21.01.201217:06

TL: Roudnice n/L - Ústí n/L 1:3

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina C (Děčín): Roudnice nad Labem - Ústí nad Labem 1:3 (1:1). Branky: 27. vlastní Džuban - 66. a 81. Holek, 23. Bobor. Rozhodčí: N. Štěrba.

19.01.201214:53

Tomáš Došek ukončil smlouvu v Brně

Útočník Tomáš Došek po dohodě s vedením klubu předčasně ukončil smlouvu v druholigové Zbrojovce Brno. Třiatřicetiletý bývalý reprezentant strávil v týmu čtyři a půl sezony a nyní podle brněnského webu míří do Slavoje Koloveč, který je podzimu třináctý v divizní skupině A.

18.01.201217:53

TL: Viktoria Plzeň - Baník Sokolov 2:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Viktoria Plzeň - Baník Sokolov 2:2 (0:2). Branky: 65. Petržela, 75. Ďuriš - 33. Vaněček, 38. Glaser. Sestava Plzně: I. poločas: Daněk - Ševinský, Čišovský, Procházka, Limberský - Trapp, Horváth - Berger, Kolář, Ďuriš - Wágner. II. poločas: Pavlík - Rajtoral, Ševinský, Procházka, Sladký - Trapp, Berger - Petržela, Kolář, Hora - Bakoš. Trenér: Vrba.

18.01.201216:51

TL: Zbrojovka Brno - Znojmo 3:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Zbrojovka Brno - Znojmo 3:2 (1:1). Branky: 14. vlastní, 58. Sedláček, 74. Fall - 43. Jonov, 90. Mandula.

18.01.201215:48

1. FK Příbram - Zenit Čáslav 4:0

PŘÁTELSKY: 1. FK Příbram - Zenit Čáslav 4:0 (0:0). Branky: 47. Mašek, 71. Kdolský, 76. Dušek, 85. Koukal. Sestava Příbrami: I. poločas: Rondzik - Štochl, Andrejevič, Krejčí, Divíšek - P. Pilík, T. Pilík, Krameš, Pleško - Krbeček, Šlapák. II. poločas: Rondzik - Brotánek, Ricka, Andrejevič, Papšys - Mareš, Kdolský, Koukal, Mašek - Bašič, Dušek. Trenér: Vavruška.

18.01.201213:32

TL: Olomouc - Jihlava 2:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Olomouc - Jihlava 2:2 (1:2). Branky: 34. Klesnil, 74. Varadi - 3. Sedláček, 12. Tecl. Sestava Olomouce: I. poločas: Zlámal - Koutný, Dreksa, Murin, Vepřek - Navrátil, Bajer, Ordoš, Podaný - Klesnil, Schulmeister. II. poločas: Zlámal - Hála, Rossi, Škerle, Vavřík - Varadi, Pospíšil, Nepožitek, Heinz, Tomeček - Vašíček. Trenér: Uličný.

18.01.201208:18

Hanuš stráví jaro na hostování ve Vlašimi

Brankář Jan Hanuš odchází z pražské Slavie na půlroční hostování do druholigové Vlašimi. Spolu s ním budou na jaře v aktuálně dvanáctém týmu druhé ligy působit také obránce Jan Zákostelský a nejlepší střelec slávistické juniorky Marek Červenka.

17.01.201213:49

Sparta Praha - Střížkov 2:1

PŘÁTELSKY: Sparta Praha - Bohemians Praha (Střížkov) 2:1 (1:0). Branky: 35. Sionko, 74. Zápotočný - 77. Macháček. Sestava Sparty: Švenger - Vidlička, Zápotočný, Jarošík, Pamič - Hušbauer (61. Hušek), Holek - Sionko (61. Kadeřábek), Matějovský, Krejčí - Kweuke (61. Jirouš). Trenér: Hašek.

16.01.201214:31

Hradec zkouší Lenceviče

Dmitrij Lencevič i možná zahraje Gambrinus ligu, běloruský obránce Bohemians Praha míří na testy do Hradce Králové.

15.01.201215:11

TL: Jihlava - Znojmo 2:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Jihlava - Znojmo 2:1 (1:1). Branky: 2. Kliment, 82. Karlík - 12. Zifčák.

15.01.201213:48

TL: Varnsdorf - Roudnice n/L 2:3

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina C (Děčín): Varnsdorf - Roudnice nad Labem 2:3 (0:0). Branky: 62. Čemba, 80. Martan z pen. - 62. a 71. Kučera, 74. Kratochvíl.

14.01.201216:35

TL: Zlaté Moravce - Brno 4:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Zlaté Moravce - Brno 4:2 (1:0). Branky: 65. a 90. Garaj, 30. Babic, 57. Hodek - 56. Jukl, 81. Doležal II.

14.01.201216:27

Sigma Olomouc - Zlín 4:0

PŘÁTELSKY: Sigma Olomouc - Zlín 4:0 (2:0). Branky: 5. Heinz, 42. Ordoš, 69. Vepřek, 88. Varadi. Rozhodčí: Matějek. Sestava Olomouce: Zlámal - Janotka, Kučera (83. Dreksa), Murin, Vepřek - Varadi, Rossi, Hořava, Heinz, Podaný - Ordoš. Trenér: Uličný.

14.01.201216:25

Karviná - Baník Ostrava 2:4

PŘÁTELSKY: MFK OKD Karviná - Baník Ostrava 2:4 (1:1). Branky Ostravy: 10. Adámik, 50. Limanovský, 61. Badaljan, 79. Greguš z pen. Sestava Ostravy: I. poločas: Pietrzkiewicz - Zawada, Frydrych, Adámik, Velner - Vašenda, Vaněk - Poliaček, Dostál, Vrťo - Juřena. II. poločas: Andrejko - Vengřinek, Kaizar, Skoupý, Cverna - Droppa (81. Velner), Greguš - Limanovský, Fantiš, Zejdler - Badaljlan.

14.01.201214:09

TL: Liberec - Ústí nad Labem 5:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina C (Děčín): Liberec - Ústí nad Labem 5:2 (1:0). Branky: 73. a 90. Musiol, 36. Šural, 56. Bosančič, 85. Daniel - 64. a 86. Paprčiak. Rozhodčí: Franěk. Sestava Liberce: Bičík - Bína (46. Ndiaye), Kelič, Karišik (46. Polák), Fleischman - Šural (80. Daniel), Vácha, Bosančič, Liška (46. Janů) - Rabušic (59. Musiol), Štajner. Trenér: Šilhavý.

14.01.201212:39

TL: Sigma Olomouc - Brno 2:3

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Sigma Olomouc - Brno 2:3 (0:2). Branky: 55. Nepožitek, 89. Klesnil - 28. Lutonský, 40. Hromek, 60. Šamánek. Sestava Olomouce: Šustr (46. Blaha) - Koutný, Škerle, Dreksa, Hála - Navrátil (57. Klesnil), Nepožitek, Bajer, Pospíšil, Tomeček - Vašíček. Trenér: Uličný.

11.01.201215:28

TL: Sokolov - Dukla Praha 2:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Sokolov - Dukla Praha 2:1 (1:0). Branky: 14. Vaněček, 57. Geňo - 85. Engelman. Rozhodčí: Franěk. Sestava Dukly: Kučera - Hašek (46. Pospíšil), Vorel, Švejdík (46. Šmíd), Vrzal (46. Šiml) - Nečas (46. Podrazký), Přeučil, Malý - Tenkl (46. Engelman), Lietava (46. Marič), Pázler (46. Markovič). Trenér: Kozel.

11.01.201214:58

TL: Slovácko - Jihlava 0:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Slovácko - Jihlava 0:1 (0:0). Branka: 88. Tecl. Sestava Slovácka: I. poločas: Filipko - Kubáň, Košút, Trousil, Reinberk - Valenta, Kordula, Volešák, Pavelka - Došek, Ondřejka. II. poločas: Matalyha - Kubáň, Kordula, Trousil, Reinberk - Valenta, Daníček, Volešák, Ondřejka (60. Hlúpik), Pavelka (65. Jeleček) - Došek (60. Kerbr).

10.01.201221:42

Jihlavu posílí také Obert

Igor Obert bude hrát druhou českou ligu, slovenský krajní obránce se dohodl na smlouvě s Vysočinou Jihlava. Obert doposud patřil řeckému Olympiakosu Volos a na podzim hrál za Dunajskou Stredu.

08.01.201215:18

TL: Zbrojovka Brno - Slovácko 1:1

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko 1:1 (0:1). Branky: 52. Doležal - 40. Trousil. Rozhodčí: Možíš. Sestava Slovácka: Heča - Jeleček, Trousil (46. Kubáň), Košút, Reinberk - Kerbr (46. Valenta), Perůtka (46. Daníček), Franta, Hlúpik (46. Kovář) - Ondřejka (55. Pavelka), Lukáš (46. Volešák). Trenér: Soukup.