Nicolás Pareja bude i nadále nastupovat za Spartak Moskva, aktuálně pátý tým ruské ligy prodloužil s argentinským obráncem kontrakt do léta 2016.

Vágner Love do Flamenga?

Vágner Love už delší dobu vyhlíží odchod z CSKA Moskva a měl by se dočkat v zimě. Ruský klub je za vhodných podmínek ochoten brazilského kanonýra uvolnit a nabídku na přestup údajně už připravuje Flamengo.

06.11.201119:39

Ruská Premier liga - výsledky

Výsledky dnešních zápasů ruské ligy: Nalčik - Perm 2:1 (45. Koncedalov, 48. Mitrišev - 89. Ťukalov), Kubaň - Zenit 1:1 (66. Traoré z penalty - 28. Denisov), Volga - Kazaň 1:0 (30. Bibilov), Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 1:1 (11. Ignatjev - 64. Doumbia).

05.11.201117:24

Ruská Premier Liga - výsledky

Výsledky dnešních zápasů ruské ligy: Rostov - Tomsk 2:1 (20. Bracamonte, 90. Cocis - 68. Strojev), Machačkala - Samara 3:1 (56. a 68. z penalty Eto'o, 64. Lachijalov - 55. Vorobjov), Dinamo Moskva - Spartak Moskva 1:1 (39. Kuranyi - 57. McGeady), Těrek - Krasnodar 2:0 (69. Pavlenko, 88. Mguni).

05.11.201113:16

Tomsk dal konečně gól

Poprvé od 23. července se hráči ruského Tomsku mohli radovat ze vstřelené branky, v 68. minutě jejich zápasu v Rostově ukončil střeleckou mizérii Viktor Strojev. Střelecká nemohoucnost trvala celkem 1168 minut, nadále ale trvá čekání na výhru, jelikož Rostov vyhrál 2:1.

05.11.201112:10

Ščennikov mimo hru

Moskevské CSKA přišlo o Georgije Ščennikova, obránce ruského klubu si poranil stehenní sval a možná přijde o zápas Ligy mistrů s Lille.

04.11.201119:27

Tardelli vyhlíží odchod z Anži

Diego Tardelli v únoru přestoupil z Atlética Mineiro do Anži Machačkala, v ruském klubu se ovšem trápí a dokonce ještě nedal ani jeden gól. To vše se chystá vyřešit, brazilský útočník je totiž připraven vrátit se zpět do jihoamerického klubu.

01.11.201114:24

Honda stále není v pořádku

Keisuke Honda se po zranění kolena a dvouměsíční pauze pomalu vrací k tréninku, na návrat do zápasové praxe si ale bude muset ještě čas počkat. Japonský záložník ve službách CSKA Moskva stále není stoprocentně fit a cítí bolest v operovaném koleni.

31.10.201119:28

Eto'o ničeho nelituje

Samuel Eto'o vzbudil v létě velkou pozornost, když zamířil z Interu Milán do Anži Machačkala. "Hodně lidí mě kritizovalo za to, že jsem odešel do Ruska. Já jsem ale přesvědčen, že opustit Inter bylo správné rozhodnutí. V Rusku se cítím dobře a v žádném případě nemám v úmyslu vracet se do zápasní Evropy," říká 30letý střelec.

30.10.201115:25

Výsledky dnešních utkání ruské nejvyšší soutěže: Tomsk - Dinamo Moskva 0:2 (28. Misimović, 39. Kuranyi), Samara - Těrek 2:1 (31. Bober, 53. Jakovlev - 36. Mauricio).

29.10.201119:27

Sobotní výsledky ruské ligy: Anži Machačkala - Amkar Perm 2:1 (43. Žirkov, 79. Eto'o - 90. Michalev), FK Krasnodar - Kubaň 0:2 (41. a 67. Traore), Spartak Moskva - Lokomotiv 3:0 (2., 15. a 51. Emenike).

28.10.201119:07

Výsledky dnešních zápasů ruské ligy: Kazaň - Rostov 1:1 (56. Bocchetti - 61. Grigorjev), CSKA - Nalčik 4:0 (34. Vágner Love, 83., 90+1. a 90+3. Doumbia)

28.10.201112:33

V Rusku dostal fanoušek dvacet let

Muž, který loni v prosinci zastřelil fanouška Spartaku Moskva, byl poslán na dvacet let do vězení. Vedle Aslana Čerkesova dostalo podle agentury AP dalších pět lidí zapletených do vraždy pětileté tresty. Jegor Sviridov zemřel v noci na 6. prosince, kdy se na zastávce autobusu porvalo přes deset fanoušků Spartaku s několika kavkazskými přistěhovalci. Čerkesov začal při potyčce střílet z plynové pistole a čtyřmi výstřely zasáhl Sviridova, který zraněním na místě podlehl. Podle soudu šlo o předem připravený útok. Sviridovovo úmrtí tehdy vyvolalo v Rusku etnické nepokoje.

28.10.201108:27

O Montoliva stojí Zenit a PSG

Riccardo Montolivo má ve Fiorentině smlouvu jen do léta, proto není vyloučen jeho zimní odchod. Podle čerstvých zpráv z Itálie mají o 26letého záložníka zájem Paris Saint-Germain a Zenit Petrohrad.

27.10.201118:52

Ruská Premier liga - výsledek

Výsledek dnešního utkání ruské ligy: Zenit Petrohrad - Volga 3:0 (2. Fajzulin, 37. Bucharov, 69. Lazovič z penalty).

27.10.201117:12

Benfica zvažuje nákup Ansaldiho

Benfica shání posilu do obrany a jednoho hráče si našla v Rubinu Kazaň - podle portugalských médií lisabonský klub zvažuje nákup Cristiana Ansaldiho. O argentinského fotbalistu se Benfica zajímala už v létě.

24.10.201119:55

Dnešní výsledky ruské Premier Ligy: Nalčik - Lokomotiv 1:2 (35. Gridněv - 63. Glušakov, 87. Ďurica), Dinamo Moskva - Rubin Kazaň 0:2 (59. Rjazancev, 68. Natcho).

23.10.201119:22

Holenda dal dvě branky

Jan Holenda se zapsal mezi střelce v ruské lize, velkou radost ale ze svých gólů neměl - český útočník v 86. minutě jenom mírnil domácí porážku Anži od CSKA Moskva na 2:5, v nastavení pak dal na konečných 3:5.

23.10.201119:21

Nedělní výsledky ruské ligy: Rostov - Petrohrad 1:3 (49. Bracamonte - 9. Danny, 15. z penalty Lukovič, 32. Bucharov), Spartak Moskva - Tomsk 4:0 (10. Suchý, 44. a 89. Ari, 84. Kajumov), Anži - CSKA Moskva 3:5 (4. Eto'o, 86. a 90. Holenda - 24., 46. a 80. Doumbia, 62. Vagner Love, 82. Dzagojev).

23.10.201116:03

Suchý poslal Spartak do vedení

Spartak Moskva vede po prvním poločase v utkání nad Tomskem 1:0 a zásluhu na tom má i Marek Suchý, český obránce v desáté minutě otevíral skóre zápasu.