Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.39 - 3.16 - 2.13
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
05.07. Přikryl přispěl k remíze Jagiellonie
Jagiellonia Białystok dnes ve Štětíně dohnala dvoubrankové manko, remizovala 2:2 a zásluhu na tom měl i Tomáš Přikryl. Ten v 82. minutě vstřelil kontaktní branku, jednalo se o jeho teprve druhou branku sezony.
30.06. Dähne vyměnil Polsko za Německo
Do Německa se vrátil Thomas Dähne. Šestadvacetiletý gólman po odchodu z Wisły Płock podepsal tříletý pracovní dokument s Holsteinem Kiel. (kicker.de)
21.06. Pekhart asistencí pomohl k výhře Legie
Legia Varšava si doma poradila se Śląskem Wrocław, na čemž se asistencí u druhého gólu podílel Tomáš Pekhart. Bývalý český reprezentant ve svém novém působišti nastoupil do osmi ligových duelů, ve kterých zaznamenal čtyři branky a dvě asistence.
17.06. Dähne neprodlouží s Wisłou Płock
Wisła Płock se musí ve zbývajících čtyřech ligových zápasech dohrávané sezóny obejít bez brankáře Thomase Dähneho. Bývalému mládežnickému reprezentantovi Německa na konci měsíce vyprší smlouva a její prodloužení do konce července odmítl. (transfermarkt.de)
14.06. Petrášek přispěl k výhře Rakówa
Raków Częstochowa porazil Zaglebie Lubin (2:1) a v jeho základní sestavě se objevili dva čeští fotbalisté, oba se přitom zapsali do statistik. Tomáš Petrášek po změně stran otevíral skóre, přesný centr mu na hlavu posadil krajan Petr Schwarz.
10.06. Rakówu nepomohl gól Schwarze
Raków Częstochowa prohrál na půdě Wisły, čemuž nezabránila ani branka Petra Schwarze. Odchovanec Hradce Králové se v lize trefil šestkrát a je v tomto ohledu nejlepším českým střelcem.
10.06. Pospíšil se podílel na vítězství Jagiellonie
Jagiellonia Białystok vyhrála na půdě Lodži, na čemž se jedním gólem podílel Michal Pospíšil. Pro osmadvacetiletého záložníka se jednalo o druhou ligovou branku v sezóně.
07.06. Pekhart dvěma góly pomohl Legii
Legia Varšava zvítězila na půdě Wisły Kraków, na čemž se dvěma góly podílel Tomáš Pekhart. Bývalý český reprezentant ve svém novém působišti odehrál pět zápasů s bilancí čtyř branek.
30.05. Pekhart rozhodl o výhře Legie
Legia Varšava po obnovení polské ligy vyhrála na půdě Lechu Poznaň, což gólem zařídil Tomáš Pekhart. Pro bývalého českého reprezentanta se jednalo o druhý gól po příchodu do Varšavy.
29.05. Polští fanoušci mohou na stadiony za tři týdny
Fanoušci v Polsku se budou od 19. června smět vrátit na stadiony. Oznámil to premiér Mateusz Morawiecki. Tribuny bude ale možné obsadit jen ze čtvrtiny jejich kapacity, aby se zabránilo šíření koronaviru. Na zápas budou moci přijít jen příznivci domácího klubu. Fanoušci mezi sebou budou muset udržovat dostatečné odstupy. Vstupenky se budou prodávat výhradně na internetu. "Půjde už o hromadnou akci, ale věřím, že se všechno povede," řekl šéf polského fotbalového svazu Zbigniew Boniek. Dnes se po přestávce vynucené epidemií koronaviru v Polsku znovu začnou hrát ligové zápasy. Utkají se Vratislav s Čenstochovou a Štětín s Lubinem. (ČTK)