Rusko - FNL 2018/2019

10.11.2018 15:00 CET
21. kolo

Baltika Kaliningrad   -   Tom Tomsk

1 : 0 (?:?)
Stadión:  
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.81 - 2.70 - 2.61
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
06.08.2012FNL 5. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
2:2
12.11.2012FNL 21. kolo
Baltika K. - Tom Tomsk
1:3
11.10.2014FNL 14. kolo
Baltika K. - Tom Tomsk
1:2
03.05.2015FNL 30. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
0:1
25.10.2015FNL 18. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
2:1
10.05.2016FNL 36. kolo
Baltika K. - Tom Tomsk
0:3
24.09.2017FNL 15. kolo
Baltika K. - Tom Tomsk
2:1
15.04.2018FNL 33. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
1:0
08.08.2018FNL 5. kolo
Tom Tomsk - Baltika K.
1:1
06.08.2012 5. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
2:2
12.11.2012 21. kolo
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
1:3
11.10.2014 14. kolo
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
1:2
03.05.2015 30. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
0:1
25.10.2015 18. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
2:1
10.05.2016 36. kolo
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
0:3
24.09.2017 15. kolo
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
2:1
15.04.2018 33. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:0
08.08.2018 5. kolo
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
1:1
Baltika Kaliningrad - poslední zápasy
19.09.2018FNL 12. kolo
Baltika K. - Rotor Vol.
1:1
23.09.2018FNL 13. kolo
Zenit II - Baltika K.
0:1
26.09.2018Kubok Rossiji16F
Baltika K. - Lokomotiv M.
2:3e
30.09.2018FNL 14. kolo
Sibir Nov. - Baltika K.
2:1
06.10.2018FNL 15. kolo
Baltika K. - N. Novgorod
1:2
13.10.2018FNL 16. kolo
FK Armavir - Baltika K.
2:2
20.10.2018FNL 17. kolo
Baltika K. - FK Krasnodar II
1:4
24.10.2018FNL 18. kolo
Chabarovsk - Baltika K.
1:1
28.10.2018FNL 19. kolo
Baltika K. - M. Saransk
1:0
04.11.2018FNL 20. kolo
FK Tambov - Baltika K.
2:0
15.09.2018 11. kolo
FK Chimki - Baltika Kaliningrad
3:3
19.09.2018 12. kolo
Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd
1:1
23.09.2018 13. kolo
Zenit Petrohrad II - Baltika Kaliningrad
0:1
30.09.2018 14. kolo
Sibir Novosibirsk - Baltika Kaliningrad
2:1
06.10.2018 15. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Nižnij Novgorod
1:2
13.10.2018 16. kolo
FK Armavir - Baltika Kaliningrad
2:2
20.10.2018 17. kolo
Baltika Kaliningrad - FK Krasnodar II
1:4
24.10.2018 18. kolo
SKA Chabarovsk - Baltika Kaliningrad
1:1
28.10.2018 19. kolo
Baltika Kaliningrad - Mordovija Saransk
1:0
04.11.2018 20. kolo
FK Tambov - Baltika Kaliningrad
2:0
Tom Tomsk - poslední zápasy
15.09.2018FNL 11. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
1:0
19.09.2018FNL 12. kolo
FK Tambov - Tom Tomsk
3:0
23.09.2018FNL 13. kolo
Tom Tomsk - Čertanovo
3:1
30.09.2018FNL 14. kolo
Luč-Energija - Tom Tomsk
2:2
06.10.2018FNL 15. kolo
Tom Tomsk - Sibir Nov.
1:1
13.10.2018FNL 16. kolo
Tom Tomsk - Dinamo P.
1:0
20.10.2018FNL 17. kolo
Kursk - Tom Tomsk
0:0
24.10.2018FNL 18. kolo
Tom Tomsk - Jaroslavl
2:0
28.10.2018FNL 19. kolo
Spartak M. II - Tom Tomsk
1:1
04.11.2018FNL 20. kolo
Tom Tomsk - FK Chimki
2:0
15.09.2018 11. kolo
Tom Tomsk - FK Tjumen
1:0
19.09.2018 12. kolo
FK Tambov - Tom Tomsk
3:0
23.09.2018 13. kolo
Tom Tomsk - Čertanovo Moskva
3:1
30.09.2018 14. kolo
Luč-Energija Vladivostok - Tom Tomsk
2:2
06.10.2018 15. kolo
Tom Tomsk - Sibir Novosibirsk
1:1
13.10.2018 16. kolo
Tom Tomsk - Dinamo Petrohrad
1:0
20.10.2018 17. kolo
Avangard Kursk - Tom Tomsk
0:0
24.10.2018 18. kolo
Tom Tomsk - Šinnik Jaroslavl
2:0
28.10.2018 19. kolo
Spartak Moskva II - Tom Tomsk
1:1
04.11.2018 20. kolo
Tom Tomsk - FK Chimki
2:0
FNL - tabulky
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov21135336:1944
2.Tom Tomsk20126229:1242
3.Avangard Kursk21113726:2136
4.FK Krasnodar II2198432:2635
5.Čertanovo Moskva2195739:3332
6.Spartak Moskva II2095627:2132
7.FK Nižnij Novgorod2195720:1632
8.Dinamo Petrohrad2187635:2531
9.Mordovija Saransk2186725:2330
10.SKA Chabarovsk21611426:2429
11.Luč-Energija Vladivostok21610516:1328
12.Šinnik Jaroslavl2177720:2028
13.Rotor Volgograd2169618:2027
14.FK Chimki2176828:3427
15.Fakel Voroněž2065922:2323
16.FK Tjumen2157919:2622
17.Baltika Kaliningrad2047922:3319
18.FK Armavir21461122:3718
19.Sibir Novosibirsk21371115:2916
20.Zenit Petrohrad II21151512:348
 TýmZVRPSB
1.Tom Tomsk13102123:532
2.Avangard Kursk1172215:1023
3.FK Tambov1063121:821
4.Luč-Energija Vladivostok1262410:620
5.FK Tjumen1355316:1320
6.Čertanovo Moskva1154222:1519
7.Šinnik Jaroslavl1246213:918
8.SKA Chabarovsk1145216:1217
9.FK Nižnij Novgorod952210:617
10.Spartak Moskva II1044212:1016
11.Rotor Volgograd943210:815
12.FK Chimki1043316:1515
13.Dinamo Petrohrad1143413:1215
14.FK Krasnodar II1043314:1415
15.Fakel Voroněž1034311:813
16.Mordovija Saransk1032512:1411
17.Sibir Novosibirsk92345:89
18.Baltika Kaliningrad82248:138
19.FK Armavir914413:187
20.Zenit Petrohrad II100377:183
 TýmZVRPSB
1.FK Tambov1172215:1123
2.FK Krasnodar II1155118:1220
3.Mordovija Saransk1154213:919
4.Dinamo Petrohrad1044222:1316
5.Spartak Moskva II1051415:1116
6.FK Nižnij Novgorod1243510:1015
7.Avangard Kursk1041511:1113
8.Čertanovo Moskva1041517:1813
9.SKA Chabarovsk1026210:1212
10.Rotor Volgograd122648:1212
11.FK Chimki1133512:1912
12.Baltika Kaliningrad1225514:2011
13.FK Armavir123279:1911
14.Tom Tomsk72416:710
15.Fakel Voroněž1031611:1510
16.Šinnik Jaroslavl93157:1110
17.Luč-Energija Vladivostok90816:78
18.Sibir Novosibirsk1214710:217
19.Zenit Petrohrad II111285:165
20.FK Tjumen80263:132
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
17.10. Papikjan dvakrát nebude na lavičce
Armaviru bude ve dvou utkáních na lavičce chybět trenér Arsen Papikjan. Ten dostal trest za ukážky asistenta rozhodčího Tichona Kalugina v zápase s Baltikou (2:2). (sport-express.ru)
17.09. Kirsanov skončil na lavičce Sibiru
Sibir Novosibirsk již nevede Sergej Kirsanov. Šestapadesátiletý trenér na základě špatných výsledků rezignoval, přičemž na lavičku druholigového ruského celku usedl Jevgenij Obgolts. (sport-express.ru)
18.07. Kanunnikov novou akvizicí Samary
Samara dotáhla do úspěšného konce příchod Maksima Kannunikova. Sedmadvacetiletý útočník přichází z Chabarovsku a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do roku 2020. (transfermarkt.de)
22.06. Logašov se vrací do Rostova
Arsenij Logašov si znovu zahraje ruskou nejvyšší soutěž. 26letý obránce přestoupil z Baltiky do Rostova, jehož barvy v minulosti hájil, se staronovým zaměstnavatelem podepsal tříletý kontrakt s opcí na čtvrtou sezonu. (sport-express.ru)
12.06. Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
07.06. Dinamo Petrohrad se přesune do Soči
Stadion v Soči, který mimo jiné hostí zápasy nadcházejícího mistrovství světa, bude od nové sezóny dějištěm druhé ruské ligy. Ta se do lázeňského města v krasnodarské oblasti přesune z Petrohradu, kde místní Dinamo nemělo potřebmou diváckou podporu, a proto se přejmenuje na FK Soči. (transfermarkt.de)
30.05. Tosno nezískalo licenci pro novou sezónu
Druhá ruská liga možná přijde o jednoho účastníka. Licenci nedostalo Tosno, které se nyní pokusí uspět v dodatečném řízení, avšak budoucnost aktuálního vítěze Ruského poháru zůstává nejasná. (sport-express.ru)
30.05. Samara prodloužila s Tichonovem
Andrej Tichonov zůstává trenérem Samary. Tu bývalý záložník dovedl zpátky do ruské nejvyšší soutěže, za což je mu odměnou nová roční smlouva s opcí. (sport-express.ru)
23.04. Chabarovsk se loučí s ruskou elitou
SKA Chabarovsk je po včerejšku prvním klubem sestupujícím z ruské nejvyšší soutěže, po porážce 0:1 od Dinama Moskva ztrácí na pozice zaručující alespoň baráž už jedenáct bodů, do konce přitom zbývají poslední tři kola. (sport-express.ru)
22.02. Kazajev odchází z Tosna do Tomsku
Jan Kazajev na jaře nebude bojovat o místo v základní sestavě Tosna, ruský záložník dohraje sezonu na hostování v druholigovém Tomsku. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
10.11.
Luč-Energija - Nižnij Novgorod
1:0
10.11.
SKA Chabarovsk - FK Tjumen
2:1
10.11.
Sibir Novosibirsk - M. Saransk
0:0
10.11.
Rotor Volgograd - Avangard Kursk
1:0
10.11.
FK Krasnodar II - FK Tambov
2:0
10.11.
FK Armavir - Čertanovo Moskva
1:3
10.11.
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
1:0
10.11.
Dinamo Petrohrad - Zenit II
2:0
10.11.
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
1:0
10.11.
Fakel Voroněž - Spartak M. II
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
14.11.12:00
Spartak Moskva II - Sibir Nov.
info
14.11.13:00
Čertanovo - Nižnij Novgorod
info
14.11.14:00
FK Tambov - FK Armavir
info
14.11.14:00
Baltika K. - Luč-Energija
info
14.11.14:00
Zenit Petrohrad II - Tom Tomsk
info
14.11.16:00
Dinamo P. - Rotor Volgograd
info
14.11.16:00
FK Krasnodar II - FK Tjumen
info
14.11.16:00
M. Saransk - SKA Chabarovsk
info
14.11.16:30
Jaroslavl - Fakel Voroněž
info
14.11.17:00
Avangard Kursk - FK Chimki
info
18.11.11:00
Sibir Nov. - SKA Chabarovsk
info
18.11.11:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
info
18.11.12:00
FK Nižnij Novgorod - FK Tambov
info
18.11.12:00
FK Chimki - Dinamo Petrohrad
info
18.11.12:00
Spartak Moskva II - Jaroslavl
info
18.11.13:00
FK Krasnodar II - M. Saransk
info
18.11.14:00
FK Armavir - FK Tjumen
info
18.11.15:00
Baltika K. - Čertanovo Moskva
info
18.11.15:00
Fakel Voroněž - Avangard Kursk
info
18.11.17:00
Zenit II - Luč-Energija
info
Všechny zápasy