Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2020/2021 - výsledky, rozlosování

1/32 finále

16.10.202020:00
Swift Hesperange - Blo Weiss Itzig
4:0
17.10.202017:00
FC Pratzerthal/Rédange - Fola Esch
0:4
17.10.202017:30
FC Koerich/Simmern - Atert Bissen
2:4
17.10.202018:00
FC Cebra 01 - UNA Strassen
2:3
17.10.202018:00
Jeunesse Gilsdorf - Etzella Ettelbrück
1:2
17.10.202019:00
FC Ehlerange - Berdenia Berbourg
4:3
17.10.202019:00
US Feulen - US Hostert
0:1
17.10.202020:00
Young Boys Diekirch - US Mondorf
0:6
18.10.202015:00
Daring Echternach - Union Mertert/Wasserbillig
1:3
18.10.202016:00
SC Steinfort - Jeunesse Junglinster
1:3
18.10.202016:00
FC Lorentzweiler - Marisca Mersch
2:0
18.10.202016:00
Racing Troisvierges - Racing FC Luxembourg
0:11
18.10.202016:00
FC Kehlen - Progrès Niedercorn
0:2
18.10.202016:00
AS Luxembourg Porto - Victoria Rosport
2:5
18.10.202016:00
Union 05 Kayl-Tétange - Yellow Boys Weiler la Tour
3:4
18.10.202016:00
FC Erpeldange 72 - FC Schifflange 95
1:3
18.10.202016:00
Rupensia Lusitanos Larochette - Jeunesse Canach
0:4
18.10.202016:00
CS Grevenmacher - UN Käerjéng 97
2:3
18.10.202016:00
Syra Mensdorf - FC Mamer
1:0
18.10.202016:00
FC Munsbach - Alisontia Steinsel
2:4
18.10.202016:00
CS Sanem - SC Bettembourg
2:0
18.10.202016:00
Jeunesse Schieren - Union Titus Pétange
1:2
18.10.202016:00
Jeunesse Esch - FC Noertzange
6:0
18.10.202016:00
Schengen - FC Differdange 03
1:5
18.10.202016:00
Sporting Mertzig - F91 Dudelange
0:5
18.10.202016:00
Kiischpelt Wilwerwiltz - US Rumelange
0:10
18.10.202016:00
Avenir Beggen - FC Mondercange
3:2e
18.10.202016:00
FF Norden 02 - Hamm Benfica
1:2
18.10.202016:00
AS Wincrange - FC Rodange 91
0:2
18.10.202016:00
CS Oberkorn - US Esch
2:1p
18.10.202016:00
Green Boys Harlange/Tarchamps - FC Wiltz
0:8
04.11.202020:00
FC Red-Black-Egalité 07 - Blô-Weiss Medernach
neh.

1/16 finále

07.03.202116:00
Union Titus Pétange - Etzella Ettelbrück
neh.
07.03.202116:00
Racing FC Luxembourg - FC Differdange 03
neh.
07.03.202116:00
FC Ehlerange - Jeunesse Canach
neh.
07.03.202116:00
Syra Mensdorf - Hamm Benfica
neh.
07.03.202116:00
Avenir Beggen - Fola Esch
neh.
07.03.202116:00
Union Mertert/Wasserbillig - US Rumelange
neh.
07.03.202116:00
Alisontia Steinsel - F91 Dudelange
neh.
07.03.202116:00
CS Oberkorn - US Hostert
neh.
07.03.202116:00
UN Käerjéng 97 - Swift Hesperange
neh.
07.03.202116:00
FC Schifflange 95 - FC Wiltz
neh.
07.03.202116:00
CS Sanem - FC Rodange 91
neh.
07.03.202116:00
FC Lorentzweiler - US Mondorf
neh.
07.03.202116:00
Atert Bissen - Jeunesse Esch
neh.
07.03.202116:00
Jeunesse Junglinster - Yellow Boys Weiler la Tour
neh.
07.03.202116:00
Victoria Rosport - UNA Strassen
neh.
Info
Pohár byl kvůli pandemii koronaviru předčasně ukončen.

osmifinále

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále

nenalezeny žádné zápasy

semifinále

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
26.05.2019 Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy