Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2020/2021

17.10.2020 20:00 CET

Young Boys Diekirch   -   US Mondorf

0 : 6 (?:?)
Stadión:  
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Young Boys Diekirch - poslední zápasy
21.02.2009Coupe de Luxembourg16F
YB Diekirch - Dudelange
0:7
27.02.2010Coupe de Luxembourg16F
YB Diekirch - Jeunesse
3:2
03.04.2010Coupe de LuxembourgOF
YB Diekirch - Hesperange
1:2
27.11.2011Coupe de Luxembourg16F
YB Diekirch - Fola Esch
0:2
18.11.2012Coupe de Luxembourg16F
YB Diekirch - Progrès N.
0:3
18.09.2016Coupe de Luxembourg32F
YB Diekirch - Rodange
1:3
24.09.2017Coupe de Luxembourg32F
YB Diekirch - Hesperange
1:7
23.09.2018Coupe de Luxembourg32F
YB Diekirch - J. Canach
2:4
21.02.200916F
Young Boys Diekirch - F91 Dudelange
0:7
27.02.201016F
Young Boys Diekirch - Jeunesse Esch
3:2
03.04.2010OF
Young Boys Diekirch - Swift Hesperange
1:2
27.11.201116F
Young Boys Diekirch - Fola Esch
0:2
18.11.201216F
Young Boys Diekirch - Progrès Niedercorn
0:3
18.09.201632F
Young Boys Diekirch - FC Rodange 91
1:3
24.09.201732F
Young Boys Diekirch - Swift Hesperange
1:7
23.09.201832F
Young Boys Diekirch - Jeunesse Canach
2:4
US Mondorf - poslední zápasy
03.05.2020Division Nationale 24. kolo 
US Mondorf - Rodange
neh.
10.05.2020Division Nationale 25. kolo 
Fola Esch - US Mondorf
neh.
17.05.2020Division Nationale 26. kolo 
US Mondorf - US Hostert
neh.
23.08.2020Division Nationale 1. kolo
US Mondorf - US Hostert
1:1
30.08.2020Division Nationale 2. kolo
Rodange - US Mondorf
0:0
13.09.2020Division Nationale 3. kolo
US Mondorf - Differdange
1:3
18.09.2020Division Nationale 4. kolo
Jeunesse - US Mondorf
2:1
23.09.2020Division Nationale 5. kolo
US Mondorf - Racing FC
3:2
27.09.2020Division Nationale 6. kolo
UNA Strassen - US Mondorf
3:0
03.10.2020Division Nationale 7. kolo
US Mondorf - Dudelange
0:3
24.09.201732F
Union Remich/Bous - US Mondorf
1:2
29.10.201716F
Swift Hesperange - US Mondorf
0:1
25.03.2018OF
CS Grevenmacher - US Mondorf
1:0
23.09.201832F
FC Orania Vianden - US Mondorf
0:7
28.10.201816F
Swift Hesperange - US Mondorf
1:3
09.12.2018OF
US Mondorf - FC Differdange 03
2:1
03.04.2019ČF
F91 Dudelange - US Mondorf
3:2
22.09.201932F
Red Star Merl-Belair - US Mondorf
0:4
10.11.201916F
FC Rodange 91 - US Mondorf
1:3
07.12.2019OF
F91 Dudelange - US Mondorf
4:1
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.05.2019 Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.10.
Swift Hesperange - Blo Weiss Itzig
4:0
17.10.
P./Rédange - Fola Esch
0:4
17.10.
FC Koerich/Simmern - Atert Bissen
2:4
17.10.
Jeunesse Gilsdorf - Etzella E.
1:2
17.10.
FC Cebra 01 - UNA Strassen
2:3
17.10.
FC Ehlerange - Berdenia Berbourg
4:3
17.10.
US Feulen - US Hostert
0:1
17.10.
Young Boys Diekirch - US Mondorf
0:6
18.10.
Daring Echternach - Mertert/W.
1:3
18.10.
FC Erpeldange 72 - Schifflange
1:3
18.10.
SC Steinfort - J. Junglinster
1:3
18.10.
Rupensia L. - Jeunesse Canach
0:4
18.10.
L. Porto - Victoria Rosport
2:5
18.10.
CS Grevenmacher - UN Käerjéng 97
2:3
18.10.
FC Kehlen - Progrès Niedercorn
0:2
18.10.
Racing Troisvierges - Racing FC
0:11
18.10.
FC Lorentzweiler - Marisca Mersch
2:0
18.10.
Syra Mensdorf - FC Mamer
1:0
18.10.
FC Munsbach - Alisontia Steinsel
2:4
18.10.
Union 05 Kayl-Tétange - YB Weiler
3:4
18.10.
CS Sanem - SC Bettembourg
2:0
18.10.
Jeunesse Schieren - T. Pétange
1:2
18.10.
Jeunesse Esch - FC Noertzange
6:0
18.10.
Schengen - FC Differdange 03
1:5
18.10.
Sporting Mertzig - F91 Dudelange
0:5
18.10.
Wilwer. - US Rumelange
0:10
18.10.
Avenir Beggen - FC Mondercange
3:2e
18.10.
FF Norden 02 - Hamm Benfica
1:2
18.10.
AS Wincrange - FC Rodange 91
0:2
18.10.
CS Oberkorn - US Esch
2:1p
18.10.
Green Boys H/T - FC Wiltz
0:8
Všechny zápasy
Následující zápasy
04.11.?
Red-Black-Egalité - BW Medernach
info
Všechny zápasy