Přehled zápasů - 09.11.2019

05:00
Luč-Energija Vladivostok - Neftechimik Nižnekamsk
0:2
06:00
SKA Chabarovsk - FK Čajka
3:2
10:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Chimki
1:0
10:15
Fotbal Třinec - SK Líšeň
1:1
10:15
Slavoj Vyšehrad - FK Pardubice
0:2
10:15
MFK Chrudim - Baník Sokolov
1:0
10:15
Loko Vltavín - FK Štěchovice
1:0
10:15
SK Benešov - 1. FK Příbram B
1:2p
10:15
FK Zbuzany - Dukla Praha B
6:3
10:15
Baník Ostrava B - 1. SC Znojmo FK
4:0
10:15
Dynamo České Budějovice B - Otava Katovice
0:4
10:15
FK Brandýs nad Labem - Neratovice-Byškovice
3:1
10:15
Tatran Rakovník - Meteor Praha
0:2
10:15
SK Kladno - SK Slaný
4:1
10:15
FK Kolín - FK Čáslav
3:1
10:15
FK Velké Hamry - FK Letohrad
3:1
10:15
Sokol Libiš - Horky nad Jizerou
1:2
10:30
FK Králův Dvůr - Motorlet Praha
1:2p
10:30
FK Hořovicko - Petřín Plzeň
0:3
11:00
Alashkert FC - Ararat Jerevan
1:1
11:00
Saburtalo Tbilisi - WIT Georgia
3:1
11:00
Metalurgi Rustavi - Dinamo Tbilisi
0:2
11:00
Tekstilščik Ivanovo - FK Krasnodar II
1:0
12:00
FK Qäbälä - Säbail FK
3:0
12:00
FK Sluck - FK Gorodeja
0:0
12:00
Nõmme Kalju - Tammeka Tartu
2:3
12:00
FC Kuressaare - Trans Narva
0:1
12:00
Maardu Linnameeskond - Flora Tallinn
0:12
12:00
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn
3:1
12:00
Kalev Tallinn - Tulevik Viljandi
3:0
12:00
Sūduva Marijampolė - Kauno Žalgiris
4:1
12:00
FK Palanga - Banga Gargždai
2:2
12:00
Speranţa Nisporeni - Milsami Orhei
2:1
12:00
Dinamo-Auto Tiraspol - Sfîntul Gheorghe
2:1
12:00
Zimbru Kišiněv - Codru Lozova
0:0
12:00
Sheriff Tiraspol - Petrocub Hîncești
1:1
12:00
CD Mafra - FC Porto B
3:1
12:00
Academica Clinceni - Politehnica Iaşi
1:0
12:00
Rubin Kazaň - Dinamo Moskva
0:1
12:00
Erzurum BB - Akhisar Belediyespor
0:0
12:40
Stomil Olsztyn - Warta Poznań
1:3
13:00
Uzbekistán - Kyrgyzstán
3:1
13:00
Grbalj Radanovići - Budućnost Podgorica
odl.
13:00
Iskra Danilovgrad - Mladost Lješkopolje
2:1
13:00
Rudar Pljevlja - Zeta Golubovci
1:1
13:00
KF Llapi - KF Priština
1:4
13:00
KF Feronikeli - KF Drita
0:0
13:00
FK Ventspils - FK Liepāja
0:1
13:00
FK Valmiera - METTA/Latvijas Universitāte
3:3
13:00
BFC Daugavpils - FK Jelgava
2:2
13:00
Riga FC - FK Spartaks
4:1
13:00
SV Sandhausen - Greuther Fürth
3:2
13:00
VfL Osnabrück - VfB Stuttgart
1:0
13:00
Holstein Kiel - Hamburger SV
1:1
13:00
VfL Wolfsburg II - Weiche Flensburg
3:0
13:00
Kvik Halden - Åsane Fotball
1:2
13:00
Mordovija Saransk - Torpedo Moskva
1:1
13:00
FK Nižnij Novgorod - Spartak Moskva II
2:2
13:00
Avangard Kursk - Tom Tomsk
3:2
13:00
Rotor Volgograd - Čertanovo Moskva
1:1
13:00
Sileks Kratovo - FK Shkupi
1:0
13:00
FK Borec - Makedonija GP Skopje
1:1
13:00
FK Renova - Fudbalska Akademija Pandev
1:1
13:00
FK Struga Trim-Lum - Vardar Skopje
2:1
13:00
MFK Dubnica - MŠK Žilina B
1:0
13:00
Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Púchov
1:0
13:00
Deportivo Alavés - Real Valladolid
3:0
13:00
Gençlerbirliği SK - Kayserispor
2:1
13:00
Illičivec Mariupol - Karpaty Lvov
2:2
13:00
Desna Černihiv - SK Dnipro-1
1:1
13:30
Chelsea FC - Crystal Palace
2:0
13:30
Nottingham Forest - Derby County
1:0
13:30
Čelik Zenica - FK Zvijezda 09
2:1
13:30
Radnik Bijeljina - FK Sarajevo
1:1
13:30
MFK Havířov - Frenštát pod Radhoštěm
2:0
13:30
VSG Altglienicke - Hertha BSC II
3:0
13:30
Union Fürstenwalde - Energie Cottbus
3:3
13:30
Bischofswerdaer FV 08 - VfB Auerbach
2:1
13:30
Chemie Lipsko - ZFC Meuselwitz
0:2
13:45
Malajsie - Tádžikistán
1:0
14:00
Luftëtari Gjirokastra - Teuta Durrës
0:0
14:00
Bylis Ballshi - Skënderbeu Korça
2:3
14:00
Sunderland AFC - Gillingham FC
1:1
14:00
Keşlə FK - Neftçi Baku
2:1
14:00
Šachtër Soligorsk - Slavia Mozyr
5:1
14:00
Etar Veliko Tarnovo - Černo More Varna
1:0
14:00
Jiskra Domažlice - MAS Táborsko
1:2
14:00
Jiskra Ústí nad Orlicí - Slovan Velvary
2:3
14:00
Sokol Živanice - FK Přepeře
1:2p
14:00
SFK Vrchovina - Viktoria Otrokovice
1:4
14:00
MFK Vyškov - ČSK Uherský Brod
3:2
14:00
FC Dolní Benešov - MFK Frýdek-Místek
1:1
14:00
Hanácká Slavia Kroměříž - FC Hlučín
2:0
14:00
FK Blansko - SK Uničov
2:1
14:00
ČLU Beroun - SK Doubravka
2:1
14:00
Spartak Soběslav - Hvězda Cheb
4:1
14:00
Viktoria Mariánské Lázně - Jindřichův Hradec
3:2p
14:00
FC Rokycany - Tatran Sedlčany
2:0
14:00
SK Klatovy - TJ Přeštice
1:0
14:00
FK Souš - FK Louny
1:3
14:00
SK Český Brod - FK Ostrov
1:0
14:00
MFK Dobříš - SK Štětí
7:2
14:00
Arsenal Česká Lípa - Olympie Březová
4:1
14:00
SS Ostrá - SK Vysoké Mýto
5:2
14:00
FK Náchod - SK Poříčany
3:1
14:00
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Tel-Aviv
0:1
14:00
Gudja United - Tarxien Rainbows
3:2
14:00
KFC Uerdingen - 1. FC Kaiserslautern
0:3
14:00
FC Ingolstadt 04 - FSV Zwickau
4:2
14:00
Sonnenhof Großaspach - SV Waldhof Mannheim
0:3
14:00
SpVgg Unterhaching - SV Meppen
0:0
14:00
Hallescher FC - TSV Mnichov 1860
0:1
14:00
Hansa Rostock - MSV Duisburg
1:2
14:00
Heider SV - Hamburger SV II
2:1
14:00
SG Wattenscheid - SV Lippstadt 08
neh.
14:00
SV Rödinghausen - Bonner SC
2:1
14:00
1. FC Köln II - Schalke 04 II
3:0
14:00
VfB Homberg - SC Verl
1:0
14:00
TuS Haltern - Fortuna Köln
0:1
14:00
Alemannia Aachen - Bergisch Gladbach
3:0
14:00
SSV Ulm 1846 - Bahlinger SC
5:0
14:00
Teutonia Watzenborn-Steinberg - Kickers Offenbach
1:1
14:00
Bayern Alzenau - SV Elversberg
1:2
14:00
TSG Balingen - Rot-Weiss Koblenz
odl.
14:00
SV Heimstetten - TSV Aubstadt
3:1
14:00
SV Schalding-Heining - VfB Eichstätt
0:0
14:00
Viktoria Aschaffenburg - SV Türkgücü-Ataspor München
0:1
14:00
VfR Garching - SpVgg Bayreuth
1:1
14:00
TSV 1860 Rosenheim - FC Augsburg II
0:4
14:00
TSV Rain am Lech - Wacker Burghausen
4:2
14:00
1. FC Schweinfurt - Greuther Fürth II
1:0
14:00
FC Memmingen - 1. FC Norimberk II
1:1
14:00
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
1:1
14:00
FK Armavir - Šinnik Jaroslavl
0:1
14:00
MŠK Žilina - MFK Ružomberok
1:2
14:00
Proleter Novi Sad - Radnički Niš
odl.
14:30
Fastav Zlín - Sigma Olomouc
1:0
14:30
1. FK Příbram - SFC Opava
0:0
14:30
FC Liefering - Vorwärts Steyr
1:3
14:30
FC Dornbirn - Blau Weiß Linz
2:2
14:30
FK Rostov - FK Tambov
1:2
14:30
Giresunspor - Osmanlispor
2:1
14:30
Istanbulspor - Menemen Belediyespor
1:2
14:30
Llanefydd - Guilsfield FC
1:5
14:30
Greenfield FC - Flint Town United
1:3
14:30
Abertillery Bluebirds - Llanidloes Town
4:3
14:30
Chepstow Town - STM Sports FC
odl.
14:30
Mold Alexandra - Llanrug United
8:1
14:45
EA Guingamp - AC Ajaccio
1:1
14:45
Rudar Velenje - NK Celje
3:3
14:45
Nantlle Vale FC - Colwyn Bay
0:1
15:00
OFK Titograd - OFK Petrovac
1:2
15:00
Lokomotivi Tbilisi - Chikhura Sachkhere
0:2
15:00
Lokomotiva Záhřeb - Inter Zaprešić
3:1
15:00
Brescia Calcio - Turín FC
0:4
15:00
SS Juve Stabia - Benevento Calcio
1:1
15:00
Perugia Calcio - AS Cittadella
0:2
15:00
AC Pisa 1909 - Spezia Calcio
3:2
15:00
Venezia FC - AS Livorno
1:0
15:00
Virtus Entella - Pordenone Calcio
1:1
15:00
Wisła Płock - KS Cracovia
0:0
15:00
Baltika Kaliningrad - Fakel Voroněž
3:0
15:00
FC Fiorentino - SP Domagnano
0:0
15:00
SP Cailungo - SS Virtus
3:0
15:00
SP Tre Penne - SS Murata
2:2
15:30
1. FSV Mainz 05 - Union Berlín
2:3
15:30
Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf
3:3
15:30
SC Paderborn - FC Augsburg
0:1
15:30
Hertha BSC - RB Lipsko
2:4
15:30
Sandnes Ulf - Strømmen IF
odl.
15:30
Notodden FK - IK Start
0:2
15:30
Aalesunds FK - Sandefjord Fotball
3:1
15:30
Raufoss IL - Skeid Fotball
4:5
15:30
KFUM Oslo - Sogndal Fotball
1:0
15:30
Ullensaker/Kisa IL - Tromsdalen UIL
2:0
15:30
FK Jerv - Kongsvinger IL
0:2
15:30
Ham-Kam Fotball - Nest-Sotra Fotball
3:2
15:30
Sivasspor - Konyaspor
2:0
15:30
Çaykur Rizespor - Antalyaspor
1:0
15:30
Airbus UK FC - PenyBont FC
1:2
15:30
Cefn Druids - Cardiff Metropolitan University
odl.
15:30
The New Saints FC - Carmarthen Town
odl.
15:30
Barry Town - Connah's Quay Nomads
0:4
15:30
Porthmadog FC - Gresford Athletic
4:1
15:30
Holyhead Hotspurs - Buckley Town
0:3
15:30
Rhyl FC - Queen's Park FC
3:0
15:30
Llandudno FC - Llanfair United
4:1
15:30
Bangor City - Prestatyn Town
0:3
15:30
Bangor 1876 - Ruthin Town
0:2
15:30
Ammanford AFC - Ton Pentre FC
3:1
15:30
Pontypridd Town - Llandrindod Wells
1:0
15:30
Afan Lido - Aberbargoed Buds
2:1
15:30
Pontardawe Town - Croesyceiliog FC
odl.
15:30
Llanelli AFC - Penrhyncoch FC
0:1
15:30
Haverfordwest County - Cambrian & Clydach Vale
1:2
15:30
Goytre United - Cefn Cribwr
6:4
15:30
Undy Athletic - Swansea University
5:6
16:00
Nigérie - Pobřeží slonoviny
0:1
16:00
Atlétic Club Escaldes - FC Santa Coloma
1:2
16:00
Burnley FC - West Ham United
3:0
16:00
Newcastle United - AFC Bournemouth
2:1
16:00
Southampton FC - Everton FC
1:2
16:00
Tottenham Hotspur - Sheffield United
1:1
16:00
Ipswich Town - Lincoln City
1:1
16:00
Oxford City - Solihull Moors
1:5
16:00
Crawley Town - Scunthorpe United
4:1
16:00
Colchester United - Coventry City
0:2
16:00
Bolton Wanderers - Plymouth Argyle
0:1
16:00
Maidstone United - Torquay United
1:0
16:00
Cambridge United - Exeter City
1:1
16:00
Salford City - Burton Albion
1:1
16:00
Walsall FC - Darlington FC
2:2
16:00
Grimsby Town - Newport County
1:1
16:00
AFC Wimbledon - Doncaster Rovers
1:1
16:00
Shrewsbury Town - Bradford City
1:1
16:00
Mansfield Town - Chorley FC
1:0
16:00
Tranmere Rovers - Wycombe Wanderers
2:2
16:00
Carshalton FC - Boston United
1:4
16:00
Cheltenham Town - Swindon Town
1:1
16:00
Blackpool FC - Morecambe FC
4:1
16:00
Milton Keynes Dons - Port Vale
0:1
16:00
Stevenage FC - Peterborough United
1:1
16:00
Yeovil Town - Hartlepool United
odl.
16:00
Stourbridge FC - Eastleigh FC
2:2
16:00
Ebbsfleet United - Notts County
2:3
16:00
Forest Green Rovers - Billericay Town
4:0
16:00
Nantwich Town - AFC Fylde
0:1
16:00
Maidenhead United - Rotherham United
1:3
16:00
Barnsley FC - Stoke City
2:4
16:00
Birmingham City - Fulham FC
0:1
16:00
Hull City - West Bromwich Albion
0:1
16:00
Leeds United - Blackburn Rovers
2:1
16:00
Millwall FC - Charlton Athletic
2:1
16:00
Preston North End - Huddersfield Town
3:1
16:00
Queens Park Rangers - Middlesbrough FC
2:2
16:00
Reading FC - Luton Town
3:0
16:00
Wigan Athletic - Brentford FC
0:3
16:00
Sheffield Wednesday - Swansea City
2:2
16:00
Stockport County - Dagenham & Redbridge
1:0
16:00
FK Gomel - FK Minsk
1:0
16:00
Zrinjski Mostar - FK Tuzla City
4:0
16:00
AC Horsens - Silkeborg IF
2:1
16:00
Omonia Nikósie - AEL Limassol
1:0
16:00
SSV Jeddeloh - VfB Lübeck
3:3
16:00
GKS Jastrzębie - Miedź Legnica
2:2
16:00
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec
0:2
16:00
Académica Coimbra - SC Farense
1:2
16:00
Ballymena United - Carrick Rangers
1:2
16:00
Cliftonville FC - Warrenpoint Town
4:0
16:00
Coleraine FC - Glenavon FC
4:0
16:00
Institute FC - Glentoran FC
1:1
16:00
Linfield FC - Dungannon Swifts
odl.
16:00
Heart of Midlothian - St. Mirren FC
5:2
16:00
Kilmarnock FC - Hamilton Academical
2:2
16:00
Ross County - Aberdeen FC
1:3
16:00
St. Johnstone FC - Hibernian FC
1:4
16:00
Alloa Athletic - Dunfermline Athletic
2:1
16:00
Arbroath FC - Inverness CT
3:0
16:00
Partick Thistle - Greenock Morton
2:1
16:00
Queen of the South FC - Ayr United
3:1
16:00
Clyde FC - Peterhead FC
1:2
16:00
Dumbarton FC - East Fife FC
2:4
16:00
Falkirk FC - Airdrieonians FC
1:2
16:00
Montrose FC - Forfar Athletic
3:0
16:00
Raith Rovers - Stranraer FC
3:1
16:00
Albion Rovers - Stenhousemuir FC
2:1
16:00
Annan Athletic - Cowdenbeath FC
1:0
16:00
Cove Rangers - Stirling Albion
1:0
16:00
Edinburgh City - Elgin City
1:1
16:00
Queen's Park FC - Brechin City
5:2
16:00
FK Poprad - Železiarne Podbrezová
1:2
16:00
Radnik Surdulica - Mladost Lučani
0:1
16:00
FK Rad - Spartak Subotica
2:0
16:00
Napredak Kruševac - FK Čukarički
3:1
16:00
Valencia CF - Granada CF
2:0
16:00
SD Huesca - Real Oviedo
3:1
16:00
CD Mirandés - Extremadura UD
2:0
16:00
Unionistas de Salamanca CF - Real Unión Club
0:2
16:00
Cádiz CF B - Mérida AD
2:1
16:00
FK Lvov - Vorskla Poltava
2:0
16:15
St. Lucia FC - Birkirkara FC
0:2
16:15
Volos NFC - Panetolikos FC
3:2
16:30
Sloboda Tuzla - Željezničar Sarajevo
0:4
16:30
CSKA Sofia - Slavia Sofia
1:0
16:30
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Beer-Sheva
2:1
16:30
Rio Ave FC - Vitória FC Setúbal
1:0
16:30
Chindia Târgovişte - CSU Craiova
1:1
16:55
NK Maribor - NK Domžale
4:1
17:00
Accrington Stanley - Crewe Alexandra
0:2
17:00
FK Jablonec - Sparta Praha
2:2
17:00
Jeunesse Junglinster - Jeunesse Esch
1:2
17:00
Zalaegerszegi TE - Mezőkövesdi SE
1:1
17:00
Paksi SE - Kisvárda FC
1:1
17:00
Kaposvári Rákóczi - MOL Fehérvár FC
0:2
17:00
Puskás FC - Újpest FC
1:3
17:00
GKS Bełchatów - GKS Tychy
1:4
17:00
Odra Opole - Termalica BB Nieciecza
2:0
17:00
SK Sturm Graz - TSV Hartberg
3:1
17:00
SKN Sankt Pölten - WSG Wattens
5:1
17:00
SCR Altach - Rapid Vídeň
0:3
17:00
Spartak Moskva - Křídla Sovětů Samara
2:0
17:00
DAC Dunajská Streda - AS Trenčín
3:1
17:00
Spartak Trnava - FK Pohronie
3:2
17:00
FK Senica - Zemplín Michalovce
4:0
17:00
ŠKF Sereď - FC Nitra
0:1
17:00
MFK Skalica - Slovan Bratislava B
3:1
17:00
Marino Luanco - San Sebastián Reyes
2:0
17:00
FC Andorra - CE Sabadell FC
2:2
17:00
Villarrubia CF - Recreativo Huelva
2:2
17:00
Altay SK - Fatih Karagümrük
0:1
17:30
Stade Brestois - Paris Saint-Germain
1:2
17:30
NK Varaždin - Slaven Belupo
0:0
17:30
Maccabi Netanya - Hapoel Ra'anana
1:0
17:30
Legia Varšava - Górnik Zabrze
5:1
17:30
SD Leioa - CA Osasuna B
0:0
17:30
FC Wil - FC Chiasso
1:4
17:45
Neman Grodno - Torpedo Minsk
3:0k
18:00
Royal Charleroi SC - KAS Eupen
1:0
18:00
Inter Milán - Hellas Verona
2:1
18:00
Empoli FC - Delfino Pescara
1:2
18:00
Nea Salamis FC - Anorthosis Famagusta
2:2
18:00
Hamm Benfica - Swift Hesperange
1:2
18:00
FK Haugesund - Viking FK
1:0
18:00
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki
2:0
18:00
Mačva Šabac - Vojvodina Novi Sad
0:1
18:00
Albacete Balompié - CD Lugo
0:1
18:00
Sporting Gijón - CD Numancia
0:1
18:00
Real Sociedad B - CF Salmantino
3:1
18:00
CD Badajoz - Atlético Sanluqueño
0:0
18:00
Gazişehir Gaziantep FK - Galatasaray SK
0:2
18:15
CE Carroi - Inter Club Escaldes
1:2
18:15
CD Feirense - Varzim SC
1:2
18:15
Leixões SC - UD Oliveirense
3:2
18:30
Leicester City - Arsenal FC
2:0
18:30
Bayern Mnichov - Borussia Dortmund
4:0
18:30
SC Heerenveen - Sparta Rotterdam
2:1
18:30
OFI Kréta - PAOK Soluň
0:1
18:30
SD Eibar - Real Madrid
0:4
18:30
Sevilla FC B - CD Don Benito
2:3
18:50
Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Haifa
3:0
19:00
Jihoafrická republika - Zambie
0:0
19:00
CD Santa Clara - SL Benfica
1:2
19:00
UD Logroñés - Real Valladolid B
1:1
19:00
Haro Deportivo - CD Calahorra
1:1
19:00
Córdoba CF - CP Villarrobledo
2:0
19:00
FC Luzern - Servette Ženeva
1:2
19:00
Neuchâtel Xamax - FC Thun
2:3
19:30
Honvéd Budapešť - Diósgyőri VTK
1:0
19:30
FC Botoşani - FCSB
0:2
19:45
Fortuna Sittard - ADO Den Haag
1:0
20:00
KV Kortrijk - Waasland-Beveren
1:3
20:00
Cercle Bruggy - Sint-Truidense VV
2:1
20:00
Racing Strasbourg - Nîmes Olympique
4:1
20:00
Stade Reims - Angers SCO
0:0
20:00
Lille OSC - FC Metz
0:0
20:00
AS Monaco - Dijon FCO
1:0
20:00
Wisła Kraków - Arka Gdynia
0:1
20:00
UD Las Palmas - AD Alcorcón
1:1
20:30
KV Oostende - Excel Mouscron
2:2
20:45
SSC Neapol - Janov CFC
0:0
20:45
AC Monza Brianza - Carrarese Calcio
2:2
20:45
AC Cesena - AC Reggiana
0:0
20:45
US Vibonese - FC Rieti
5:1
20:45
Heracles Almelo - VVV Venlo
6:1
21:00
Francie - Srbsko
6:0
21:00
FC Barcelona - Celta Vigo
4:1
21:30
Independiente del Valle - CA Colón
3:1
21:30
FC Famalicão - Moreirense FC
3:3
Kalendář