TýmZVRPSB
 TýmZVRPSB
 TýmZVRPSB
16.01. Hušbauer asistoval na gól
Josef Hušbauer si dnes připsal svůj první bod této ligové sezony kyperské ligy. V barvách Anorthosisu Famagusta asistoval na vedoucí branku proti AEL Limassol.
14.01. Al Ghaddioui má namířeno na Kypr
Hamadi Al Ghaddioui nepatřil do základní sestavy Stuttgartu a svou situaci řeší odchodem. 31letý útočník má namířeno na Kypr, v nejbližší době by měl posílit pátý tým tamní nejvyšší soutěže Pafos FC. (kicker.de)
04.01. Ďuriš odchází z Omonie Nikósie
Michal Ďuriš končí jako hráč Omonie Nikósie, kyperský klub s ním ukončil smlouvu. Slovenský útočník v týmu strávil sezonu a půl, před šesti měsíci se radoval ze zisku mistrovského titulu. (sportnet.sme.sk)
04.01. Anorthosis Famagusta posílil Novothny
Soma Novothny po roce a půl odchází z Bochumi. Maďarský útočník se vydává na Kypr, kde se dohodl na spolupráci s Anorthosis Famagusta. (kicker.de)
05.12.2021 Lecjaks rozhodl o výhře Omonie
Omonia Nikósie vyhrála 1:0 na půdě AEL Limassol a jedním z hrdinů duelu byl Jan Lecjaks, český obránce dal ve 35. minutě jedinou branku utkání.
01.12.2021 Pontikou půjde do Apollonu
Kyperský Apollon Limassol získá v lednu posilu z německého Frankfurtu. Do vlasti se po třech letech vrací útočník Giorgos Pontikou, který podepsal v novém klubu smlouvu do léta 2024. (transfermarkt.de)
27.09.2021 Byrne už není hráčem APOELu
Nové angažmá si hledá Jack Byrne. Pětadvacetiletý záložník po vzájemné dohodě odchází z APOELu Nikósie, kde působil od začátku roku. (transfermarkt.de)
20.09.2021 Lecjaks rozhodl o výhře Omonie
Omonia Nikósie v závěru utrhla výhru nad Doxou (2:1) a hlavní měrou se na tom podíleli někdejší hráči Viktorie Plzeň. Ve třetí minutě nastavení srovnal z penalty Michal Ďuriš, o pět minut později pak rozhodl Jan Lecjaks.
30.08.2021 APOEL Nikósie si pořídil Scuffeta
Simone Scuffet končí v Udinese a v kariéře bude pokračovat na Kypru, italský brankář přestoupil do APOELu Nikósie. (transfermarkt.de)