Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.49 - 4.24 - 6.47
reportáž ze zápasu není k dispozici
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
10:24 Newcastle stanovil klubový rekord
Newcastle United včera vyhrál na půdě Morecambe hladce 7:0 a postoupil do dalšího kola Ligového poháru. Výsledek se zapíše do historie Magpies, jedná se o jejich nejvyšší venkovní výhru v historii. (sport-express.ru)
23.09. Vydra pomohl gólem k postupu Burnley
Burnley po vítězství 2:0 na hřišti Millwallu postoupilo do 4. kola Ligového poháru, na čemž se podílel Matěj Vydra. Český útočník v nastaveném čase přidal druhou branku Clarets.
22.09. West Ham má dva nakažené koronavirem
Dva pozitivní testy na přítomnost koronaviru hlásí West Ham United. Nakažení jsou obránce Issa Diop a manažer David Moyes, kteří tak nebyli u dnešního postupu přes Hull City do dalšího kola Ligového poháru. (lequipe.fr)
22.09. Zápas Tottenhamu s Leytonem byl odložený
Dnešní zápas anglického Ligového poháru mezi Tottenhamem a Leytonem Orient musel být kvůli výskytu koronaviru v týmu ze čtvrté ligy odložen. Rozhodnutí padlo dvě hodiny před plánovaným výkopem, o dalším osudu zápasu nebo případné kontumaci zatím není rozhodnuto. (ČTK)
21.09. Tottenham zřejmě postoupí bez boje
Leyton Orient měl zítra sehrát pohárový zápas s Tottenhamem, který pravděpodobně bude zrušen. V kabině domácích řádí koronavirus a nakaženo je hned několik hráčů, londýnský celek tak podle všeho postoupí bez boje. (dailymail.co.uk)
Newport County nebo Watford - Morecambe nebo Newcastle,
Preston nebo Brighton - Luton nebo Manchester United.
(dailymail.co.uk)
17.09. Vydra se podílel na postupu Burnley
Burnley postoupilo přes Sheffield United do dalšího kola Ligového poháru a velký podíl na tom měl Matěj Vydra. Český útočník v 67. minutě vyrovnal na 1:1 a nasměroval utkání do penaltového rozstřelu, v němž následně také nezaváhal.
17.09. Kalas střídal se zraněným ramenem
Obránce Tomáš Kalas z Bristolu City se v úvodu středečního zápasu anglického Ligového poháru proti Northamptonu zranil a už v 7. minutě musel střídat. Sedmadvacetiletý český reprezentant si poranil rameno. I bez opory svých zadních řad si v 2. kole Ligového poháru poradil Bristol s Northamptonem Town z třetí nejvyšší soutěže jednoznačně 4:0. (ČTK)
16.09. Kalas střídal vinou zranění
Tomáš Kalas dal o víkendu gól, dnes si pak přivodil zranění. Český obránce ve službách Bristolu City nedohrál pohárový duel s Northamptonem, střídat musel už v sedmé minutě.
07.09. Carabao Cup - los druhého kola
Los druhého kola anglického Carabao Cupu: Burnley - Sheffield United, Burton Albion - Aston Villa, Bradford - Lincoln, Leeds United - Hull City, Everton - Salford City, Wolves - Stoke, Rochdale - Sheffield Wednesday, West Brom - Harrogate Town, Middlesbrough - Barnsley, Derby - Preston, Newcastle - Blackburn, Morecambe - Oldham, Fleetwood - Port Vale, West Ham - Charlton Athletic, Ipswich - Fulham, Oxford United - Watford, Bournemouth - Crystal Palace, Leyton Orient - Plymouth, Southampton - Brentford, Bristol City - Northampton Town, Reading - Luton, Millwall - Cheltenham Town, Brighton - Portsmouth, Newport - Cambridge, Gillingham - Coventry. (dailymail.co.uk)