Přehled zápasů - 14.02.2020

01:30
Sporting Cristal - Barcelona SC
2:1
01:30
Cusco FC - Audax Italiano
2:0
01:30
CA Independiente - Fortaleza EC
1:0
15:00
Ergotelis FC - Apollon Larisas
1:0
16:00
Carsko Selo Sofia - Vitoša Bistrica
1:0
16:30
Chindia Târgovişte - FC Voluntari
1:2
17:00
HIFK Helsinky - Inter Turku
1:1
17:00
Altinordu SK - Osmanlispor
2:2
17:30
KuPS Kuopio - SJK Seinäjoki
1:0
18:00
Dynamo České Budějovice - FK Mladá Boleslav
3:0
18:00
Musan Salama - IF Gnistan
1:1
18:00
FC Villefranche - Red Star FC
0:0
18:00
Lokomotiva Záhřeb - NK Istra 1961
2:0
18:00
Ethnikos Achnas - Olympiakos Nikósie
0:1
18:00
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
2:0
18:00
Istanbul Başakşehir - Beşiktaş JK
1:0
18:30
SJK Seinäjoki Akatemia - KPV Kokkola
0:6
18:30
1. FC Heidenheim - 1. FC Norimberk
2:2
18:30
FC St. Pauli - Dynamo Drážďany
0:0
18:30
FC St. Pauli II - VfB Lübeck
1:2
19:00
Esbjerg fB - FC Kodaň
1:0
19:00
Preußen Münster - Würzburger Kickers
0:0
19:00
Hertha BSC II - ZFC Meuselwitz
2:0
19:00
Red Bull Salzburg - LASK Linz
2:3
19:00
CFR Cluj - Viitorul Constanţa
0:0
19:30
Fortuna Düsseldorf II - Borussia Dortmund II
3:3
19:30
Borussia Mönchengladbach II - Bonner SC
0:1
19:30
Fortuna Köln - SV Lippstadt 08
1:0
20:00
US Orléans - AC Ajaccio
0:3
20:00
Paris FC - Le Havre AC
1:0
20:00
Valenciennes FC - FC Sochaux
3:2
20:00
Le Mans FC - Rodez AF
0:0
20:00
Grenoble Foot 38 - Chamois Niortais
3:1
20:00
SM Caen - ES Troyes
0:1
20:00
AJ Auxerre - FC Chambly
0:0
20:00
Bastia-Borgo - US Boulogne
1:0
20:00
Le Puy Foot 43 Auvergne - GFCO Ajaccio
1:0
20:00
Pau FC - Sporting Toulon
3:0
20:00
Stade Lavallois - AS Béziers
1:0
20:00
US Avranches - SO Cholet
1:0
20:00
US Concarneau - AS Lyon-Duchère
3:0
20:00
US Créteil - US Quevilly-Rouen
1:3
20:00
USL Dunkerque - Bourg-en-Bresse Péronnas
3:4
20:00
FH Hafnarfjördur - Thróttur Reykjavík
3:1
20:00
Fjölnir Reykjavík - Stjarnan FC
0:2
20:00
VVV Venlo - Heracles Almelo
1:0
20:00
FC Volendam - SC Telstar
1:1
20:00
FC Eindhoven - Jong PSV Eindhoven
1:1
20:00
FC Den Bosch - Jong Utrecht
3:2
20:00
TOP Oss - FC Dordrecht
1:3
20:00
SBV Excelsior - Jong AZ Alkmaar
3:3
20:00
BV De Graafschap - Roda JC
2:0
20:00
NEC Nijmegen - Helmond Sport
2:0
20:00
Almere City - Cambuur Leeuwarden
0:1
20:00
Grasshopper Curych - SC Kriens
0:1
20:05
Alloa Athletic - Dundee United
0:0
20:30
KAS Eupen - KAA Gent
2:3
20:30
Beerschot Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven
2:1
20:30
Hound Dogs - Europa Point
0:10
20:30
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt
4:0
20:30
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
1:0
20:45
Hull City - Swansea City
4:4
20:45
AS Monaco - Montpellier HSC
1:0
20:45
Cork City - Shelbourne FC
0:1
20:45
St. Patrick's Athletic - Waterford United
0:1
20:45
Dundalk FC - Derry City
1:0
20:45
Ballymena United - Linfield FC
1:4
20:45
Dungannon Swifts - Larne FC
0:2
20:45
Glentoran FC - Carrick Rangers
0:0
20:45
Warrenpoint Town - Institute FC
2:2
20:45
Connah's Quay Nomads - Caernarfon Town
4:0
20:45
Bala Town - The New Saints FC
1:1
20:45
Aberystwyth Town - Airbus UK FC
5:3
21:00
Wolverhampton Wanderers - Leicester City
0:0
21:00
Finn Harps - Sligo Rovers
1:0
21:00
Delfino Pescara - AS Cittadella
1:2
21:00
Valencia CF - Atlético Madrid
2:2
21:00
Deportivo La Coruña - Girona FC
2:2
21:30
Vitória FC Setúbal - Gil Vicente FC
1:2
Kalendář