Lucembursko - Coupe de Luxembourg 2020/2021

17.10.2020 17:00 CET

FC Pratzerthal/Rédange   -   Fola Esch

0 : 4 (?:?)
Stadión:  
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
nenalezeny žádné zápasy
FC Pratzerthal/Rédange - poslední zápasy
20.02.2009Coupe de Luxembourg16F
P./Rédange - Progrès N.
0:4
18.09.2016Coupe de Luxembourg32F
P./Rédange - Hamm Benf.
2:3
23.09.2017Coupe de Luxembourg32F
P./Rédange - Useldingen
3:5
22.09.2019Coupe de Luxembourg32F
P./Rédange - J. Jungli.
1:5
20.02.200916F
FC Pratzerthal/Rédange - Progrès Niedercorn
0:4
18.09.201632F
FC Pratzerthal/Rédange - Hamm Benfica
2:3
23.09.201732F
FC Pratzerthal/Rédange - FC Jeunesse Useldingen
3:5
22.09.201932F
FC Pratzerthal/Rédange - Jeunesse Junglinster
1:5
Fola Esch - poslední zápasy
17.05.2020Division Nationale 26. kolo 
Differdange - Fola Esch
neh.
19.08.2020Liga mistrů1.př
Sheriff - Fola Esch
2:0
22.08.2020Division Nationale 1. kolo
Fola Esch - Jeunesse Esch
1:1
29.08.2020Division Nationale 2. kolo
Racing FC - Fola Esch
1:3
12.09.2020Division Nationale 3. kolo
Fola Esch - UNA Strassen
4:1
17.09.2020Evropská liga2.př
Ararat-Arm. - Fola Esch
4:3e
20.09.2020Division Nationale 4. kolo
F91 Dudelange - Fola Esch
2:0
23.09.2020Division Nationale 5. kolo
Fola Esch - Hamm Benfica
4:0
28.09.2020Division Nationale 6. kolo
T. Pétange - Fola Esch
1:2
03.10.2020Division Nationale 7. kolo
Fola Esch - Progrès N.
4:3
26.04.2017SF
Fola Esch - Racing FC Luxembourg
4:0
28.05.2017F
Fola Esch - F91 Dudelange
1:4
23.09.201732F
AS Wincrange - Fola Esch
1:5
29.10.201716F
Fola Esch - Union Titus Pétange
2:3
23.09.201832F
Blo Weiss Itzig - Fola Esch
1:7
27.10.201816F
CS Bourscheid - Fola Esch
1:16
09.12.2018OF
F91 Dudelange - Fola Esch
2:1
22.09.201932F
CS Grevenmacher - Fola Esch
1:2
10.11.201916F
Union Titus Pétange - Fola Esch
1:2
08.12.2019OF
FC Mondercange - Fola Esch
2:1p
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
26.05.2019 Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.10.
Swift Hesperange - Blo Weiss Itzig
4:0
17.10.
P./Rédange - Fola Esch
0:4
17.10.
FC Koerich/Simmern - Atert Bissen
2:4
17.10.
Jeunesse Gilsdorf - Etzella E.
1:2
17.10.
FC Cebra 01 - UNA Strassen
2:3
17.10.
FC Ehlerange - Berdenia Berbourg
4:3
17.10.
US Feulen - US Hostert
0:1
17.10.
Young Boys Diekirch - US Mondorf
0:6
18.10.
Daring Echternach - Mertert/W.
1:3
18.10.
FC Erpeldange 72 - Schifflange
1:3
18.10.
SC Steinfort - J. Junglinster
1:3
18.10.
Rupensia L. - Jeunesse Canach
0:4
18.10.
L. Porto - Victoria Rosport
2:5
18.10.
CS Grevenmacher - UN Käerjéng 97
2:3
18.10.
FC Kehlen - Progrès Niedercorn
0:2
18.10.
Racing Troisvierges - Racing FC
0:11
18.10.
FC Lorentzweiler - Marisca Mersch
2:0
18.10.
Syra Mensdorf - FC Mamer
1:0
18.10.
FC Munsbach - Alisontia Steinsel
2:4
18.10.
Union 05 Kayl-Tétange - YB Weiler
3:4
18.10.
CS Sanem - SC Bettembourg
2:0
18.10.
Jeunesse Schieren - T. Pétange
1:2
18.10.
Jeunesse Esch - FC Noertzange
6:0
18.10.
Schengen - FC Differdange 03
1:5
18.10.
Sporting Mertzig - F91 Dudelange
0:5
18.10.
Wilwer. - US Rumelange
0:10
18.10.
Avenir Beggen - FC Mondercange
3:2e
18.10.
FF Norden 02 - Hamm Benfica
1:2
18.10.
AS Wincrange - FC Rodange 91
0:2
18.10.
CS Oberkorn - US Esch
2:1p
18.10.
Green Boys H/T - FC Wiltz
0:8
Všechny zápasy
Následující zápasy
04.11.20:00
Red-Black-Egalité - BW Medernach
info
Všechny zápasy