Strømsgodset IF - IK Start
1:1
18:00
Kristiansund BK - Rosenborg BK
0:0
18:00
FK Haugesund - Sarpsborg 08 FF
2:0
18:00
Stabaek Fotball - Aalesunds FK
4:0
18:00
FK Rostov - Achmat Groznyj
3:0
18:00
Racing Santander - Club Portugalete
1:1
18:00
Arenas Club de Getxo - Athletic Bilbao B
1:1
18:00
FC Barcelona B - Gimnàstic Tarragona
1:0
18:00
Badalona CF - CE L'Hospitalet
1:0
18:00
CF La Nucía - Orihuela CF
0:0
18:00
Atlético Sanluqueño - Recreativo Huelva
1:1
18:00
Algeciras CF - UD Marbella
0:0
18:00
CP Ejido - Real Betis B
3:0
18:00
Córdoba CF - Lorca Deportiva
1:0
18:00
Mérida AD - Talavera CF
0:1
18:00
Göztepe SK - Fenerbahçe SK
2:3
18:00
Bursaspor - Balikesirspor
3:1
18:15
KRC Genk - Royal Charleroi SC
2:1
18:15
CD Mirandés - RCD Mallorca
0:0
18:15
Real Zaragoza - Málaga CF
1:2
18:30
Magpies FC - Europa FC
1:3
18:30
Sambenedettese Calcio - AC Mantova
2:0
18:30
SC Farense - FC Famalicão
3:3
18:30
SD Huesca - Real Valladolid
2:2
18:30
Deportivo Alavés - Elche CF
0:2
18:30
SK Dnipro-1 - Desna Černihiv
2:0
19:00
Dinamo Brest - FK Ruch Brest
5:2
19:00
Skála IF - AB Argir
2:0
19:00
NŠ Mura - NK Aluminij
1:2
19:00
Deportivo La Coruña - CF Salmantino
2:1
19:15
Slavia Sofia - Levski Sofia
1:0
19:15
Senglea Athletics - Sliema Wanderers
0:2
19:30
AEK Atény - PAOK Soluň
1:1
20:00
Lierse Kempenzonen - RU Saint-Gilloise
0:2
20:00
FC Emmen - Fortuna Sittard
2:2
20:00
FC Dordrecht - Almere City
2:2
20:15
Leicester City - Aston Villa
0:1
20:30
RSC Anderlecht - Oud-Heverlee Leuven
2:2
20:30
Giana Erminio - Alessandria Calcio
1:1
20:30
Virtus Francavilla - Calcio Catania
0:1
20:30
Teramo Calcio - US Casertana
2:0
20:30
Sandefjord Fotball - Vålerenga IF
0:3
20:30
Dinamo Bukurešť - CSU Craiova
0:1
20:30
Girona FC - Real Oviedo
1:0
20:45
AS Řím - Benevento Calcio
5:2
21:00
Raja CA - Zamalek SC
0:1
21:00
Lille OSC - RC Lens
4:0
21:00
Rio Ave FC - SL Benfica
0:3
21:00
Real Betis - Real Sociedad
0:3
21:00
Sporting Gijón - CD Tenerife
1:1
?
1. FC Karlovy Vary - Admira Praha
odl.
?
1. FK Příbram B - SK Rakovník
odl.
?
FK Králův Dvůr - Viktoria Plzeň B
odl.
?
Sokol Hostouň - FC Písek
odl.
?
Slovan Liberec B - Sokol Živanice
odl.
?
Chlumec nad Cidlinou - Sokol Brozany
odl.
?
FK Mladá Boleslav B - FK Teplice B
odl.
?
FC Hradec Králové B - FK Zbuzany
odl.
?
1. FC Slovácko B - Viktoria Otrokovice
odl.
?
Vysočina Jihlava B - Sigma Olomouc B
odl.
?
Fastav Zlín B - ČSK Uherský Brod
odl.
?
Hvězda Cheb - SK Klatovy
odl.
?
ČLU Beroun - Dynamo České Budějovice B
odl.
?
Jindřichův Hradec - Sokol Lom
odl.
?
Tatran Sedlčany - TJ Přeštice
odl.
?
Meteor Praha - FK Brandýs nad Labem
odl.
?
FK Louny - Aritma Praha
odl.
?
SK Benátky nad Jizerou - MFK Trutnov
odl.
?
Polaban Nymburk - FK Letohrad
odl.
?
SK Poříčany - FC Hlinsko
odl.
?
Dvůr Králové nad Labem - SK Sparta Kolín
odl.
?
Zbrojovka Brno B - Slovan Havlíčkův Brod
odl.
?
FC Žďár nad Sázavou - Ždírec nad Doubravou
odl.
?
AFC Humpolec - Sokol Tasovice
odl.
?
FSC Stará Říše - MSK Břeclav
odl.
?
FC Brumov - FC Vsetín
odl.
?
FC Strání - Nové Sady Olomouc
odl.
?
FK Kozlovice - 1. HFK Olomouc
odl.
?
Fotbal Třinec B - TJ Heřmanice
odl.
?
FK SK Polanka - Slavoj Olympia Bruntál
odl.
?
FK Bospor Bohumín - MFK Havířov
odl.
?
Dukla Praha - 1. FC Slovácko
odl.
?
Paide Linnameeskond - Tammeka Tartu
odl.
?
Nõmme Kalju - Flora Tallinn
odl.
?
Šachtër Karagandy - FC Astana
odl.
?
Žetisu Taldykorgan - FK Taraz
odl.
?
Kaspij Aktau - Okžetpes Kokšetau
odl.
?
Kairat Almaty - Kyzylžar Petropavl
odl.
?
Ordabasy Šymkent - Kaisar Kyzylorda
odl.
?
FK Tukums 2000 - FK Spartaks
odl.
?
Rīgas Futbola skola - BFC Daugavpils
odl.
Kalendář