Turecko - 1. Lig 2020/2021 - výsledky, rozlosování

základní část

11.09.202018:00
Menemen Belediyespor - Altinordu SK
0:2
12.09.202015:30
Ümraniyespor - Bandirmaspor
2:1
12.09.202015:30
Boluspor - Keçiörengücü
0:1
12.09.202018:00
Ankaraspor - Eskişehirspor
1:0
13.09.202015:30
Bursaspor - Adana Demirspor
1:3
13.09.202018:00
Adanaspor - Istanbulspor
1:0
13.09.202018:00
Altay SK - Samsunspor
0:0
14.09.202018:00
Balikesirspor - Giresunspor
3:1
14.09.202018:00
Akhisar Belediyespor - Tuzlaspor
0:0
18.09.202018:00
Eskişehirspor - Adanaspor
0:0
19.09.202013:00
Bandirmaspor - Akhisar Belediyespor
1:0
19.09.202013:00
Tuzlaspor - Balikesirspor
1:0
19.09.202018:00
Altinordu SK - Bursaspor
0:2
20.09.202013:00
Keçiörengücü - Ankaraspor
2:0
20.09.202015:30
Istanbulspor - Altay SK
2:1
20.09.202018:00
Giresunspor - Menemen Belediyespor
1:1
21.09.202018:00
Adana Demirspor - Boluspor
1:1
21.09.202018:00
Samsunspor - Ümraniyespor
3:0
25.09.202018:00
Adanaspor - Keçiörengücü
0:0
26.09.202013:00
Ümraniyespor - Istanbulspor
1:3
26.09.202018:00
Akhisar Belediyespor - Balikesirspor
2:0
26.09.202018:00
Bursaspor - Giresunspor
1:2
27.09.202013:00
Bandirmaspor - Samsunspor
2:2
27.09.202015:30
Ankaraspor - Adana Demirspor
1:3
27.09.202018:00
Altay SK - Eskişehirspor
6:0
28.09.202018:00
Boluspor - Altinordu SK
1:2
28.09.202018:00
Menemen Belediyespor - Tuzlaspor
2:5
02.10.202018:00
Istanbulspor - Bandirmaspor
2:1
03.10.202013:00
Keçiörengücü - Altay SK
0:1
03.10.202013:00
Tuzlaspor - Bursaspor
3:3
03.10.202015:30
Giresunspor - Boluspor
2:1
03.10.202018:00
Altinordu SK - Ankaraspor
2:0
04.10.202013:00
Eskişehirspor - Ümraniyespor
1:1
04.10.202015:30
Balikesirspor - Menemen Belediyespor
2:1
04.10.202015:30
Samsunspor - Akhisar Belediyespor
1:0
04.10.202018:00
Adana Demirspor - Adanaspor
0:0
17.10.202012:30
Ümraniyespor - Keçiörengücü
1:2
17.10.202012:30
Samsunspor - Istanbulspor
0:3
17.10.202012:30
Bandirmaspor - Eskişehirspor
1:1
17.10.202015:00
Adanaspor - Altinordu SK
5:2
17.10.202018:00
Altay SK - Adana Demirspor
1:0
18.10.202012:30
Ankaraspor - Giresunspor
1:1
18.10.202015:00
Boluspor - Tuzlaspor
1:2
18.10.202018:00
Bursaspor - Balikesirspor
3:1
19.10.202018:00
Akhisar Belediyespor - Menemen Belediyespor
0:0
20.10.202012:30
Keçiörengücü - Bandirmaspor
1:0
20.10.202018:00
Eskişehirspor - Samsunspor
0:1
21.10.202015:00
Adana Demirspor - Ümraniyespor
4:2
21.10.202015:00
Giresunspor - Adanaspor
4:3
21.10.202018:00
Altinordu SK - Altay SK
2:1
21.10.202018:00
Balikesirspor - Boluspor
0:0
22.10.202012:30
Tuzlaspor - Ankaraspor
2:0
22.10.202015:00
Istanbulspor - Akhisar Belediyespor
2:2
22.10.202018:00
Menemen Belediyespor - Bursaspor
2:1
24.10.202012:30
Ümraniyespor - Altinordu SK
1:1
24.10.202018:00
Samsunspor - Keçiörengücü
4:2
25.10.202011:30
Ankaraspor - Balikesirspor
1:2
25.10.202011:30
Bandirmaspor - Adana Demirspor
0:3
25.10.202014:00
Istanbulspor - Eskişehirspor
3:0
25.10.202014:00
Adanaspor - Tuzlaspor
1:3
26.10.202017:00
Boluspor - Menemen Belediyespor
0:0
26.10.202017:00
Akhisar Belediyespor - Bursaspor
2:1
30.10.202017:00
Balikesirspor - Adanaspor
0:3
31.10.202011:30
Giresunspor - Ümraniyespor
0:1
31.10.202014:00
Bursaspor - Boluspor
4:2
01.11.202011:30
Keçiörengücü - Istanbulspor
1:1
01.11.202014:00
Eskişehirspor - Akhisar Belediyespor
0:1
01.11.202017:00
Adana Demirspor - Samsunspor
1:1
06.11.202017:00
Altay SK - Balikesirspor
1:3
07.11.202011:30
Bandirmaspor - Giresunspor
0:1
07.11.202011:30
Ümraniyespor - Tuzlaspor
1:1
07.11.202017:00
Ankaraspor - Bursaspor
1:1
08.11.202011:30
Eskişehirspor - Keçiörengücü
2:2
08.11.202014:00
Samsunspor - Altinordu SK
1:1
08.11.202014:00
Akhisar Belediyespor - Boluspor
2:2
17.11.202011:30
Altinordu SK - Bandirmaspor
2:0
21.11.202011:30
Altinordu SK - Istanbulspor
1:0
21.11.202011:30
Boluspor - Ankaraspor
2:0
21.11.202014:00
Bursaspor - Adanaspor
1:0
21.11.202017:00
Giresunspor - Samsunspor
0:0
22.11.202011:30
Keçiörengücü - Akhisar Belediyespor
6:0
22.11.202014:00
Tuzlaspor - Bandirmaspor
0:6
22.11.202017:00
Adana Demirspor - Eskişehirspor
4:1
23.11.202017:00
Menemen Belediyespor - Altay SK
1:2
23.11.202017:00
Balikesirspor - Ümraniyespor
1:1
28.11.202011:30
Ümraniyespor - Menemen Belediyespor
0:2
28.11.202014:00
Istanbulspor - Giresunspor
1:1
28.11.202014:00
Akhisar Belediyespor - Ankaraspor
0:1
28.11.202017:00
Altay SK - Bursaspor
3:1
29.11.202011:30
Keçiörengücü - Adana Demirspor
1:0
29.11.202011:30
Bandirmaspor - Balikesirspor
1:0
29.11.202014:00
Eskişehirspor - Altinordu SK
0:2
29.11.202017:00
Samsunspor - Tuzlaspor
2:0
01.12.202011:30
Menemen Belediyespor - Ankaraspor
2:1
02.12.202011:30
Altay SK - Giresunspor
1:1
04.12.202014:00
Tuzlaspor - Istanbulspor
2:0
04.12.202017:00
Bursaspor - Ümraniyespor
1:3
05.12.202011:30
Giresunspor - Eskişehirspor
2:0
05.12.202014:00
Boluspor - Altay SK
1:0
05.12.202014:00
Menemen Belediyespor - Bandirmaspor
1:1
06.12.202014:00
Altinordu SK - Keçiörengücü
0:2
06.12.202017:00
Adana Demirspor - Akhisar Belediyespor
2:0
08.12.202011:30
Bandirmaspor - Bursaspor
1:2
08.12.202014:00
Eskişehirspor - Tuzlaspor
0:2
08.12.202017:00
Samsunspor - Menemen Belediyespor
1:1
09.12.202011:30
Keçiörengücü - Giresunspor
0:1
09.12.202014:00
Adana Demirspor - Altinordu SK
1:1
09.12.202017:00
Altay SK - Ankaraspor
3:0
10.12.202011:30
Ümraniyespor - Boluspor
0:2
12.12.202014:00
Balikesirspor - Eskişehirspor
2:2
12.12.202017:00
Bursaspor - Samsunspor
3:0
13.12.202011:30
Altinordu SK - Akhisar Belediyespor
3:2
13.12.202011:30
Boluspor - Bandirmaspor
0:1
13.12.202014:00
Adanaspor - Altay SK
1:4
13.12.202014:00
Tuzlaspor - Keçiörengücü
1:0
13.12.202017:00
Giresunspor - Adana Demirspor
2:0
14.12.202014:00
Menemen Belediyespor - Istanbulspor
1:2
14.12.202017:00
Ankaraspor - Ümraniyespor
0:0
15.12.202017:00
Balikesirspor - Samsunspor
1:3
19.12.202011:30
Keçiörengücü - Balikesirspor
2:1
19.12.202011:30
Bandirmaspor - Ankaraspor
2:1
19.12.202014:00
Eskişehirspor - Menemen Belediyespor
2:2
19.12.202017:00
Altay SK - Akhisar Belediyespor
2:1
20.12.202011:30
Ümraniyespor - Adanaspor
1:0
20.12.202017:00
Istanbulspor - Bursaspor
3:3
21.12.202014:00
Samsunspor - Boluspor
1:0
21.12.202017:00
Adana Demirspor - Tuzlaspor
3:1
21.12.202017:00
Giresunspor - Altinordu SK
2:0
23.12.202014:00
Adanaspor - Menemen Belediyespor
3:0k
25.12.202017:00
Altay SK - Ümraniyespor
3:1
26.12.202011:30
Tuzlaspor - Altinordu SK
4:1
26.12.202011:30
Boluspor - Istanbulspor
0:2
26.12.202017:00
Balikesirspor - Adana Demirspor
0:1
27.12.202011:30
Menemen Belediyespor - Keçiörengücü
0:0
27.12.202014:00
Akhisar Belediyespor - Giresunspor
0:1
27.12.202014:00
Adanaspor - Bandirmaspor
1:2
27.12.202017:00
Ankaraspor - Samsunspor
1:2
28.12.202017:00
Bursaspor - Eskişehirspor
2:1
30.12.202011:30
Tuzlaspor - Altay SK
0:1
30.12.202014:00
Adanaspor - Boluspor
2:3
30.12.202017:00
Istanbulspor - Adana Demirspor
3:1
02.01.202111:30
Ümraniyespor - Akhisar Belediyespor
2:1
02.01.202111:30
Keçiörengücü - Bursaspor
0:1
02.01.202117:00
Altinordu SK - Balikesirspor
0:0
03.01.202111:30
Bandirmaspor - Altay SK
2:0
03.01.202114:00
Istanbulspor - Ankaraspor
5:3
03.01.202114:00
Giresunspor - Tuzlaspor
3:0
03.01.202117:00
Samsunspor - Adanaspor
2:1
04.01.202114:00
Eskişehirspor - Boluspor
0:2
04.01.202117:00
Adana Demirspor - Menemen Belediyespor
3:0
07.01.202114:00
Ankaraspor - Adanaspor
0:2
07.01.202117:00
Istanbulspor - Balikesirspor
5:0
11.01.202117:00
Akhisar Belediyespor - Adanaspor
0:1
23.01.202111:30
Bandirmaspor - Ümraniyespor
1:0
23.01.202114:00
Eskişehirspor - Ankaraspor
0:0
23.01.202117:00
Adana Demirspor - Bursaspor
1:2
24.01.202111:30
Keçiörengücü - Boluspor
2:0
24.01.202111:30
Tuzlaspor - Akhisar Belediyespor
0:3
24.01.202114:00
Giresunspor - Balikesirspor
1:0
24.01.202117:00
Samsunspor - Altay SK
1:0
25.01.202114:00
Istanbulspor - Adanaspor
1:0
25.01.202117:00
Altinordu SK - Menemen Belediyespor
2:4
29.01.202117:00
Akhisar Belediyespor - Bandirmaspor
1:0
30.01.202111:30
Ankaraspor - Keçiörengücü
1:0
30.01.202114:00
Adanaspor - Eskişehirspor
5:2
30.01.202117:00
Balikesirspor - Tuzlaspor
0:2
31.01.202111:30
Menemen Belediyespor - Giresunspor
0:4
31.01.202111:30
Ümraniyespor - Samsunspor
2:2
31.01.202114:00
Boluspor - Adana Demirspor
1:2
31.01.202117:00
Bursaspor - Altinordu SK
1:2
01.02.202117:00
Altay SK - Istanbulspor
1:3
05.02.202117:00
Samsunspor - Bandirmaspor
3:1
06.02.202111:30
Tuzlaspor - Menemen Belediyespor
2:0
06.02.202114:00
Eskişehirspor - Altay SK
0:5
06.02.202114:00
Istanbulspor - Ümraniyespor
2:3
06.02.202117:00
Adana Demirspor - Ankaraspor
2:0
07.02.202111:30
Keçiörengücü - Adanaspor
1:0
07.02.202114:00
Altinordu SK - Boluspor
2:1
07.02.202117:00
Balikesirspor - Akhisar Belediyespor
3:0
08.02.202117:00
Giresunspor - Bursaspor
2:1
12.02.202117:00
Ankaraspor - Altinordu SK
0:3
13.02.202111:30
Ümraniyespor - Eskişehirspor
3:0
13.02.202111:30
Bandirmaspor - Istanbulspor
2:1
13.02.202114:00
Akhisar Belediyespor - Samsunspor
1:4
13.02.202117:00
Altay SK - Keçiörengücü
0:4
14.02.202111:30
Boluspor - Giresunspor
0:1
14.02.202114:00
Menemen Belediyespor - Balikesirspor
1:1
14.02.202117:00
Adanaspor - Adana Demirspor
2:2
15.02.202117:00
Bursaspor - Tuzlaspor
0:0
19.02.202111:30
Keçiörengücü - Ümraniyespor
0:1
19.02.202114:00
Eskişehirspor - Bandirmaspor
2:1
19.02.202117:00
Adana Demirspor - Altay SK
1:2
20.02.202111:30
Menemen Belediyespor - Akhisar Belediyespor
6:2
20.02.202114:00
Altinordu SK - Adanaspor
1:1
20.02.202114:00
Giresunspor - Ankaraspor
1:0
20.02.202117:00
Istanbulspor - Samsunspor
0:1
21.02.202111:30
Tuzlaspor - Boluspor
0:1
21.02.202117:00
Balikesirspor - Bursaspor
3:0
23.02.202111:30
Ümraniyespor - Adana Demirspor
0:0
23.02.202111:30
Bandirmaspor - Keçiörengücü
1:1
23.02.202117:00
Altay SK - Altinordu SK
1:3
24.02.202111:30
Adanaspor - Giresunspor
0:4
24.02.202114:00
Samsunspor - Eskişehirspor
6:1
24.02.202117:00
Akhisar Belediyespor - Istanbulspor
0:1
25.02.202111:30
Boluspor - Balikesirspor
0:0
25.02.202114:00
Ankaraspor - Tuzlaspor
0:0
25.02.202117:00
Bursaspor - Menemen Belediyespor
0:1
27.02.202114:00
Altinordu SK - Ümraniyespor
1:0
27.02.202117:00
Adana Demirspor - Bandirmaspor
2:0
28.02.202111:30
Keçiörengücü - Samsunspor
1:1
28.02.202114:00
Eskişehirspor - Istanbulspor
0:3
28.02.202114:00
Bursaspor - Akhisar Belediyespor
3:2
28.02.202117:00
Giresunspor - Altay SK
1:2
01.03.202111:30
Tuzlaspor - Adanaspor
3:2
01.03.202114:00
Menemen Belediyespor - Boluspor
0:3
01.03.202117:00
Balikesirspor - Ankaraspor
2:2
05.03.202117:00
Istanbulspor - Keçiörengücü
0:0
06.03.202111:30
Bandirmaspor - Altinordu SK
2:2
06.03.202114:00
Ankaraspor - Menemen Belediyespor
1:1
06.03.202117:00
Samsunspor - Adana Demirspor
0:2
07.03.202111:30
Ümraniyespor - Giresunspor
3:1
07.03.202114:00
Akhisar Belediyespor - Eskişehirspor
3:0
07.03.202114:00
Boluspor - Bursaspor
2:1
07.03.202117:00
Altay SK - Tuzlaspor
5:0
08.03.202117:00
Adanaspor - Balikesirspor
1:1
12.03.202117:00
Giresunspor - Bandirmaspor
0:1
13.03.202111:30
Keçiörengücü - Eskişehirspor
1:0
13.03.202114:00
Boluspor - Akhisar Belediyespor
0:1
13.03.202117:00
Adana Demirspor - Istanbulspor
2:0
14.03.202111:30
Tuzlaspor - Ümraniyespor
0:1
14.03.202114:00
Menemen Belediyespor - Adanaspor
0:0
14.03.202114:00
Balikesirspor - Altay SK
0:3
14.03.202117:00
Bursaspor - Ankaraspor
3:1
15.03.202117:00
Altinordu SK - Samsunspor
0:0
19.03.202117:00
Altay SK - Menemen Belediyespor
3:0
20.03.202111:30
Istanbulspor - Altinordu SK
1:2
20.03.202111:30
Ümraniyespor - Balikesirspor
1:2
20.03.202114:00
Eskişehirspor - Adana Demirspor
1:1
20.03.202117:00
Samsunspor - Giresunspor
0:2
21.03.202111:30
Bandirmaspor - Tuzlaspor
3:2
21.03.202114:00
Akhisar Belediyespor - Keçiörengücü
1:2
21.03.202114:00
Ankaraspor - Boluspor
1:2
21.03.202117:00
Adanaspor - Bursaspor
0:3
03.04.202112:30
Tuzlaspor - Samsunspor
0:2
03.04.202115:00
Giresunspor - Istanbulspor
0:0
03.04.202115:00
Ankaraspor - Akhisar Belediyespor
4:2
03.04.202118:00
Adana Demirspor - Keçiörengücü
2:0
04.04.202112:30
Altinordu SK - Eskişehirspor
6:3
04.04.202112:30
Boluspor - Adanaspor
1:2
04.04.202115:00
Menemen Belediyespor - Ümraniyespor
1:1
04.04.202118:00
Balikesirspor - Bandirmaspor
2:1
05.04.202118:00
Bursaspor - Altay SK
1:3
09.04.202115:00
Eskişehirspor - Giresunspor
0:5
09.04.202115:00
Keçiörengücü - Altinordu SK
5:3
09.04.202118:00
Istanbulspor - Tuzlaspor
2:1
10.04.202112:30
Altay SK - Boluspor
0:1
10.04.202112:30
Bandirmaspor - Menemen Belediyespor
2:2
10.04.202115:00
Samsunspor - Balikesirspor
1:0
10.04.202118:00
Akhisar Belediyespor - Adana Demirspor
2:3
11.04.202115:00
Ümraniyespor - Bursaspor
2:1
11.04.202118:00
Adanaspor - Ankaraspor
1:2
13.04.202112:30
Tuzlaspor - Eskişehirspor
5:2
13.04.202118:00
Altinordu SK - Adana Demirspor
0:1
13.04.202118:00
Giresunspor - Keçiörengücü
2:1
14.04.202112:30
Menemen Belediyespor - Samsunspor
2:2
14.04.202115:00
Adanaspor - Akhisar Belediyespor
3:1
14.04.202118:00
Balikesirspor - Istanbulspor
1:2
15.04.202112:30
Boluspor - Ümraniyespor
1:4
15.04.202115:00
Ankaraspor - Altay SK
2:2
15.04.202118:00
Bursaspor - Bandirmaspor
2:1
17.04.202115:00
Keçiörengücü - Tuzlaspor
0:1
17.04.202118:00
Adana Demirspor - Giresunspor
3:0
18.04.202112:30
Eskişehirspor - Balikesirspor
0:3
18.04.202115:00
Akhisar Belediyespor - Altinordu SK
1:1
18.04.202118:00
Istanbulspor - Menemen Belediyespor
4:0
19.04.202112:30
Ümraniyespor - Ankaraspor
4:3
19.04.202115:00
Altay SK - Adanaspor
4:1
19.04.202115:00
Bandirmaspor - Boluspor
2:3
19.04.202118:00
Samsunspor - Bursaspor
4:1
25.04.202119:30
Adanaspor - Ümraniyespor
0:2
25.04.202119:30
Balikesirspor - Keçiörengücü
1:2
25.04.202119:30
Boluspor - Samsunspor
0:2
25.04.202119:30
Akhisar Belediyespor - Altay SK
2:0
25.04.202119:30
Tuzlaspor - Adana Demirspor
0:3
25.04.202119:30
Menemen Belediyespor - Eskişehirspor
2:1
25.04.202119:30
Bursaspor - Istanbulspor
1:2
25.04.202119:30
Ankaraspor - Bandirmaspor
3:2
25.04.202119:30
Altinordu SK - Giresunspor
0:0
01.05.202115:00
Samsunspor - Ankaraspor
3:1
01.05.202115:00
Keçiörengücü - Menemen Belediyespor
4:1
01.05.202115:00
Giresunspor - Akhisar Belediyespor
3:0
01.05.202115:00
Altinordu SK - Tuzlaspor
3:2
01.05.202115:00
Ümraniyespor - Altay SK
0:1
01.05.202115:00
Bandirmaspor - Adanaspor
3:2
01.05.202115:00
Istanbulspor - Boluspor
1:1
01.05.202115:00
Eskişehirspor - Bursaspor
1:5
01.05.202115:00
Adana Demirspor - Balikesirspor
3:0
07.05.202115:00
Boluspor - Eskişehirspor
3:0
07.05.202119:30
Akhisar Belediyespor - Ümraniyespor
1:1
09.05.202117:00
Altay SK - Bandirmaspor
4:3
09.05.202117:00
Balikesirspor - Altinordu SK
0:5
09.05.202117:00
Bursaspor - Keçiörengücü
0:3
09.05.202117:00
Ankaraspor - Istanbulspor
0:2
09.05.202119:30
Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
1:4
09.05.202119:30
Adanaspor - Samsunspor
0:2
09.05.202119:30
Tuzlaspor - Giresunspor
1:2
09.11. Bielefeld podepsal s mladíkem Incem
Turecký záložník Burak Ince se přesune v lednu z druholigového Altinordu FK do Německa. Do léta roku 2025 si sedmnáctiletý talent zavázala Arminia Bielefeld. (kicker.de)
18.10. Hašek skóroval za Erzurumspor
Büyüksehir Belediye Erzurumspor v 9. kole druhé turecké ligy rozstřílel Altinordu FK 6:2, na čemž se vítězným gólem podílel Martin Hašek. Pro bývalého záložníka Sparty Praha nebo Bohemians 1905 se jednalo o premiérovou branku v novém působišti.
08.09. Bennasser míří do Adanasporu
Youssef Aït Bennasser přestupuje z AS Monaco do Turecka. Hrát bude za druholigový Adanaspor, kde dostal smlouvu na dva roky. (transfermarkt.de)
05.09. Acolatse posílí Bursaspor
Nizozemský útočník Elton Acolatse bude hrát za turecký Bursaspor. Druholigový klub jej získal z izraelského Hapoelu Beer Ševa. Jedná se o roční hostování. (transfermarkt.de)
01.09. Eleke bude hostovat v Turecku
Blessing Eleke odchází z belgického Beerschotu. Díky tomu, že v Turecku končí přestupní termín později než v hlavních evropských ligách, mohl odejít na hostování do druholigového Gençlerbirligi. (voetbalbelgie.be)
12.08. Gatiantep přivedl Kitsioua
Stelios Kitsiou v Turecku změnil dres. Sedmadvacetiletý obránce přestoupil z MKE Ankaragücü do Gaziantep FK, kde podepsal dvouletou smlouvu s opcí. (transfermarkt.de)
09.08. Kapacak si vybral Fenerbahçe
Burak Kapacak odešel z Bursasporu a nakonec se rozhodl zůstat ve vlasti. Mladý křídelník dal košem Bordeaux, místo angažmá ve Francii upřednostnil nabídku od Fenerbahçe. (transfermarkt.de)
16.07. Rashani novou akvizicí Clermontu
Clermont Foot získal další posilu. Nováček francouzské nejvyšší soutěže přivedl Elbasana Rashaniho z Erzurumsporu a podepsal s ním smlouvu do roku 2023. (lequipe.fr)
01.07. Bammou jde do Turecka
Yacine Bammou přestupuje z druholigového francouzského Caen do Ümraniyesporu. Zájem o jeho služby prý mělo i Sochaux, ovšem přednost dostalo Turecko, V minulosti už hrál za Alanyaspor. (getfootballnewsfrance.com)
26.05. Altay postupuje do turecké nejvyšší soutěže
Altay je třetím nováčkem příštího ročníku turecké nejvyšší soutěže, ve finále baráže porazil Altinordu těsně 1:0. Už před ním si postup zajistily Adana Demirspor a Giresunspor.
Další expres zprávy
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
26.11.
Balikesirspor - Manisa BBSK
0:0
26.11.
Gençlerbirliği SK - Bursaspor
2:0
27.11.
Kocaelispor - Menemen Belediyespor
1:2
27.11.
Istanbulspor - Denizlispor
1:1
27.11.
Boluspor - Eyüpspor
3:1
27.11.
Samsunspor - Adanaspor
1:0
28.11.
Keçiörengücü - Ümraniyespor
3:2
28.11.
Altinordu SK - MKE Ankaragücü
2:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.11.18:00
Tuzlaspor - Erzurum BB
info
Všechny zápasy