Kypr - A' Katigorias 2018/2019 - výsledky, rozlosování

základní část

25.08.201817:00
Ermis Aradippou - AEL Limassol
0:1
25.08.201819:00
Omonia Nikósie - Alki Oroklini
1:0
26.08.201818:00
Doxa Katokopia - Anorthosis Famagusta
0:1
01.09.201817:00
AEL Limassol - Doxa Katokopia
2:0
01.09.201819:00
Pafos FC - Anorthosis Famagusta
1:1
02.09.201817:00
Alki Oroklini - Ermis Aradippou
0:2
02.09.201819:00
Enosis Neon Paralimni - Nea Salamis FC
3:5
15.09.201817:00
Doxa Katokopia - Alki Oroklini
4:0
15.09.201818:00
Apollon Limassol - Pafos FC
5:1
15.09.201819:00
Nea Salamis FC - AEK Larnaka
1:1
16.09.201817:00
Omonia Nikósie - Enosis Neon Paralimni
1:0
16.09.201819:00
Ermis Aradippou - APOEL Nikósie
0:1
17.09.201818:00
Anorthosis Famagusta - AEL Limassol
0:1
19.09.201818:00
Nea Salamis FC - APOEL Nikósie
2:3
22.09.201817:00
Enosis Neon Paralimni - Ermis Aradippou
2:0
22.09.201819:00
Pafos FC - AEL Limassol
0:2
23.09.201817:00
APOEL Nikósie - Doxa Katokopia
2:5
23.09.201819:00
Alki Oroklini - Anorthosis Famagusta
0:0
24.09.201818:00
AEK Larnaka - Omonia Nikósie
1:0
24.09.201818:00
Apollon Limassol - Nea Salamis FC
1:0
28.09.201818:00
Apollon Limassol - Enosis Neon Paralimni
5:0
06.10.201816:00
Nea Salamis FC - Pafos FC
3:0
06.10.201817:00
Doxa Katokopia - Enosis Neon Paralimni
2:1
06.10.201818:00
Anorthosis Famagusta - APOEL Nikósie
2:3
07.10.201816:00
AEL Limassol - Alki Oroklini
5:1
07.10.201817:00
Omonia Nikósie - Apollon Limassol
0:2
07.10.201818:00
Ermis Aradippou - AEK Larnaka
1:2
20.10.201816:00
Enosis Neon Paralimni - Anorthosis Famagusta
1:1
20.10.201817:00
Apollon Limassol - Ermis Aradippou
5:0
20.10.201818:00
AEK Larnaka - Doxa Katokopia
3:0
21.10.201816:00
Nea Salamis FC - Omonia Nikósie
1:0
21.10.201818:00
APOEL Nikósie - AEL Limassol
0:0
22.10.201818:00
Pafos FC - Alki Oroklini
0:1
27.10.201816:00
Omonia Nikósie - Pafos FC
2:4
27.10.201818:00
Alki Oroklini - APOEL Nikósie
2:4
28.10.201816:00
AEL Limassol - Enosis Neon Paralimni
4:1
28.10.201818:00
Ermis Aradippou - Nea Salamis FC
0:1
29.10.201818:00
Doxa Katokopia - Apollon Limassol
1:1
29.10.201818:00
Anorthosis Famagusta - AEK Larnaka
1:2
31.10.201818:00
APOEL Nikósie - Omonia Nikósie
2:0
03.11.201816:00
Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta
1:2
03.11.201817:00
Enosis Neon Paralimni - Alki Oroklini
2:0
03.11.201818:00
AEK Larnaka - AEL Limassol
0:1
04.11.201816:00
Pafos FC - APOEL Nikósie
0:0
04.11.201817:00
Omonia Nikósie - Ermis Aradippou
2:1
05.11.201818:00
Nea Salamis FC - Doxa Katokopia
1:0
10.11.201816:00
APOEL Nikósie - Enosis Neon Paralimni
3:0
10.11.201817:00
Ermis Aradippou - Pafos FC
3:0
10.11.201818:00
Anorthosis Famagusta - Nea Salamis FC
1:0
11.11.201815:00
AEL Limassol - Apollon Limassol
0:3
11.11.201816:00
Doxa Katokopia - Omonia Nikósie
1:2
11.11.201817:00
Alki Oroklini - AEK Larnaka
0:3
24.11.201816:00
AEK Larnaka - APOEL Nikósie
1:0
24.11.201818:00
Apollon Limassol - Alki Oroklini
3:0
25.11.201815:00
Pafos FC - Enosis Neon Paralimni
1:0
25.11.201816:00
Omonia Nikósie - Anorthosis Famagusta
1:1
25.11.201817:00
Nea Salamis FC - AEL Limassol
4:1
26.11.201818:00
Ermis Aradippou - Doxa Katokopia
1:1
01.12.201816:00
Alki Oroklini - Nea Salamis FC
2:0
01.12.201818:00
AEL Limassol - Omonia Nikósie
2:1
02.12.201815:00
Doxa Katokopia - Pafos FC
3:2
02.12.201817:00
Anorthosis Famagusta - Ermis Aradippou
2:1
03.12.201818:00
APOEL Nikósie - Apollon Limassol
5:1
03.12.201818:00
Enosis Neon Paralimni - AEK Larnaka
2:1
08.12.201816:00
Pafos FC - AEK Larnaka
1:0
08.12.201817:00
Alki Oroklini - Omonia Nikósie
0:2
08.12.201818:00
Enosis Neon Paralimni - Apollon Limassol
0:2
09.12.201815:00
Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopia
3:1
09.12.201817:00
APOEL Nikósie - Nea Salamis FC
4:0
10.12.201818:00
AEL Limassol - Ermis Aradippou
3:2
15.12.201816:00
Doxa Katokopia - AEL Limassol
3:4
15.12.201817:00
Ermis Aradippou - Alki Oroklini
2:4
15.12.201818:00
Anorthosis Famagusta - Pafos FC
2:2
16.12.201815:00
Omonia Nikósie - APOEL Nikósie
1:2
16.12.201817:00
Nea Salamis FC - Enosis Neon Paralimni
0:0
17.12.201818:00
Apollon Limassol - AEK Larnaka
3:3
22.12.201816:00
Pafos FC - Apollon Limassol
1:1
22.12.201817:00
APOEL Nikósie - Ermis Aradippou
2:0
22.12.201818:00
AEK Larnaka - Nea Salamis FC
0:1
23.12.201815:00
AEL Limassol - Anorthosis Famagusta
0:3
23.12.201816:00
Alki Oroklini - Doxa Katokopia
2:1
23.12.201817:00
Enosis Neon Paralimni - Omonia Nikósie
1:1
02.01.201917:00
AEK Larnaka - Pafos FC
3:0k
05.01.201916:00
AEL Limassol - Pafos FC
1:0
05.01.201917:00
Anorthosis Famagusta - Alki Oroklini
0:0
05.01.201918:00
Doxa Katokopia - APOEL Nikósie
1:2
06.01.201915:00
Omonia Nikósie - AEK Larnaka
1:0
06.01.201917:00
Nea Salamis FC - Apollon Limassol
0:3
07.01.201918:00
Ermis Aradippou - Enosis Neon Paralimni
0:0
09.01.201918:00
AEK Larnaka - Apollon Limassol
0:0
12.01.201916:00
Pafos FC - Nea Salamis FC
1:3
12.01.201917:00
Enosis Neon Paralimni - Doxa Katokopia
0:1
12.01.201918:00
APOEL Nikósie - Anorthosis Famagusta
4:0
13.01.201915:00
Apollon Limassol - Omonia Nikósie
2:1
13.01.201917:00
AEK Larnaka - Ermis Aradippou
2:2
14.01.201918:00
Alki Oroklini - AEL Limassol
1:3
19.01.201916:00
Omonia Nikósie - Nea Salamis FC
3:1
19.01.201918:00
Ermis Aradippou - Apollon Limassol
0:3
20.01.201915:00
AEL Limassol - APOEL Nikósie
0:1
20.01.201916:00
Alki Oroklini - Pafos FC
3:3
20.01.201917:00
Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
2:0
21.01.201918:00
Doxa Katokopia - AEK Larnaka
0:5
26.01.201916:00
Nea Salamis FC - Ermis Aradippou
1:0
26.01.201917:00
Apollon Limassol - Doxa Katokopia
2:0
26.01.201918:00
Pafos FC - Omonia Nikósie
1:0
27.01.201915:00
AEK Larnaka - Anorthosis Famagusta
3:0
27.01.201917:00
Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol
1:2
28.01.201918:00
APOEL Nikósie - Alki Oroklini
0:0
02.02.201916:00
APOEL Nikósie - Pafos FC
1:2
02.02.201918:00
Anorthosis Famagusta - Apollon Limassol
0:3k
03.02.201915:00
AEL Limassol - AEK Larnaka
0:0
03.02.201916:00
Doxa Katokopia - Nea Salamis FC
1:1
03.02.201917:00
Alki Oroklini - Enosis Neon Paralimni
1:2
04.02.201918:00
Ermis Aradippou - Omonia Nikósie
0:2
09.02.201916:00
Apollon Limassol - AEL Limassol
0:0
09.02.201917:00
Nea Salamis FC - Anorthosis Famagusta
0:2
10.02.201915:00
Enosis Neon Paralimni - APOEL Nikósie
0:2
10.02.201916:00
Omonia Nikósie - Doxa Katokopia
2:2
10.02.201917:00
AEK Larnaka - Alki Oroklini
2:0
11.02.201918:00
Pafos FC - Ermis Aradippou
2:1
16.02.201916:00
APOEL Nikósie - AEK Larnaka
2:2
16.02.201917:00
Enosis Neon Paralimni - Pafos FC
1:1
16.02.201918:00
Alki Oroklini - Apollon Limassol
1:3
17.02.201915:00
Anorthosis Famagusta - Omonia Nikósie
0:0
17.02.201916:00
AEL Limassol - Nea Salamis FC
3:2
17.02.201917:00
Doxa Katokopia - Ermis Aradippou
1:1
23.02.201916:00
Pafos FC - Doxa Katokopia
1:0
23.02.201917:00
Omonia Nikósie - AEL Limassol
2:0
23.02.201918:00
Ermis Aradippou - Anorthosis Famagusta
2:3
24.02.201915:00
Nea Salamis FC - Alki Oroklini
1:1
24.02.201916:00
Apollon Limassol - APOEL Nikósie
1:2
24.02.201917:00
AEK Larnaka - Enosis Neon Paralimni
3:0
08.08. APOEL Nikósie převzal Doll
Thomas Doll má po odchodu z Hannoveru nové angažmá. Německý trenér zamířil do APOELu Nikósie, se kterým se dohodl na dvouletém kontraktu. (kicker.de)
08.08. APOEL Nikósie propustil trenéra
Vedení APOELu Nikósie se rozhodlo propustit trenéra Paola Tramezzaniho. Tomu se osudnou stalo úterý a první zápas třetího předkola Ligy mistrů s Karabachem, ázerbájdžánský klub si do domácí odvety ponese náskok 2:1. (sports.yahoo.com)
06.08. Pafos oznámil zisk Puncheona
Jason Puncheon bude hrát na Kypru. Bývalý kapitán Crystal Palace po odchodu z londýnského klubu podepsal dvouletou smlouvu s Pafos FC. (skysports.com)
25.07. Bauthéac přestoupil na Kypr
Dres Omonie Nikósie bude oblékat Eric Bauthéac.Jednatřicetiletý ofenzivní hráč byl po odchodu z Brisbane Road bez angažmá a na Kypru podepsal smlouvu na tři roky. (lequipe.fr)
25.07. Bautheac míří na Kypr
Francouzský křídelník Éric Bautheac by se měl stát posilou kyperské Omonie Nikósie, za kterou bude v této sezoně nastupovat i český obránce Michael Lüftner. Jednatřicetiletý Bautheac se s klubem dohodl na tříleté smlouvě a podle francouzských médií se má stát nejlépe placeným hráčem kyperské ligy. Naposledy hrál Bautheac v Austrálii za Brisbane. (getfootballnewsfrance.com)
09.07. Rubin Kazaň získal další novou tvář
Další posilu na novou sezonu má Rubin Kazaň, z kyperské Famagusty přichází zdarma gruzínský útočník Beka Mikeltadze. (sport-express.ru)
04.07. Mejías se vrací do Middlesbrough
Brankář Tomás Mejías se po roce stráveném na Kypru v Omonii Nikósie vrací do anglického Middlesbrough. Třicetiletý fotbalista, který je produktem akademie Realu Madrid, podepsal dvouletou smlouvu. (skysports.com)
02.07. Liberec - Apollon Limassol 2:1
PŘÁTELSKY:
Slovan Liberec - Apollon Limassol 2:1 (0:0).
Branky Liberce:
59. Pešek, 70. Mara.
Sestava Liberce:
I. poločas:
Knobloch - Fukala, Lehoczki, Karafiát, Hybš - Ondráček, Breite, Nešický, Potočný - Micovčák - Musa.
II. poločas: Knobloch - Mikula, Lehoczki, Mara, Heppner - Pešek, Oscar, Beran, Dordić - Kuchta (75. Pázler) - Ju Kang-hjon. Trenér: Hoftych. (ČTK)
29.06. Gakpé zkusí štěstí na Kypru
Jenom necelý jeden rok bude Serge Gakpé hráčem Cercle Bruggy. Africké křídlo přišlo v září po ukončení smlouvy v Amiens a v Belgii neprodlouží kontrakt, místo toho se fotbalista dohodl na spolupráci s kyperským Apollonem Limassol. (lequipe.fr)
24.06. Schranz posilou Českých Budějovic
Další letní posilou Českých Budějovic se stal Ivan Schranz. Pětadvacetiletý slovenský útočník přestoupil z kyperského AEL Limassol a s nováčkem české nejvyšší soutěže podepsal roční smlouvu. Dynamo o tom informovalo na svém webu. (ČTK)
Další expres zprávy
 TýmZB
tabulka je prázdná
 TýmZB
tabulka je prázdná
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
23.08.18:00
Nea Salamis FC - Pafos FC
info
24.08.18:00
AEK Larnaka - Apollon Limassol
info
24.08.18:00
Doxa Katokopia - Omonia Nikósie
info
24.08.18:00
APOEL Nikósie - Olympiakos N.
info
25.08.18:00
AEL Limassol - Anorthosis
info
26.08.18:00
Enosis NP - Ethnikos Achnas
info
Všechny zápasy