Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2020/2021

18.10.2020 16:00 CET
Stadión:  
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Union 05 Kayl-Tétange - poslední zápasy
12.05.2013Division Nationale 24. kolo
Käerjéng - K.-Tétange
3:2
22.05.2013Division Nationale 25. kolo
Kayl-Tétange - J. Canach
0:2
26.05.2013Division Nationale 26. kolo
Fola Esch - Kayl-Tétange
4:2
01.12.2013Coupe de Luxembourg16F
Kayl-Tétange - Grevenm.
1:2p
18.09.2016Coupe de Luxembourg32F
K.-Tétange - T. Pétange
2:3
24.09.2017Coupe de Luxembourg32F
Vianden - Kayl-Tétange
2:4
29.10.2017Coupe de Luxembourg16F
K.-Tétange - Erpeldange
1:2
23.09.2018Coupe de Luxembourg32F
CS Sanem - Kayl-Tétange
1:3
28.10.2018Coupe de Luxembourg16F
Kayl-Tétange - FC Wiltz
1:2p
22.09.2019Coupe de Luxembourg32F
Bettembourg - K.-Tétange
3:2e
02.05.2012ČF
F91 Dudelange - Union 05 Kayl-Tétange
4:2
18.11.201216F
FC Cebra 01 - Union 05 Kayl-Tétange
0:3
01.12.2012OF
F91 Dudelange - Union 05 Kayl-Tétange
4:1
01.12.201316F
Union 05 Kayl-Tétange - CS Grevenmacher
1:2p
18.09.201632F
Union 05 Kayl-Tétange - Union Titus Pétange
2:3
24.09.201732F
FC Orania Vianden - Union 05 Kayl-Tétange
2:4
29.10.201716F
Union 05 Kayl-Tétange - FC Erpeldange 72
1:2
23.09.201832F
CS Sanem - Union 05 Kayl-Tétange
1:3
28.10.201816F
Union 05 Kayl-Tétange - FC Wiltz
1:2p
22.09.201932F
SC Bettembourg - Union 05 Kayl-Tétange
3:2e
Yellow Boys Weiler la Tour - poslední zápasy
18.11.2012Coupe de Luxembourg16F
S. Bertrange - YB Weiler
3:4
02.12.2012Coupe de LuxembourgOF
YB Weiler - Atert Bissen
2:3
16.09.2016Coupe de Luxembourg32F
YB Weiler - Rosport
1:4
24.09.2017Coupe de Luxembourg32F
YB Weiler - Mertert/W.
1:3
23.09.2018Coupe de Luxembourg32F
FC Cebra 01 - YB Weiler
3:0
22.09.2019Coupe de Luxembourg32F
SC Steinfort - YB Weiler
2:1
18.11.201216F
Sporting Bertrange - Yellow Boys Weiler la Tour
3:4
02.12.2012OF
Yellow Boys Weiler la Tour - Atert Bissen
2:3
16.09.201632F
Yellow Boys Weiler la Tour - Victoria Rosport
1:4
24.09.201732F
Yellow Boys Weiler la Tour - Mertert/W.
1:3
23.09.201832F
FC Cebra 01 - Yellow Boys Weiler la Tour
3:0
22.09.201932F
SC Steinfort - Yellow Boys Weiler la Tour
2:1
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.05.2019 Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.10.
Swift Hesperange - Blo Weiss Itzig
4:0
17.10.
P./Rédange - Fola Esch
0:4
17.10.
FC Koerich/Simmern - Atert Bissen
2:4
17.10.
Jeunesse Gilsdorf - Etzella E.
1:2
17.10.
FC Cebra 01 - UNA Strassen
2:3
17.10.
FC Ehlerange - Berdenia Berbourg
4:3
17.10.
US Feulen - US Hostert
0:1
17.10.
Young Boys Diekirch - US Mondorf
0:6
18.10.
Daring Echternach - Mertert/W.
1:3
18.10.
FC Erpeldange 72 - Schifflange
1:3
18.10.
SC Steinfort - J. Junglinster
1:3
18.10.
Rupensia L. - Jeunesse Canach
0:4
18.10.
L. Porto - Victoria Rosport
2:5
18.10.
CS Grevenmacher - UN Käerjéng 97
2:3
18.10.
FC Kehlen - Progrès Niedercorn
0:2
18.10.
Racing Troisvierges - Racing FC
0:11
18.10.
FC Lorentzweiler - Marisca Mersch
2:0
18.10.
Syra Mensdorf - FC Mamer
1:0
18.10.
FC Munsbach - Alisontia Steinsel
2:4
18.10.
Union 05 Kayl-Tétange - YB Weiler
3:4
18.10.
CS Sanem - SC Bettembourg
2:0
18.10.
Jeunesse Schieren - T. Pétange
1:2
18.10.
Jeunesse Esch - FC Noertzange
6:0
18.10.
Schengen - FC Differdange 03
1:5
18.10.
Sporting Mertzig - F91 Dudelange
0:5
18.10.
Wilwer. - US Rumelange
0:10
18.10.
Avenir Beggen - FC Mondercange
3:2e
18.10.
FF Norden 02 - Hamm Benfica
1:2
18.10.
AS Wincrange - FC Rodange 91
0:2
18.10.
CS Oberkorn - US Esch
2:1p
18.10.
Green Boys H/T - FC Wiltz
0:8
Všechny zápasy
Následující zápasy
04.11.?
Red-Black-Egalité - BW Medernach
info
Všechny zápasy