Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.55 - 3.88 - 5.09
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
17.03. Belgický pohár kořistí Standardu Lutych
Výsledek finále Belgického poháru: Genk - Standard Lutych 0:1 po prodloužení (92. Emond).
19.03.2017 Waregem podruhé opanoval Belgický pohár
Výsledek včerejšího finále belgického poháru: Oostende - Waregem 3:4 po penaltách (19. a 54. Dimata, 115. z penalty Musona - 25. Derijck, 64. Coopman, 111. Gueye).
20.03.2016 Lutych posedmé opanoval Belgický pohár
Výsledek finále Belgického poháru: Bruggy - Lutych 1:2 (27. Refaelov - 17. Dompe, 88. Santini).
23.03.2015 Bruggy pojedenácté získaly pohár
Bruggy ve včerejším finále belgického poháru porazily Anderlecht a připsaly si první trofej od roku 2007. Tradiční celek získal domácí pohár pojedenácté. (transfermarkt.de, ČTK)
22.03.2014 Belgický pohár kořistí Lokerenu
KSC Lokeren slaví zisk belgického poháru, v dnešním finále hraném na King Baudouin Stadium v Bruselu vyhrál 1:0 nad Zulte Waregem. Jediný gól utkání vstřelil v 57. minutě Alexander Scholz.
09.05.2013 Belgický pohár bere Genk
Genk se dnes stal vítězem Belgického poháru, ve finále přehrál Cercle Bruggy. Cercle - Genk 0:2 (84. Kumordzi, 90. Vossen).
02.03.2013 Divoký rozstřel v Genku
Neskutečných 20 penalt dnes rozhodovalo v odvetě semifinále Belgického poháru mezi Genkem a Anderlechtem. Na řadu museli přijít dokonce i oba brankáři - a zatímco Silvio Proto neuspěl, jeho protějšek Köteles ano. Do finále tak postupuje Genk.
24.03.2012 Belgický pohár kořistí Lokerenu
KSC Lokeren slaví triumf v domácím poháru, někdejší zaměstnavatel českého útočníka Jana Kollera porazil ve finálovém utkání KV Kortrijk 1:0. Vítěznou branku zaznamenal v 77. minutě Hamdi Harbaoui.
21.05.2011 Belgický pohár pošesté pro Lutych
Finále Belgického fotbalového poháru: Standard Lutych - Westerlo 2:0 (33. Camara, 61. Corstjens).
26.10.2010 Polák zmešká šlágr proti Genku
Záložník Jan Polák přijde kvůli vyloučení v nedělním zápase belgické ligy o příští dvě utkání Anderlechtu. Český reprezentant bude druhému týmu tabulky chybět v nedělním šlágru proti vedoucímu Genku. První část trestu si odpyká ve středečním zápase Belgického poháru proti třetiligovému celku URS Centre.