Rusko - FNL 2020/2021

27.09.2020 12:00 CET
12. kolo

Tom Tomsk   -   Šinnik Jaroslavl

- : -zápas odložen
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.15 - 3.15 - 3.04
Preview Statistiky, reportáž Video
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
23.04.2005Premier Liga 6. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
0:0
27.08.2005Premier Liga 21. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
0:0
01.04.2006Premier Liga 3. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
0:1
10.09.2006Premier Liga 18. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
3:1
12.04.2008Premier Liga 5. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
2:1
23.08.2008Premier Liga 19. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
0:1
28.08.2012FNL 9. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
3:1
25.03.2013FNL 25. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
29.09.2014FNL 12. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
0:0
19.04.2015FNL 28. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
4:0
31.08.2015FNL 9. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
0:1
20.03.2016FNL 27. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
1:1
13.08.2017FNL 8. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
1:3
04.03.2018FNL 26. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
3:3
24.10.2018FNL 18. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
2:0
11.05.2019FNL 36. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
1:0
07.09.2019FNL 12. kolo
Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
04.04.2020FNL 30. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
neh.
28.08.2012 9. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
3:1
25.03.2013 25. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
29.09.2014 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
0:0
19.04.2015 28. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
4:0
31.08.2015 9. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
0:1
20.03.2016 27. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
1:1
13.08.2017 8. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
1:3
04.03.2018 26. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
3:3
24.10.2018 18. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
2:0
11.05.2019 36. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
1:0
07.09.2019 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - Tom Tomsk
2:1
04.04.2020 30. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
neh.
Tom Tomsk - poslední zápasy
12.08.2020FNL 3. kolo
Tom Tomsk - Spartak M. II
1:2
16.08.2020FNL 4. kolo
Tom Tomsk - Irtyš Omsk
1:1
22.08.2020FNL 5. kolo
Tom Tomsk - D. Brjansk
0:2
26.08.2020Kubok Rossiji3.k
Tom Tomsk - N. Novgorod
0:1
30.08.2020FNL 6. kolo
Tom Tomsk - Neftechimik
0:0
05.09.2020FNL 7. kolo
Tom Tomsk - Alanija V.
0:1
09.09.2020FNL 8. kolo
Tom Tomsk - T. Ivanovo
0:2
13.09.2020FNL 9. kolo
Křídla Sov. - Tom Tomsk
2:0
19.09.2020FNL 10. kolo
Tom Tomsk - Volgar As.
1:3
23.09.2020FNL 11. kolo
Fakel - Tom Tomsk
0:0
08.08.2020 2. kolo
Čertanovo Moskva - Tom Tomsk
2:0
12.08.2020 3. kolo
Tom Tomsk - Spartak Moskva II
1:2
16.08.2020 4. kolo
Tom Tomsk - Irtyš Omsk
1:1
22.08.2020 5. kolo
Tom Tomsk - Dinamo Brjansk
0:2
30.08.2020 6. kolo
Tom Tomsk - Neftechimik Nižnekamsk
0:0
05.09.2020 7. kolo
Tom Tomsk - Alanija Vladikavkaz
0:1
09.09.2020 8. kolo
Tom Tomsk - Tekstilščik Ivanovo
0:2
13.09.2020 9. kolo
Křídla Sovětů Samara - Tom Tomsk
2:0
19.09.2020 10. kolo
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
1:3
23.09.2020 11. kolo
Fakel Voroněž - Tom Tomsk
0:0
Šinnik Jaroslavl - poslední zápasy
12.08.2020FNL 3. kolo
Jaroslavl - FK Krasnodar II
0:0
16.08.2020FNL 4. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
2:0
22.08.2020FNL 5. kolo
Jaroslavl - Veles Moskva
1:2
26.08.2020Kubok Rossiji3.k
Torpedo M. - Jaroslavl
1:2
30.08.2020FNL 6. kolo
Chabarovsk - Jaroslavl
2:1
05.09.2020FNL 7. kolo
Jaroslavl - FK Čajka
0:0
09.09.2020FNL 8. kolo
FK Orenburg - Jaroslavl
3:0
13.09.2020FNL 9. kolo 
Jaroslavl - Krasnojar.
odl.
19.09.2020FNL 10. kolo
N. Novgorod - Jaroslavl
3:0
23.09.2020FNL 11. kolo
Jaroslavl - Čertanovo
1:1
08.08.2020 2. kolo
Akron Togliatti - Šinnik Jaroslavl
2:1
12.08.2020 3. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Krasnodar II
0:0
16.08.2020 4. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
2:0
22.08.2020 5. kolo
Šinnik Jaroslavl - Veles Moskva
1:2
30.08.2020 6. kolo
SKA Chabarovsk - Šinnik Jaroslavl
2:1
05.09.2020 7. kolo
Šinnik Jaroslavl - FK Čajka
0:0
09.09.2020 8. kolo
FK Orenburg - Šinnik Jaroslavl
3:0
13.09.2020 9. kolo 
Šinnik Jaroslavl - Jenisej Krasnojarsk
odl.
19.09.2020 10. kolo
FK Nižnij Novgorod - Šinnik Jaroslavl
3:0
23.09.2020 11. kolo
Šinnik Jaroslavl - Čertanovo Moskva
1:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg1183016:427
2.Křídla Sovětů Samara1171324:722
3.Spartak Moskva II1071218:822
4.FK Nižnij Novgorod1171313:722
5.Neftechimik Nižnekamsk1163215:321
6.Veles Moskva1163215:1421
7.Alanija Vladikavkaz1162319:1120
8.Baltika Kaliningrad1153311:718
9.FK Čajka1153312:1318
10.SKA Chabarovsk1151514:1516
11.Tekstilščik Ivanovo1144311:1216
12.Torpedo Moskva1043318:1115
13.Dinamo Brjansk115066:1815
14.Jenisej Krasnojarsk842212:1014
15.FK Krasnodar II1033414:1612
16.Volgar Astrachaň1132612:1311
17.Fakel Voroněž113268:1111
18.Akron Togliatti102264:108
19.Čertanovo Moskva112186:177
20.Šinnik Jaroslavl101365:156
21.Tom Tomsk110383:163
22.Irtyš Omsk110295:232
 TýmZVRPSB
1.FK Nižnij Novgorod751110:316
2.Neftechimik Nižnekamsk742111:214
3.FK Orenburg64209:214
4.Křídla Sovětů Samara641114:113
5.SKA Chabarovsk64118:513
6.FK Krasnodar II531111:810
7.Jenisej Krasnojarsk33007:39
8.Baltika Kaliningrad53026:39
9.Tekstilščik Ivanovo52306:49
10.FK Čajka63037:119
11.Dinamo Brjansk63033:79
12.Volgar Astrachaň52217:48
13.Veles Moskva52217:98
14.Spartak Moskva II42114:47
15.Fakel Voroněž62132:47
16.Alanija Vladikavkaz32017:56
17.Šinnik Jaroslavl51313:36
18.Akron Togliatti42023:46
19.Čertanovo Moskva71063:113
20.Torpedo Moskva40223:62
21.Tom Tomsk70253:112
22.Irtyš Omsk50052:150
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva II650114:415
2.Alanija Vladikavkaz842212:614
3.Torpedo Moskva641115:513
4.FK Orenburg54107:213
5.Veles Moskva64118:513
6.Křídla Sovětů Samara530210:69
7.FK Čajka52305:29
8.Baltika Kaliningrad62315:49
9.Neftechimik Nižnekamsk42114:17
10.Tekstilščik Ivanovo62135:87
11.FK Nižnij Novgorod42023:46
12.Dinamo Brjansk52033:116
13.Jenisej Krasnojarsk51225:75
14.Fakel Voroněž51136:74
15.Čertanovo Moskva41123:64
16.SKA Chabarovsk51046:103
17.Volgar Astrachaň61055:93
18.Irtyš Omsk60243:82
 FK Krasnodar II50233:82
20.Akron Togliatti60241:62
21.Tom Tomsk40130:51
22.Šinnik Jaroslavl50052:120
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
18.10. Togliatti podepsalo Lenina
Brzilský ofenzivní záložník s pozoruhodným jménem Marx Lenin se stal posilou druholigového ruského Akronu Togliatti. Fotbalista, jenž prošel mládežnickými celky Flamenga, podepsal s klubem smlouvu a na zádech bude nosit číslo 15. (sport-express.ru)
18.10. Giorgobiani vyměnil Ufu za Alaniji
Nikolaj Giorgobiani nedohraje letošní sezonu v Ufě, ruský záložník byl zapůjčen na hostování do Alanije Vladikavkaz. (sport-express.ru)
07.10. Jurganov dohraje sezonu ve druhé lize
Igor Jurganov dočasně opouští PFC Soči a míří do druhé ruské ligy, obránce odešel na hostování do Baltiky. (sport-express.ru)
29.09. Smirnov bude hostovat v Orenburgu
Aleksandr Smirnov začátkem srpna odešel z Chimek do Rostova a v tomto klubu se dlouho neohřál. Ruský obránce zasáhl do jednoho zápasu a nyní putuje do druhé ligy, sezonu dohraje na hostování v Orenburgu. (sport-express.ru)
03.09. Prucev přestupuje ze Samary do Soči
Jenom jeden měsíc strávil v Samaře záložník Danil Prucev. Dvacetiletý fotbalista přišel začátkem srpna z Čertanova a nyní přestupuje do Soči, účastník ruské nejvyšší soutěže zaplatil 1,2 milionu eur. (transfermarkt.de)
28.08. Orenburg povede Marcel Lička
Marcel Lička se stal novým koučem Orenburgu. Český kouč naposledy vedl Dynamo Brest, se kterým se stal v minulém roce šampionem Vysšaja Lihy a vítězem Superpoháru. (sport-express.ru)
15.08. Tula oznámila příchod Burlaka
Taras Burlak se vrací do nejvyšší ruské soutěže. Třicetiletý obránce vyměnil Samaru za Arsenal Tula, se kterým podepsal dlouhodobý kontrakt. (sport-express.ru)
04.08. Smirnov se stal posilou Rostova
Rostov oznámil příchod Aleksandra Smirnova. Čtyřiadvacetiletý obránce do této chvíle nastupoval za druholigové Chimki a se svým novým chlebodárcem podepsal čtyřletý pracovní dokument. (sport-express.ru)
02.08. Ryžikov bude nastupovat za Tambov
Tambov oznámil příchod Sergeje Ryžikova. Devětatřicetiletý gólman k nováčkovi nejvyšší ruské soutěže přestupuje ze Samary, načež se obě strany dohodly na roční spolupráci. (sport-express.ru)
16.07. Orenburg sestupuje z ruské nejvyšší soutěže
Orenburg prohrál na půdě Zenitu Petrohrad a přišel o zbývající naděje na záchranu v ruské nejvyšší soutěži. Letos uhrál 24 bodů, manko na předposlední Samaru a čtrnáctý Tambov činí kolo před koncem nedostižné čtyři body. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
24.10.
SKA Chabarovsk - Čertanovo Moskva
2:0
24.10.
FK Krasnodar II - Dinamo Brjansk
0:0
24.10.
Šinnik Jaroslavl - T. Ivanovo
0:3
24.10.
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
1:3
24.10.
Akron Togliatti - Neftechimik
3:4
24.10.
Volgar Astrachaň - Spartak M. II
2:0
24.10.
Fakel Voroněž - Křídla Sov.
1:1
24.10.
Torpedo Moskva - Alanija V.
2:0
24.10.
Veles Moskva - Tom Tomsk
0:0
24.10.
FK Čajka - FK Nižnij Novgorod
1:1
24.10.
Baltika Kaliningrad - Irtyš Omsk
3:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
28.10.12:30
Tom Tomsk - SKA Chabarovsk
info
28.10.13:00
Spartak Moskva II - Krasnojar.
info
28.10.14:00
FK Nižnij Novgorod - FK Orenburg
info
28.10.14:00
T. Ivanovo - Torpedo Moskva
info
28.10.15:00
Alanija V. - Akron Togliatti
info
28.10.15:30
Volgar As. - Fakel Voroněž
info
28.10.15:30
Irtyš Omsk - Veles Moskva
info
28.10.16:00
Neftechimik - FK Krasnodar II
info
28.10.16:00
Křídla Sovětů - Jaroslavl
info
28.10.16:00
Dinamo Brjansk - Baltika K.
info
28.10.16:00
Čertanovo Moskva - FK Čajka
info
01.11.06:00
SKA Chabarovsk - Irtyš Omsk
info
01.11.12:00
Šinnik Jaroslavl - Volgar As.
info
01.11.12:00
FK Orenburg - Čertanovo Moskva
info
01.11.12:00
Akron Togliatti - T. Ivanovo
info
01.11.12:00
Veles Moskva - Dinamo Brjansk
info
01.11.14:00
Krasnojar. - Nižnij Novgorod
info
01.11.14:00
FK Krasnodar II - Alanija V.
info
01.11.14:00
Fakel Voroněž - Spartak M. II
info
01.11.15:00
FK Čajka - Tom Tomsk
info
01.11.15:00
Torpedo Moskva - Křídla Sov.
info
01.11.16:00
Baltika Kaliningrad - Neftechimik
info
Všechny zápasy