Rusko - FNL 2018/2019

10.11.2018 07:00 CET
21. kolo

SKA Chabarovsk   -   FK Tjumen

2 : 1 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.54 - 3.50 - 6.02
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
17.08.2014FNL 7. kolo
Chabarovsk - FK Tjumen
1:1
18.03.2015FNL 23. kolo
FK Tjumen - Chabarovsk
2:0
01.11.2015FNL 19. kolo
Chabarovsk - FK Tjumen
1:0
15.05.2016FNL 37. kolo
FK Tjumen - Chabarovsk
0:2
28.08.2016FNL 10. kolo
FK Tjumen - SKA Chabarovsk
1:3
26.03.2017FNL 28. kolo
SKA Chabarovsk - FK Tjumen
1:0
08.08.2018FNL 5. kolo
FK Tjumen - SKA Chabarovsk
1:1
17.08.2014 7. kolo
SKA-Energija Chabarovsk - FK Tjumen
1:1
18.03.2015 23. kolo
FK Tjumen - SKA-Energija Chabarovsk
2:0
01.11.2015 19. kolo
SKA-Energija Chabarovsk - FK Tjumen
1:0
15.05.2016 37. kolo
FK Tjumen - SKA-Energija Chabarovsk
0:2
28.08.2016 10. kolo
FK Tjumen - SKA Chabarovsk
1:3
26.03.2017 28. kolo
SKA Chabarovsk - FK Tjumen
1:0
08.08.2018 5. kolo
FK Tjumen - SKA Chabarovsk
1:1
SKA Chabarovsk - poslední zápasy
19.09.2018FNL 12. kolo
Jaroslavl - Chabarovsk
1:1
23.09.2018FNL 13. kolo
Spartak II - Chabarovsk
2:1
26.09.2018Kubok Rossiji16F
Chabarovsk - Achmat Gro.
3:4p
30.09.2018FNL 14. kolo
SKA Chabarovsk - Fakel
2:1
06.10.2018FNL 15. kolo
FK Chimki - Chabarovsk
0:0
13.10.2018FNL 16. kolo
Chabarovsk - Rotor Vol.
0:1
20.10.2018FNL 17. kolo
Zenit II - SKA Chabarovsk
0:1
24.10.2018FNL 18. kolo
Chabarovsk - Baltika K.
1:1
28.10.2018FNL 19. kolo
N. Novgorod - Chabarovsk
0:1
04.11.2018FNL 20. kolo
Chabarovsk - FK Krasnodar II
2:2
15.09.2018 11. kolo
Avangard Kursk - SKA Chabarovsk
1:1
19.09.2018 12. kolo
Šinnik Jaroslavl - SKA Chabarovsk
1:1
23.09.2018 13. kolo
Spartak Moskva II - SKA Chabarovsk
2:1
30.09.2018 14. kolo
SKA Chabarovsk - Fakel Voroněž
2:1
06.10.2018 15. kolo
FK Chimki - SKA Chabarovsk
0:0
13.10.2018 16. kolo
SKA Chabarovsk - Rotor Volgograd
0:1
20.10.2018 17. kolo
Zenit Petrohrad II - SKA Chabarovsk
0:1
24.10.2018 18. kolo
SKA Chabarovsk - Baltika Kaliningrad
1:1
28.10.2018 19. kolo
FK Nižnij Novgorod - SKA Chabarovsk
0:1
04.11.2018 20. kolo
SKA Chabarovsk - FK Krasnodar II
2:2
FK Tjumen - poslední zápasy
23.09.2018FNL 13. kolo
Kursk - FK Tjumen
2:0
30.09.2018FNL 14. kolo
FK Tjumen - Jaroslavl
3:2
06.10.2018FNL 15. kolo
Spartak M. II - FK Tjumen
0:0
10.10.2018Kubok Rossiji16F
FK Tjumen - CSKA Moskva
2:1p
14.10.2018FNL 16. kolo
FK Tjumen - Fakel
1:1
20.10.2018FNL 17. kolo
FK Chimki - FK Tjumen
2:1
24.10.2018FNL 18. kolo
FK Tjumen - Rotor Vol.
0:1
28.10.2018FNL 19. kolo
Zenit II - FK Tjumen
0:0
31.10.2018Kubok RossijiOF
FK Orenburg - FK Tjumen
1:0
04.11.2018FNL 20. kolo
FK Tjumen - N. Novgorod
2:1
15.09.2018 11. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
1:0
19.09.2018 12. kolo
FK Tjumen - Dinamo Petrohrad
2:1
23.09.2018 13. kolo
Avangard Kursk - FK Tjumen
2:0
30.09.2018 14. kolo
FK Tjumen - Šinnik Jaroslavl
3:2
06.10.2018 15. kolo
Spartak Moskva II - FK Tjumen
0:0
14.10.2018 16. kolo
FK Tjumen - Fakel Voroněž
1:1
20.10.2018 17. kolo
FK Chimki - FK Tjumen
2:1
24.10.2018 18. kolo
FK Tjumen - Rotor Volgograd
0:1
28.10.2018 19. kolo
Zenit Petrohrad II - FK Tjumen
0:0
04.11.2018 20. kolo
FK Tjumen - FK Nižnij Novgorod
2:1
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov20135236:1744
2.Tom Tomsk20126229:1242
3.Avangard Kursk20113626:2036
4.Spartak Moskva II2095627:2132
5.FK Krasnodar II2088430:2632
6.FK Nižnij Novgorod2195720:1632
7.Čertanovo Moskva2085736:3229
8.Mordovija Saransk2085725:2329
9.Dinamo Petrohrad2077633:2528
10.Luč-Energija Vladivostok21610516:1328
11.Šinnik Jaroslavl2077620:1928
12.SKA Chabarovsk20511424:2326
13.Rotor Volgograd2059617:2024
14.FK Chimki2066827:3424
15.Fakel Voroněž2065922:2323
16.FK Tjumen2057818:2422
17.Baltika Kaliningrad2047922:3319
18.FK Armavir20461021:3418
19.Sibir Novosibirsk20361115:2915
20.Zenit Petrohrad II20151412:328
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk13102123:532
2.Avangard Kursk1172215:1023
3.FK Tambov1063121:821
4.Luč-Energija Vladivostok1262410:620
5.FK Tjumen1355316:1320
6.Čertanovo Moskva1154222:1519
7.Šinnik Jaroslavl1246213:918
8.FK Nižnij Novgorod952210:617
9.Spartak Moskva II1044212:1016
10.SKA Chabarovsk1035214:1114
11.Fakel Voroněž1034311:813
12.Rotor Volgograd83329:812
13.FK Chimki933315:1512
14.Dinamo Petrohrad1033411:1212
15.FK Krasnodar II933312:1412
16.Mordovija Saransk1032512:1411
17.Sibir Novosibirsk82245:88
18.Baltika Kaliningrad82248:138
19.FK Armavir814312:157
20.Zenit Petrohrad II100377:183
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov1072115:923
2.FK Krasnodar II1155118:1220
3.Mordovija Saransk1053213:918
4.Dinamo Petrohrad1044222:1316
5.Spartak Moskva II1051415:1116
6.FK Nižnij Novgorod1243510:1015
7.Avangard Kursk941411:1013
8.SKA Chabarovsk1026210:1212
9.Rotor Volgograd122648:1212
10.FK Chimki1133512:1912
11.Baltika Kaliningrad1225514:2011
12.FK Armavir123279:1911
13.Tom Tomsk72416:710
14.Čertanovo Moskva931514:1710
15.Šinnik Jaroslavl83147:1010
16.Fakel Voroněž1031611:1510
17.Luč-Energija Vladivostok90816:78
18.Sibir Novosibirsk1214710:217
19.Zenit Petrohrad II101275:145
20.FK Tjumen70252:112
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.10. Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
10.11.
Luč-Energija - Nižnij Novgorod
1:0
10.11.
SKA Chabarovsk - FK Tjumen
2:1
10.11.
Rotor Volgograd - Avangard Kursk
1:0
10.11.
Sibir Novosibirsk - M. Saransk
0:0
10.11.
FK Krasnodar II - FK Tambov
2:0
10.11.
FK Armavir - Čertanovo Moskva
1:3
10.11.
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
1:0
10.11.
Dinamo Petrohrad - Zenit II
2:0
10.11.
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
1:0
10.11.
Fakel Voroněž - Spartak M. II
3:0
14.11.
Spartak Moskva II - Sibir Nov.
3:0
14.11.
FK Tambov - FK Armavir
0:1
14.11.
Čertanovo - Nižnij Novgorod
3:1
14.11.
Zenit Petrohrad II - Tom Tomsk
0:1
14.11.
FK Krasnodar II - FK Tjumen
0:0
14.11.
Dinamo Petrohrad - Rotor Volgograd
4:2
14.11.
Mordovija Saransk - SKA Chabarovsk
0:1
14.11.
Jaroslavl - Fakel Voroněž
1:0
14.11.
Avangard Kursk - FK Chimki
4:0
14.11.
Baltika K. - Luč-Energija
0:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
18.11.11:00
Sibir Nov. - SKA Chabarovsk
info
18.11.11:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
18.11.12:00
FK Nižnij Novgorod - FK Tambov
info
18.11.12:00
FK Chimki - Dinamo Petrohrad
info
18.11.12:00
Spartak Moskva II - Jaroslavl
info
18.11.13:00
FK Krasnodar II - M. Saransk
info
18.11.14:00
FK Armavir - FK Tjumen
info
18.11.15:00
Baltika K. - Čertanovo Moskva
info
18.11.15:00
Fakel Voroněž - Avangard Kursk
info
18.11.17:00
Zenit II - Luč-Energija
info
Všechny zápasy