Premier Liga Rusko - Premier Liga - expres zprávy
Krasnodar koupil záložníka Namliho
Kabinu Zwolle v průběhu léta opustí Younes Namli. Dánský záložník přestupuje do FK Krasnodar, s ruským klubem podepsal smlouvu na čtyři sezony.
sport-express.ruPolicie poprvé mluvila se zraněnou svědkyní
Královéhradečtí kriminalisté dnes v nemocnici poprvé mluvili s těžce zraněnou svědkyní z kauzy odsouzených ruských fotbalistů, Jekatěrinou Bobkovovou. Spadla 10. května ve Špindlerově Mlýně z balkonu z výšky asi deseti metrů. Policie se kloní k tomu, že ji nikdo dolů neshodil, vyplynulo z dnešního vyjádření mluvčí královéhradecké krajské policie Ivany Ježkové. Totožnost Bobkovové nepotvrdila, uvedla jen to, že má ruskou státní příslušnost. Ruska je stále hospitalizovaná ve Fakultní nemocnici Hradec Králové. "Kriminalisté dnes dopoledne hovořili se zraněnou ženou, jejíž zdravotní stav se zlepšil natolik, že byla schopna s nimi komunikovat. Vzhledem k mnohačetným zraněním je ale stále pod vlivem silné medikace," řekla ČTK Ježková. Podle ní nešlo v právním slova smyslu o výslech. "Prozatím zjištěné skutečnosti nenasvědčují tomu, že by na jejím zranění měla mít podíl další osoba," řekla ČTK mluvčí. Vyšetřování případu pokračuje. Kriminalisté čekají na závěry znalců z odvětví soudního lékařství a toxikologie a závěry kriminalistické expertizy z oborů genetika a daktyloskopie. Součástí trestního řízení je také znalecké zkoumání, které by mělo objasnit mechanismus vzniku poranění, které žena utrpěla. Ruska u moskevského soudu nedávno svědčila v případu ruských fotbalových reprezentantů Pavla Mamajeva a Alexandra Kokorina, kteří byli tento měsíc odsouzeni v Moskvě za loňské napadení několika lidí v centru ruské metropole k 18 respektive 17 měsícům za mřížemi.
ČTKAchmat Groznyj si pojistil Semjonova
Andrej Semjonov bude i nadále hrát za Achmat Groznyj, ruský klub se svým obráncem uzavřel nový tříletý kontrakt.
sport-express.ruSpartak dolaďuje přestup Levašova
Michajl Levašov opustí Arsenal Tula a přestoupí do Spartaku Moskva. Ten dojednává přestup za jeden milion eur, pro brankáře je v hlavním městě připravena pětiletá smlouva.
sport-express.ruLokomotiv si chce pojistit Barinova
Dmitrij Barinov by měl i nadále hrát za Lokomotiv Moskva, ruský klub se záložníkem počítá a už s ním jedná o podmínkách nového kontraktu.
sport-express.ruKaio bude stát tři miliony eur
Kaio Pantaleão přestupuje z portugalské Santa Clary do FK Krasnodar. Záložník se v Rusku dohodl na tříletém kontraktu, vedení za něj zaplatí tři miliony eur.
sport-express.ruDohoda o Kaiovi je na světě
Kaio Pantaleão se dostal do hledáčku FK Krasnodar a v tuto chvíli má volnou cestu do Ruska. Vedení portugalské Santa Clary oznámilo, že na světě je dohoda o přestupu brazilského záložníka, jehož nyní čekají jednání s ruským celkem.
abola.ptCSKA Moskva má jubilejní vítězství
CSKA Moskva porazil 1:0 Achmat Groznyj a zaznamenal jubilejní výhru, v rámci ruské ligy bral všechny body už 300x.
sport-express.ruVlašić má problémy s kolenem
Na podrobné vyšetření půjde Nikola Vlašić. Záložník CSKA Moskva nedohrál dnešní zápas proti Achmatu Groznyj, po změně stran si poranil koleno.
sport-express.ruZé Luis ze Spartaku do Fenerbahçe?
Z ruské ligy do turecké se dost možná bude stěhovat Zé Luís. O kapverdského útočníka stojí Fenerbahçe a už zahájilo jednání, Spartak Moskva není proti, požaduje ovšem odstupné patnáct milionů eur.
sport-express.ruAkinfejev odchytal jubilejní zápas
Igor Akinfejev si dnes na své konto připsal jubilejní 600. start za CSKA Moskva. Ruský brankář to oslavil stylově, když přispěl k výhře 1:0 nad Achmatem Groznyj.
sport-express.ruKaio má namířeno do FK Krasnodar
Kaio za několik dní opustí Portugalsko a vydá se do Ruska. O přestupu brazilského záložníka ze Santa Clary úspěšně jedná FK Krasnodar, oba kluby dělí od konečné dohody poslední detaily.
abola.ptO Součka stojí Spartak Moskva
Tomáš Souček svými výkony přerůstá Slavii i českou ligu a v létě dost možná odejde do zahraničí. O přestupu reprezentačního záložníka uvažuje několik klubů a jeden z nich je z Ruska, zájem má Spartak Moskva.
sport-express.ruSpartak Moskva sleduje Vanakena
Hans Vanaken možná opustí Club Bruggy a zamíří do Ruska, o belgického záložníka se zajímá Spartak Moskva.
sport-express.ruSpartak Moskva proti Samaře bez Hanniho
Se zraněným stehenním svalem laboruje Sofiane Hanni, záložník Spartaku Moskva nemůže trénovat naplno a přijde o zápas ruské ligy proti Samaře.
sport-express.ruČerevčenko pokračuje v Tule
Arsenal Tula překvapivě bojuje o evropské poháry a už dvě kola před koncem sezony dostal odměnu hlavní strůjce jeho letošního tažení. Na lavičce ruského klubu bude pokračovat Igor Čerevčenko, vedení s trenérem podepsalo nový jednoletý kontrakt.
sport-express.ruIgnaševič chystá odchod z CSKA Moskva
Sergej Ignaševič před rokem ukončil aktivní kariéru a vrhl se na trenérskou dráhu. Někdejší ruský obránce zůstal v CSKA Moskva a stal se koučem mládežnického týmu, u něhož nyní bude končit - Ignaševič totiž cítí, že nemá dostatečné znalosti a své místo přenechá někomu kvalifikovanějšímu.
sport-express.ruPereyra se chystá do Španělska
Mauricio Pereyra neprodlouží končící smlouvu v FK Krasnodar a jeho další kroky by mohly směřovat na Pyrenejský poloostrov. Uruguayský záložník prozradil, že jeho agent v první polovině tohoto měsíce pobýval ve Španělsku, kde jednal s několika kluby. Jeden z nich pak má o fotbalistu zájem a předložil mu nabídku.
sport-express.ruParšivljuk jde na operaci s ramenem
Na hodně dlouho musí na fotbal zapomenout Sergej Paršivljuk, obránce Rostova si vážně poranil rameno a už odcestoval na operaci, po níž bude mimo hru dva až tři měsíce.
sport-express.ruLokomotiv dohraje sezonu bez Höwedese
Do průběhu letošní sezony už nezasáhne Benedikt Höwedes, obránce Lokomotivu Moskva se ve včerejším souboji s Rostovem zranil a vedle posledních dvou zápasů ruské ligy přijde rovněž o pohárové finále.
sport-express.ru
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele