Rusko - FNL 2020/2021

04.10.2020 18:00 CET
13. kolo

Baltika Kaliningrad   -   Jenisej Krasnojarsk

1 : 0 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.49 - 3.55 - 6.40
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
08.07.2006Pervyj Divizion 22. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
1:0
26.10.2006Pervyj Divizion 42. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
3:1
04.04.2011FNL 1. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
0:0
09.08.2011FNL 21. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
2:1
13.04.2012FNLUdr., 42. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
0:1
02.10.2012FNL 14. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
1:2
30.04.2013FNL 30. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
3:0
07.10.2013FNL 17. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
0:0
30.04.2014FNL 35. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
0:2
24.08.2014FNL 8. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
1:1
22.03.2015FNL 24. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
0:1
20.07.2015FNL 3. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
1:1
15.11.2015FNL 21. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
0:0
23.07.2016FNL 3. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
0:1
09.11.2016FNL 21. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
2:1
09.08.2017FNL 7. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
0:5
25.11.2017FNL 25. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
1:1
14.09.2019FNL 13. kolo
Krasnojar. - Baltika K.
2:2
08.04.2020FNL 31. kolo
Baltika K. - Krasnojar.
neh.
08.07.2006 22. kolo
Baltika Kaliningrad - Metallurg Krasnojarsk
1:0
26.10.2006 42. kolo
Metallurg Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
3:1
04.04.2011 1. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
0:0
09.08.2011 21. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
2:1
13.04.2012Udr., 42. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
0:1
02.10.2012 14. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
1:2
30.04.2013 30. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
3:0
07.10.2013 17. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
0:0
30.04.2014 35. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
0:2
24.08.2014 8. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
1:1
22.03.2015 24. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
0:1
20.07.2015 3. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
1:1
15.11.2015 21. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
0:0
23.07.2016 3. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
0:1
09.11.2016 21. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
2:1
09.08.2017 7. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
0:5
25.11.2017 25. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
1:1
14.09.2019 13. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Baltika Kaliningrad
2:2
08.04.2020 31. kolo
Baltika Kaliningrad - Jenisej Krasnojarsk
neh.
Baltika Kaliningrad - poslední zápasy
16.08.2020FNL 4. kolo
Baltika K. - Jaroslavl
2:0
22.08.2020FNL 5. kolo
Torpedo M. - Baltika K.
1:1
26.08.2020Kubok Rossiji3.k
Veles Moskva - Baltika K.
4:1
30.08.2020FNL 6. kolo
Baltika K. - FK Akron
1:0
05.09.2020FNL 7. kolo
FK Krasnodar II - Baltika K.
3:1
09.09.2020FNL 8. kolo
Spartak II - Baltika K.
0:2
13.09.2020FNL 9. kolo
Baltika K. - Veles Moskva
1:2
19.09.2020FNL 10. kolo
Chabarovsk - Baltika K.
0:0
23.09.2020FNL 11. kolo
Baltika K. - FK Čajka
0:1
27.09.2020FNL 12. kolo
FK Orenburg - Baltika K.
2:2
12.08.2020 3. kolo
Fakel Voroněž - Baltika Kaliningrad
0:1
16.08.2020 4. kolo
Baltika Kaliningrad - Šinnik Jaroslavl
2:0
22.08.2020 5. kolo
Torpedo Moskva - Baltika Kaliningrad
1:1
30.08.2020 6. kolo
Baltika Kaliningrad - Akron Togliatti
1:0
05.09.2020 7. kolo
FK Krasnodar II - Baltika Kaliningrad
3:1
09.09.2020 8. kolo
Spartak Moskva II - Baltika Kaliningrad
0:2
13.09.2020 9. kolo
Baltika Kaliningrad - Veles Moskva
1:2
19.09.2020 10. kolo
SKA Chabarovsk - Baltika Kaliningrad
0:0
23.09.2020 11. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Čajka
0:1
27.09.2020 12. kolo
FK Orenburg - Baltika Kaliningrad
2:2
Jenisej Krasnojarsk - poslední zápasy
22.08.2020FNL 5. kolo
T. Ivanovo - Krasnojar.
2:2
26.08.2020Kubok Rossiji3.k
Krasnojar. - Volgar As.
2:1
30.08.2020FNL 6. kolo
Krasnojar. - Křídla S.
3:1
05.09.2020FNL 7. kolo
Volgar As. - Krasnojar.
1:1
09.09.2020FNL 8. kolo
Fakel - Krasnojar.
1:0
13.09.2020FNL 9. kolo 
Jaroslavl - Krasnojar.
odl.
19.09.2020FNL 10. kolo 
Krasnojar. - Torpedo M.
odl.
23.09.2020FNL 11. kolo 
FK Akron - Krasnojar.
odl.
27.09.2020FNL 12. kolo
Krasnojar. - FK Krasnodar II
0:1
30.09.2020Kubok RossijiSk 2
Rodina Moskva - Krasnojar.
3:0
12.08.2020 3. kolo
Neftechimik Nižnekamsk - Jenisej Krasnojarsk
2:0
16.08.2020 4. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Alanija Vladikavkaz
3:2
22.08.2020 5. kolo
Tekstilščik Ivanovo - Jenisej Krasnojarsk
2:2
30.08.2020 6. kolo
Jenisej Krasnojarsk - Křídla Sovětů Samara
3:1
05.09.2020 7. kolo
Volgar Astrachaň - Jenisej Krasnojarsk
1:1
09.09.2020 8. kolo
Fakel Voroněž - Jenisej Krasnojarsk
1:0
13.09.2020 9. kolo 
Šinnik Jaroslavl - Jenisej Krasnojarsk
odl.
19.09.2020 10. kolo 
Jenisej Krasnojarsk - Torpedo Moskva
odl.
23.09.2020 11. kolo 
Akron Togliatti - Jenisej Krasnojarsk
odl.
27.09.2020 12. kolo
Jenisej Krasnojarsk - FK Krasnodar II
0:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Orenburg1385019:729
2.Spartak Moskva II1291221:828
3.FK Nižnij Novgorod1391319:928
4.Křídla Sovětů Samara1382327:826
5.Veles Moskva1374218:1525
6.Alanija Vladikavkaz1372422:1423
7.Neftechimik Nižnekamsk1364317:722
8.Torpedo Moskva1254319:1119
9.Baltika Kaliningrad1254313:919
10.FK Čajka1354412:1519
11.Volgar Astrachaň1352616:1417
12.SKA Chabarovsk1352614:1617
13.Tekstilščik Ivanovo1344512:1716
14.Dinamo Brjansk135176:1916
15.FK Krasnodar II1243517:1915
16.Jenisej Krasnojarsk942312:1114
17.Fakel Voroněž133378:1212
18.Akron Togliatti123275:1311
19.Čertanovo Moskva132296:188
20.Šinnik Jaroslavl101365:156
21.Irtyš Omsk121296:235
22.Tom Tomsk120393:173
 TýmZVRPSB
1.FK Nižnij Novgorod861113:319
2.Křídla Sovětů Samara751116:116
3.Neftechimik Nižnekamsk843112:315
4.FK Orenburg743011:415
5.SKA Chabarovsk74218:514
6.Volgar Astrachaň632110:511
7.FK Krasnodar II631213:1110
8.Spartak Moskva II53115:410
9.Alanija Vladikavkaz430110:69
10.Jenisej Krasnojarsk43017:49
11.Baltika Kaliningrad53026:39
12.Tekstilščik Ivanovo62316:69
13.Akron Togliatti53024:49
14.Veles Moskva62318:109
15.Dinamo Brjansk73043:89
16.FK Čajka73047:139
17.Fakel Voroněž72232:48
18.Šinnik Jaroslavl51313:36
19.Torpedo Moskva51224:65
20.Čertanovo Moskva81163:114
21.Irtyš Omsk61053:153
22.Tom Tomsk70253:112
 TýmZVRPSB
1.Spartak Moskva II760116:418
2.Veles Moskva751110:516
3.Torpedo Moskva742115:514
4.FK Orenburg64208:314
5.Alanija Vladikavkaz942312:814
6.Křídla Sovětů Samara631211:710
7.FK Čajka62405:210
8.Baltika Kaliningrad72417:610
9.FK Nižnij Novgorod53026:69
10.Neftechimik Nižnekamsk52125:47
11.Tekstilščik Ivanovo72146:117
12.Dinamo Brjansk62133:117
13.Volgar Astrachaň72056:96
14.Jenisej Krasnojarsk51225:75
15.FK Krasnodar II61234:85
16.Fakel Voroněž61146:84
17.Čertanovo Moskva51133:74
18.SKA Chabarovsk61056:113
19.Irtyš Omsk60243:82
20.Akron Togliatti70251:92
21.Tom Tomsk50140:61
22.Šinnik Jaroslavl50052:120
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
18.10. Togliatti podepsalo Lenina
Brzilský ofenzivní záložník s pozoruhodným jménem Marx Lenin se stal posilou druholigového ruského Akronu Togliatti. Fotbalista, jenž prošel mládežnickými celky Flamenga, podepsal s klubem smlouvu a na zádech bude nosit číslo 15. (sport-express.ru)
18.10. Giorgobiani vyměnil Ufu za Alaniji
Nikolaj Giorgobiani nedohraje letošní sezonu v Ufě, ruský záložník byl zapůjčen na hostování do Alanije Vladikavkaz. (sport-express.ru)
07.10. Jurganov dohraje sezonu ve druhé lize
Igor Jurganov dočasně opouští PFC Soči a míří do druhé ruské ligy, obránce odešel na hostování do Baltiky. (sport-express.ru)
29.09. Smirnov bude hostovat v Orenburgu
Aleksandr Smirnov začátkem srpna odešel z Chimek do Rostova a v tomto klubu se dlouho neohřál. Ruský obránce zasáhl do jednoho zápasu a nyní putuje do druhé ligy, sezonu dohraje na hostování v Orenburgu. (sport-express.ru)
03.09. Prucev přestupuje ze Samary do Soči
Jenom jeden měsíc strávil v Samaře záložník Danil Prucev. Dvacetiletý fotbalista přišel začátkem srpna z Čertanova a nyní přestupuje do Soči, účastník ruské nejvyšší soutěže zaplatil 1,2 milionu eur. (transfermarkt.de)
28.08. Orenburg povede Marcel Lička
Marcel Lička se stal novým koučem Orenburgu. Český kouč naposledy vedl Dynamo Brest, se kterým se stal v minulém roce šampionem Vysšaja Lihy a vítězem Superpoháru. (sport-express.ru)
15.08. Tula oznámila příchod Burlaka
Taras Burlak se vrací do nejvyšší ruské soutěže. Třicetiletý obránce vyměnil Samaru za Arsenal Tula, se kterým podepsal dlouhodobý kontrakt. (sport-express.ru)
04.08. Smirnov se stal posilou Rostova
Rostov oznámil příchod Aleksandra Smirnova. Čtyřiadvacetiletý obránce do této chvíle nastupoval za druholigové Chimki a se svým novým chlebodárcem podepsal čtyřletý pracovní dokument. (sport-express.ru)
02.08. Ryžikov bude nastupovat za Tambov
Tambov oznámil příchod Sergeje Ryžikova. Devětatřicetiletý gólman k nováčkovi nejvyšší ruské soutěže přestupuje ze Samary, načež se obě strany dohodly na roční spolupráci. (sport-express.ru)
16.07. Orenburg sestupuje z ruské nejvyšší soutěže
Orenburg prohrál na půdě Zenitu Petrohrad a přišel o zbývající naděje na záchranu v ruské nejvyšší soutěži. Letos uhrál 24 bodů, manko na předposlední Samaru a čtrnáctý Tambov činí kolo před koncem nedostižné čtyři body. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
24.10.
SKA Chabarovsk - Čertanovo Moskva
2:0
24.10.
FK Krasnodar II - Dinamo Brjansk
0:0
24.10.
Šinnik Jaroslavl - T. Ivanovo
0:3
24.10.
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
1:3
24.10.
Akron Togliatti - Neftechimik
3:4
24.10.
Volgar Astrachaň - Spartak M. II
2:0
24.10.
Fakel Voroněž - Křídla Sov.
1:1
24.10.
Torpedo Moskva - Alanija V.
2:0
24.10.
Veles Moskva - Tom Tomsk
0:0
24.10.
FK Čajka - FK Nižnij Novgorod
1:1
24.10.
Baltika Kaliningrad - Irtyš Omsk
3:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
28.10.12:30
Tom Tomsk - SKA Chabarovsk
info
28.10.13:00
Spartak Moskva II - Krasnojar.
info
28.10.14:00
FK Nižnij Novgorod - FK Orenburg
info
28.10.14:00
T. Ivanovo - Torpedo Moskva
info
28.10.15:00
Alanija V. - Akron Togliatti
info
28.10.15:30
Volgar As. - Fakel Voroněž
info
28.10.15:30
Irtyš Omsk - Veles Moskva
info
28.10.16:00
Neftechimik - FK Krasnodar II
info
28.10.16:00
Křídla Sovětů - Jaroslavl
info
28.10.16:00
Dinamo Brjansk - Baltika K.
info
28.10.16:00
Čertanovo Moskva - FK Čajka
info
01.11.06:00
SKA Chabarovsk - Irtyš Omsk
info
01.11.12:00
Šinnik Jaroslavl - Volgar As.
info
01.11.12:00
FK Orenburg - Čertanovo Moskva
info
01.11.12:00
Akron Togliatti - T. Ivanovo
info
01.11.12:00
Veles Moskva - Dinamo Brjansk
info
01.11.14:00
Krasnojar. - Nižnij Novgorod
info
01.11.14:00
FK Krasnodar II - Alanija V.
info
01.11.14:00
Fakel Voroněž - Spartak M. II
info
01.11.15:00
FK Čajka - Tom Tomsk
info
01.11.15:00
Torpedo Moskva - Křídla Sov.
info
01.11.16:00
Baltika Kaliningrad - Neftechimik
info
Všechny zápasy