SC Heerenveen   -   Feyenoord Rotterdam

0 : 1 (0:1)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.97 - 3.77 - 2.17
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Je video ze zápasu na internetu volně dostupné a chcete, aby se zde objevilo? Pošlete nám ho!
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
14.02. KNVB Beker - los semifinále
Los semifinále Nizozemského poháru: Utrecht - Ajax, Feyenoord - Breda. (vi.nl)
30.01. Program čtvrtfinále Nizozemského poháru
Program čtvrtfinále Nizozemského poháru: Heerenveen - Feyenoord, Alkmaar - Breda, Vitesse - Ajax, Go Ahead Eagles - Utrecht.
22.01. Duel v Sittardu zůstal nedohrán
Fortuna Sittard včera v pohárovém zápase hostila Feyenoord a utkání bylo v 63. minutě za stavu 1:1 přerušeno a následně předčasně ukončeno, důvodem byla silná mlha. Tamní svaz už stanovil náhradní termín, duel se bude opakovat příští týden v úterý. (vi.nl)
20.12.2019 Alkmaar nesouhlasí s vyloučením Clasieho
Alkmaar se bude odvolávat proti červené kartě, kterou dostal Jordy Clasie. Záložník a naposledy obránce nizozemského klubu nedohrál pohárový souboj s celkem Green Star, vyloučen byl v 55. minutě. (vi.nl)
18.12.2019 Hájek se trefil za Vitesse
Český obránce Tomáš Hájek si připsal svůj druhý soutěžní start v dresu nizozemského Vitesse Arnhem. V pohárovém zápase proti celku Odin '59 ze čtvrté ligy se navíc zapsal i mezi střelce, když ve 42. minutě upravil na konečných 4:0.
05.05.2019 Ajax vítězem Nizozemského poháru
Výsledek finále Nizozemského poháru: Willem II - Ajax 0:4 (38. Blind, 39. a 67. Huntelaar, 76. Kristensen).
01.05.2019 Wellenreuther se zapojil do tréninku
Timon Wellenreuther začal trénovat a doufá, že stihne finále Nizozemského poháru proti Ajaxu. Brankář Willemu II doléčuje zranění kyčle, kvůli němuž přišel o poslední dva ligové duely. (vi.nl)
30.04.2019 Finále Nizozemského poháru odřídí Gözübüyük
Hlavním rozhodčím finále letošního ročníku Nizozemského poháru byl jmenován Serdar Gözübüyük, hrát se bude v neděli od 18 hodin a proti sobě se postaví Willem II a Ajax. (vi.nl)
28.02.2019 KNVB Beker - výsledek
Výsledek dnešního semifinále Nizozemského poháru: Willem II - Alkmaar 2:1 po penaltách (64. Isak - 23. Stengs).
27.02.2019 KNVB Beker - výsledek
Výsledek semifinálového utkání Nizozemského poháru: Feyenoord - Ajax 0:3 (45. De Ligt, 49. Tagliafico, 65. Van de Beek).