základní část

11.08.2023
20:00
Boluspor
0:2
Adanaspor
12.08.2023
16:00
Keçiörengücü
0:1
Eyüpspor
12.08.2023
18:15
Giresunspor
0:0
Bodrumspor
12.08.2023
20:45
Kocaelispor
0:2
Manisa FK
13.08.2023
16:00
Gençlerbirliği SK
2:1
Ümraniyespor
13.08.2023
16:00
Tuzlaspor
0:3
Çorum FK
13.08.2023
18:15
Erzurum BB
1:1
Bandirmaspor
13.08.2023
20:45
Göztepe SK
0:1
Sakaryaspor
14.08.2023
20:00
Şanliurfaspor
2:1
Altay SK
18.08.2023
20:00
Çorum FK
0:2
Giresunspor
19.08.2023
16:00
Bodrumspor
0:0
Erzurum BB
19.08.2023
18:15
Ümraniyespor
0:0
Göztepe SK
19.08.2023
20:45
Adanaspor
1:2
Şanliurfaspor
20.08.2023
16:00
Bandirmaspor
0:0
Boluspor
20.08.2023
16:00
Manisa FK
0:0
Keçiörengücü
20.08.2023
18:15
Sakaryaspor
0:0
Gençlerbirliği SK
20.08.2023
20:45
Altay SK
1:0
Tuzlaspor
21.08.2023
20:00
Eyüpspor
2:0
Kocaelispor
25.08.2023
20:00
Erzurum BB
1:2
Manisa FK
26.08.2023
16:00
Tuzlaspor
0:5
Eyüpspor
26.08.2023
16:00
Gençlerbirliği SK
1:0
Bodrumspor
26.08.2023
18:15
Sakaryaspor
1:1
Ümraniyespor
26.08.2023
20:45
Göztepe SK
1:2
Çorum FK
27.08.2023
16:00
Keçiörengücü
1:0
Adanaspor
27.08.2023
18:15
Boluspor
1:1
Şanliurfaspor
27.08.2023
20:45
Kocaelispor
3:2
Altay SK
28.08.2023
20:00
Giresunspor
0:1
Bandirmaspor
01.09.2023
20:00
Adanaspor
0:2
Kocaelispor
02.09.2023
16:00
Bandirmaspor
3:1
Sakaryaspor
02.09.2023
18:15
Manisa FK
4:0
Tuzlaspor
02.09.2023
18:15
Boluspor
0:0
Keçiörengücü
02.09.2023
20:45
Eyüpspor
3:1
Giresunspor
03.09.2023
16:00
Bodrumspor
4:0
Ümraniyespor
03.09.2023
18:15
Çorum FK
0:1
Gençlerbirliği SK
03.09.2023
20:45
Altay SK
0:1
Göztepe SK
03.09.2023
20:45
Şanliurfaspor
0:0
Erzurum BB
16.09.2023
15:00
Erzurum BB
4:0
Altay SK
16.09.2023
15:00
Keçiörengücü
2:0
Şanliurfaspor
16.09.2023
18:00
Kocaelispor
2:1
Boluspor
16.09.2023
18:00
Ümraniyespor
0:3
Çorum FK
17.09.2023
15:00
Tuzlaspor
2:1
Adanaspor
17.09.2023
15:00
Giresunspor
0:0
Manisa FK
17.09.2023
18:00
Göztepe SK
1:1
Bandirmaspor
17.09.2023
18:00
Gençlerbirliği SK
1:3
Eyüpspor
18.09.2023
19:00
Sakaryaspor
0:2
Bodrumspor
22.09.2023
19:00
Eyüpspor
2:0
Ümraniyespor
22.09.2023
19:00
Boluspor
2:1
Tuzlaspor
23.09.2023
15:00
Keçiörengücü
3:1
Giresunspor
23.09.2023
18:00
Manisa FK
0:1
Göztepe SK
23.09.2023
18:00
Çorum FK
1:0
Sakaryaspor
24.09.2023
15:00
Bandirmaspor
4:1
Gençlerbirliği SK
24.09.2023
18:00
Şanliurfaspor
0:2
Kocaelispor
24.09.2023
18:00
Adanaspor
1:0
Erzurum BB
25.09.2023
19:00
Altay SK
1:1
Bodrumspor
29.09.2023
19:00
Ümraniyespor
0:1
Bandirmaspor
30.09.2023
12:30
Tuzlaspor
1:1
Şanliurfaspor
30.09.2023
15:00
Giresunspor
0:0
Altay SK
30.09.2023
18:00
Gençlerbirliği SK
1:1
Manisa FK
01.10.2023
12:30
Erzurum BB
1:0
Boluspor
01.10.2023
12:30
Bodrumspor
2:1
Çorum FK
01.10.2023
15:00
Kocaelispor
3:0
Keçiörengücü
01.10.2023
18:00
Sakaryaspor
2:0
Eyüpspor
02.10.2023
19:00
Göztepe SK
1:0
Adanaspor
06.10.2023
19:00
Kocaelispor
1:1
Erzurum BB
07.10.2023
12:30
Bandirmaspor
0:0
Çorum FK
07.10.2023
12:30
Manisa FK
1:1
Sakaryaspor
07.10.2023
15:00
Şanliurfaspor
1:2
Gençlerbirliği SK
07.10.2023
18:00
Eyüpspor
3:0
Bodrumspor
08.10.2023
12:30
Keçiörengücü
0:2
Tuzlaspor
08.10.2023
15:00
Adanaspor
4:2
Giresunspor
08.10.2023
15:00
Boluspor
0:2
Göztepe SK
08.10.2023
18:00
Altay SK
0:3
Ümraniyespor
21.10.2023
12:30
Tuzlaspor
1:2
Kocaelispor
21.10.2023
12:30
Erzurum BB
0:1
Keçiörengücü
21.10.2023
15:00
Sakaryaspor
2:0
Adanaspor
21.10.2023
18:00
Göztepe SK
3:0
Şanliurfaspor
22.10.2023
12:30
Bodrumspor
2:1
Bandirmaspor
22.10.2023
15:00
Giresunspor
0:1
Boluspor
22.10.2023
15:00
Ümraniyespor
3:2
Manisa FK
22.10.2023
18:00
Çorum FK
2:3
Eyüpspor
23.10.2023
19:00
Gençlerbirliği SK
3:0
Altay SK
27.10.2023
19:00
Şanliurfaspor
0:0
Giresunspor
28.10.2023
12:30
Tuzlaspor
0:1
Erzurum BB
28.10.2023
12:30
Keçiörengücü
0:1
Göztepe SK
28.10.2023
15:00
Boluspor
2:1
Bodrumspor
28.10.2023
18:00
Kocaelispor
2:2
Gençlerbirliği SK
29.10.2023
11:30
Manisa FK
2:2
Çorum FK
29.10.2023
14:00
Altay SK
1:2
Sakaryaspor
29.10.2023
14:00
Adanaspor
1:0
Ümraniyespor
29.10.2023
17:00
Eyüpspor
0:1
Bandirmaspor
03.11.2023
18:00
Sakaryaspor
1:1
Şanliurfaspor
04.11.2023
11:30
Çorum FK
2:3
Keçiörengücü
04.11.2023
14:00
Gençlerbirliği SK
0:0
Boluspor
04.11.2023
17:00
Göztepe SK
0:1
Kocaelispor
05.11.2023
11:30
Bandirmaspor
2:0
Altay SK
05.11.2023
11:30
Bodrumspor
2:0
Manisa FK
05.11.2023
14:00
Giresunspor
1:0
Erzurum BB
05.11.2023
17:00
Eyüpspor
4:1
Adanaspor
06.11.2023
18:00
Ümraniyespor
1:1
Tuzlaspor
10.11.2023
18:00
Adanaspor
0:2
Gençlerbirliği SK
11.11.2023
11:30
Tuzlaspor
3:1
Giresunspor
11.11.2023
14:00
Şanliurfaspor
0:1
Ümraniyespor
11.11.2023
17:00
Altay SK
1:7
Eyüpspor
12.11.2023
11:30
Boluspor
2:3
Sakaryaspor
12.11.2023
11:30
Manisa FK
0:2
Bandirmaspor
12.11.2023
14:00
Erzurum BB
3:2
Göztepe SK
12.11.2023
17:00
Keçiörengücü
1:1
Bodrumspor
12.11.2023
17:00
Kocaelispor
2:1
Çorum FK
24.11.2023
18:00
Sakaryaspor
2:2
Erzurum BB
25.11.2023
11:30
Bandirmaspor
0:1
Şanliurfaspor
25.11.2023
11:30
Bodrumspor
0:1
Adanaspor
25.11.2023
14:00
Ümraniyespor
1:2
Boluspor
25.11.2023
17:00
Giresunspor
1:4
Kocaelispor
26.11.2023
11:30
Çorum FK
3:0
Altay SK
26.11.2023
14:00
Eyüpspor
2:1
Manisa FK
26.11.2023
17:00
Göztepe SK
2:0
Tuzlaspor
27.11.2023
18:00
Gençlerbirliği SK
1:1
Keçiörengücü
01.12.2023
18:00
Kocaelispor
0:3
Ümraniyespor
01.12.2023
18:00
Adanaspor
0:3
Çorum FK
02.12.2023
11:30
Tuzlaspor
1:1
Bandirmaspor
02.12.2023
11:30
Keçiörengücü
1:3
Sakaryaspor
02.12.2023
14:00
Boluspor
0:3
Eyüpspor
02.12.2023
17:00
Şanliurfaspor
0:2
Bodrumspor
03.12.2023
11:30
Manisa FK
3:0
Altay SK
03.12.2023
14:00
Erzurum BB
1:1
Gençlerbirliği SK
03.12.2023
17:00
Göztepe SK
3:0
Giresunspor
09.12.2023
11:30
Bandirmaspor
0:3
Kocaelispor
09.12.2023
11:30
Bodrumspor
1:1
Tuzlaspor
09.12.2023
14:00
Ümraniyespor
2:0
Keçiörengücü
09.12.2023
17:00
Sakaryaspor
3:1
Giresunspor
10.12.2023
11:30
Manisa FK
1:1
Adanaspor
10.12.2023
11:30
Çorum FK
4:1
Erzurum BB
10.12.2023
14:00
Gençlerbirliği SK
0:3
Göztepe SK
10.12.2023
17:00
Eyüpspor
4:0
Şanliurfaspor
11.12.2023
18:00
Altay SK
0:1
Boluspor
19.12.2023
12:00
Tuzlaspor
1:3
Sakaryaspor
19.12.2023
15:00
Giresunspor
0:1
Gençlerbirliği SK
19.12.2023
18:00
Kocaelispor
1:1
Bodrumspor
20.12.2023
12:00
Erzurum BB
1:1
Ümraniyespor
20.12.2023
12:00
Keçiörengücü
1:3
Bandirmaspor
20.12.2023
15:00
Adanaspor
0:1
Altay SK
20.12.2023
18:00
Göztepe SK
5:1
Eyüpspor
21.12.2023
12:00
Boluspor
1:0
Manisa FK
21.12.2023
15:00
Şanliurfaspor
1:1
Çorum FK
23.12.2023
11:30
Gençlerbirliği SK
0:2
Tuzlaspor
23.12.2023
17:00
Sakaryaspor
3:1
Kocaelispor
24.12.2023
11:30
Bandirmaspor
2:3
Adanaspor
24.12.2023
11:30
Bodrumspor
3:0
Göztepe SK
24.12.2023
14:00
Ümraniyespor
2:1
Giresunspor
24.12.2023
17:00
Altay SK
2:1
Keçiörengücü
25.12.2023
12:00
Manisa FK
1:1
Şanliurfaspor
25.12.2023
15:00
Çorum FK
2:0
Boluspor
25.12.2023
18:00
Eyüpspor
3:0
Erzurum BB
12.01.2024
18:00
Sakaryaspor
1:2
Göztepe SK
13.01.2024
11:30
Bodrumspor
4:0
Giresunspor
13.01.2024
11:30
Bandirmaspor
0:0
Erzurum BB
13.01.2024
14:00
Adanaspor
1:1
Boluspor
13.01.2024
17:00
Eyüpspor
2:0
Keçiörengücü
14.01.2024
11:30
Manisa FK
2:1
Kocaelispor
14.01.2024
14:00
Çorum FK
2:1
Tuzlaspor
14.01.2024
17:00
Ümraniyespor
1:1
Gençlerbirliği SK
15.01.2024
18:00
Altay SK
1:0
Şanliurfaspor
19.01.2024
18:00
Giresunspor
0:3
Çorum FK
20.01.2024
11:30
Erzurum BB
1:0
Bodrumspor
20.01.2024
14:00
Boluspor
2:1
Bandirmaspor
20.01.2024
17:00
Kocaelispor
2:1
Eyüpspor
21.01.2024
11:30
Keçiörengücü
1:1
Manisa FK
21.01.2024
11:30
Tuzlaspor
2:0
Altay SK
21.01.2024
14:00
Şanliurfaspor
4:0
Adanaspor
21.01.2024
17:00
Gençlerbirliği SK
3:1
Sakaryaspor
22.01.2024
18:00
Göztepe SK
4:1
Ümraniyespor
26.01.2024
18:00
Adanaspor
1:2
Keçiörengücü
27.01.2024
11:30
Manisa FK
0:2
Erzurum BB
27.01.2024
14:00
Çorum FK
1:1
Göztepe SK
27.01.2024
17:00
Eyüpspor
4:0
Tuzlaspor
28.01.2024
11:30
Bandirmaspor
6:0
Giresunspor
28.01.2024
11:30
Bodrumspor
1:0
Gençlerbirliği SK
28.01.2024
14:00
Ümraniyespor
1:1
Sakaryaspor
28.01.2024
17:00
Altay SK
0:2
Kocaelispor
29.01.2024
18:00
Şanliurfaspor
0:1
Boluspor
02.02.2024
18:00
Sakaryaspor
1:0
Bandirmaspor
03.02.2024
11:30
Keçiörengücü
1:2
Boluspor
03.02.2024
11:30
Ümraniyespor
1:2
Bodrumspor
03.02.2024
14:00
Kocaelispor
1:0
Adanaspor
03.02.2024
17:00
Göztepe SK
4:0
Altay SK
04.02.2024
11:30
Erzurum BB
2:0
Şanliurfaspor
04.02.2024
11:30
Tuzlaspor
2:1
Manisa FK
04.02.2024
14:00
Gençlerbirliği SK
0:0
Çorum FK
04.02.2024
17:00
Giresunspor
0:0
Eyüpspor
09.02.2024
18:00
Çorum FK
0:1
Ümraniyespor
10.02.2024
11:30
Bodrumspor
0:0
Sakaryaspor
10.02.2024
14:00
Şanliurfaspor
0:1
Keçiörengücü
10.02.2024
17:00
Altay SK
0:0
Erzurum BB
11.02.2024
11:30
Bandirmaspor
0:2
Göztepe SK
11.02.2024
11:30
Adanaspor
2:1
Tuzlaspor
11.02.2024
14:00
Boluspor
1:1
Kocaelispor
11.02.2024
17:00
Manisa FK
2:0
Giresunspor
12.02.2024
18:00
Eyüpspor
1:0
Gençlerbirliği SK
16.02.2024
18:00
Göztepe SK
0:0
Manisa FK
17.02.2024
11:30
Tuzlaspor
1:2
Boluspor
17.02.2024
14:00
Giresunspor
0:1
Keçiörengücü
17.02.2024
17:00
Kocaelispor
0:1
Şanliurfaspor
18.02.2024
11:30
Erzurum BB
3:0
Adanaspor
18.02.2024
11:30
Bodrumspor
1:0
Altay SK
18.02.2024
14:00
Sakaryaspor
3:1
Çorum FK
18.02.2024
17:00
Ümraniyespor
1:3
Eyüpspor
19.02.2024
18:00
Gençlerbirliği SK
0:1
Bandirmaspor
23.02.2024
18:00
Altay SK
1:0
Giresunspor
24.02.2024
11:30
Bandirmaspor
4:1
Ümraniyespor
24.02.2024
14:00
Çorum FK
2:1
Bodrumspor
24.02.2024
17:00
Adanaspor
0:3
Göztepe SK
25.02.2024
11:30
Keçiörengücü
2:2
Kocaelispor
25.02.2024
11:30
Boluspor
1:0
Erzurum BB
25.02.2024
14:00
Manisa FK
1:1
Gençlerbirliği SK
25.02.2024
17:00
Eyüpspor
3:2
Sakaryaspor
26.02.2024
18:00
Şanliurfaspor
0:0
Tuzlaspor
01.03.2024
18:00
Ümraniyespor
2:0
Altay SK
02.03.2024
11:30
Tuzlaspor
1:1
Keçiörengücü
02.03.2024
11:30
Bodrumspor
0:1
Eyüpspor
02.03.2024
14:00
Erzurum BB
0:0
Kocaelispor
02.03.2024
17:00
Sakaryaspor
2:0
Manisa FK
03.03.2024
11:30
Giresunspor
0:1
Adanaspor
03.03.2024
14:00
Göztepe SK
2:0
Boluspor
03.03.2024
17:00
Çorum FK
0:0
Bandirmaspor
04.03.2024
18:00
Gençlerbirliği SK
1:1
Şanliurfaspor
08.03.2024
18:00
Boluspor
2:1
Giresunspor
09.03.2024
11:30
Bandirmaspor
0:0
Bodrumspor
09.03.2024
14:00
Adanaspor
0:0
Sakaryaspor
09.03.2024
17:00
Eyüpspor
0:1
Çorum FK
10.03.2024
11:30
Keçiörengücü
0:2
Erzurum BB
10.03.2024
11:30
Altay SK
0:4
Gençlerbirliği SK
10.03.2024
14:00
Şanliurfaspor
0:1
Göztepe SK
10.03.2024
17:00
Kocaelispor
1:2
Tuzlaspor
11.03.2024
18:30
Manisa FK
3:2
Ümraniyespor
15.03.2024
18:30
Gençlerbirliği SK
2:0
Kocaelispor
16.03.2024
11:30
Bandirmaspor
2:3
Eyüpspor
16.03.2024
14:00
Çorum FK
4:3
Manisa FK
16.03.2024
18:30
Göztepe SK
0:0
Keçiörengücü
17.03.2024
11:30
Bodrumspor
1:1
Boluspor
17.03.2024
11:30
Erzurum BB
1:0
Tuzlaspor
17.03.2024
14:00
Ümraniyespor
2:0
Adanaspor
17.03.2024
14:00
Giresunspor
0:6
Şanliurfaspor
17.03.2024
18:30
Sakaryaspor
2:0
Altay SK
02.04.2024
13:00
Keçiörengücü
1:2
Çorum FK
02.04.2024
13:00
Şanliurfaspor
2:0
Sakaryaspor
02.04.2024
16:00
Boluspor
1:2
Gençlerbirliği SK
02.04.2024
19:30
Manisa FK
0:1
Bodrumspor
03.04.2024
13:00
Tuzlaspor
1:1
Ümraniyespor
03.04.2024
16:00
Adanaspor
1:0
Eyüpspor
03.04.2024
19:30
Kocaelispor
3:2
Göztepe SK
03.04.2024
19:30
Altay SK
0:6
Bandirmaspor
04.04.2024
19:30
Erzurum BB
2:1
Giresunspor
06.04.2024
12:30
Bodrumspor
0:0
Keçiörengücü
06.04.2024
15:00
Ümraniyespor
0:1
Şanliurfaspor
06.04.2024
19:30
Sakaryaspor
2:0
Boluspor
07.04.2024
12:30
Çorum FK
1:1
Kocaelispor
07.04.2024
12:30
Bandirmaspor
1:1
Manisa FK
07.04.2024
15:00
Gençlerbirliği SK
1:1
Adanaspor
07.04.2024
15:00
Eyüpspor
4:1
Altay SK
08.04.2024
16:00
Giresunspor
0:3
Tuzlaspor
08.04.2024
19:30
Göztepe SK
3:0
Erzurum BB
12.04.2024
19:00
Manisa FK
2:2
Eyüpspor
13.04.2024
12:30
Keçiörengücü
- : -
Gençlerbirliği SK
13.04.2024
15:00
Boluspor
- : -
Ümraniyespor
13.04.2024
18:00
Altay SK
- : -
Çorum FK
14.04.2024
12:30
Tuzlaspor
- : -
Göztepe SK
14.04.2024
15:00
Şanliurfaspor
- : -
Bandirmaspor
14.04.2024
18:00
Kocaelispor
- : -
Giresunspor
15.04.2024
16:00
Erzurum BB
- : -
Sakaryaspor
15.04.2024
19:00
Adanaspor
- : -
Bodrumspor
19.04.2024
19:00
Altay SK
- : -
Manisa FK
20.04.2024
12:30
Bandirmaspor
- : -
Tuzlaspor
20.04.2024
15:00
Giresunspor
- : -
Göztepe SK
20.04.2024
18:00
Eyüpspor
- : -
Boluspor
21.04.2024
12:30
Bodrumspor
- : -
Şanliurfaspor
21.04.2024
15:00
Çorum FK
- : -
Adanaspor
21.04.2024
15:00
Gençlerbirliği SK
- : -
Erzurum BB
21.04.2024
18:00
Sakaryaspor
- : -
Keçiörengücü
22.04.2024
19:00
Ümraniyespor
- : -
Kocaelispor
28.04.2024
18:00
Kocaelispor
- : -
Bandirmaspor
28.04.2024
18:00
Adanaspor
- : -
Manisa FK
28.04.2024
18:00
Boluspor
- : -
Altay SK
28.04.2024
18:00
Şanliurfaspor
- : -
Eyüpspor
28.04.2024
18:00
Erzurum BB
- : -
Çorum FK
28.04.2024
18:00
Keçiörengücü
- : -
Ümraniyespor
28.04.2024
18:00
Giresunspor
- : -
Sakaryaspor
28.04.2024
18:00
Göztepe SK
- : -
Gençlerbirliği SK
28.04.2024
18:00
Tuzlaspor
- : -
Bodrumspor
05.05.2024
18:00
Sakaryaspor
- : -
Tuzlaspor
05.05.2024
18:00
Gençlerbirliği SK
- : -
Giresunspor
05.05.2024
18:00
Eyüpspor
- : -
Göztepe SK
05.05.2024
18:00
Ümraniyespor
- : -
Erzurum BB
05.05.2024
18:00
Bodrumspor
- : -
Kocaelispor
05.05.2024
18:00
Bandirmaspor
- : -
Keçiörengücü
05.05.2024
18:00
Manisa FK
- : -
Boluspor
05.05.2024
18:00
Çorum FK
- : -
Şanliurfaspor
05.05.2024
18:00
Altay SK
- : -
Adanaspor
12.05.2024
18:00
Tuzlaspor
- : -
Gençlerbirliği SK
12.05.2024
18:00
Kocaelispor
- : -
Sakaryaspor
12.05.2024
18:00
Giresunspor
- : -
Ümraniyespor
12.05.2024
18:00
Göztepe SK
- : -
Bodrumspor
12.05.2024
18:00
Boluspor
- : -
Çorum FK
12.05.2024
18:00
Adanaspor
- : -
Bandirmaspor
12.05.2024
18:00
Erzurum BB
- : -
Eyüpspor
12.05.2024
18:00
Keçiörengücü
- : -
Altay SK
12.05.2024
18:00
Şanliurfaspor
- : -
Manisa FK

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele