Brentford FC Anglie - Brentford FC - Zprávy

Další články

Burnley hostí Brentford, oba potřebují vyhrát

V sobotu odpoledne se na Turf Moor ve 29. kole Premier League odehraje v dolní polovině tabulky zajímavá bitva, v níž předposlední Burnley změří síly s patnáctým Brentfordem.

Ramsdalova minela Arsenal v titulovém závodě nepřibrzdila, v závěru rozhodl Havertz

Hráči Arsenalu nadále pokračují ve skvělé formě, když ve 28. kole Premier League porazili Brentford 2:1. Vítězství se však nerodilo snadno, když o rychle nabyté vedení přišli v závěru první půle, kdy Aaron Ramsdale při svém výkopu trefil Yoana Wissu, od nějž se míč odrazil do sítě. Člen anglické reprezentace se přitom v bráně Kanonýrů objevil v lize poprvé od listopadu. Pár minut před koncem základní hrací doby ale hlavou udeřil Kai Havertz, jenž rozhodl o osmé výhře domácích v řadě.

Rozjetý Arsenal vyzve v londýnském debry trápící se Brentford

V sobotu večer se na Emirates Stadium odehraje další utkání Premier League, domácí Arsenal v londýnském derby vyzve Brentford. Gunners zažívají velmi povedené období, minulý týden deklasovali Sheffield United na jeho hřišti poměrem 0:6, naopak Bees nevyhráli poslední čtyři soutěžní utkání.

Brentford popáté v řadě obral Chelsea. Blues po úderu vytrvalého akrobata narovnal Disasi

Fotbalisté Brentfordu remizovali ve 27. kole Premier League s Chelsea 2:2. V úvodním dějství byli aktivnějším celkem hosté, za což byli odměněni přesnou hlavičkou Nicolase Jacksona. Po změně stran se ale obraz hry výrazně změnil a Blues hned v 50. minutě inkasovali vůbec první ligovou branku na stadionu tohoto londýnského rivala v historii. Včely se s tím však nespokojily a dokonce otočily skóre po trefě Yoana Wissy, který se radoval po pokusu přes hlavu, přičemž se jednalo už o jeho třetí akrobatické zakončení v utkání. Favorit nicméně nakonec bez bodu neodešel, jelikož v 83. minutě srovnal Axel Disasi.

Vyzraje Chelsea na Brentford?

Brentford v utkání 27. kola Premier League přivítá Chelsea. Bees jsou v tabulce až na šestnácté pozice, Blues mají na kontě o deset bodů více než soupeř a jsou jedenáctí.

Výsledkovou krizi West Hamu utnul proti neoblíbenému Brentfordu třígólový Bowen

Fotbalisté West Hamu porazili v dohrávce 26. kola Premier League Brentford 4:2 a přerušili dlouhotrvající sérii osmi zápasů bez vítězství. Hrdinou domácích se stal Jarrod Bowen, jenž po bleskovém startu vsítil dva góly v rozmezí 120 vteřin a v 63. minutě hlavou dovršil hattrick. Domácí tak proti Včelám zaznamenali na šestý pokus vůbec první výhru v nejvyšší anglické soutěži. Celé utkání v dresu The Hammers odehráli čeští reprezentanti Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem, jenž si navíc připsal asistenci u druhé branky.

Prolomí West Ham negativní sérii s Brentfordem?

Trápící se West Ham v novém roce stále čeká na premiérové ligové vítězství. V pondělí navíc narazí na Brentford, nad nímž v Premier League ještě nevyhrál.

Zahozené šance tentokrát Manchester nemrzely, na skvělého Flekkena vyzrál Haaland

Manchester City v dohrávce 18. kola Premier League splnil povinnost, když na domácí půdě porazil Brentford 1:0. V prvním poločase The Sky Blues zahodili několik obrovských příležitostí, na čemž se podepsal i fantasticky chytající Mark Flekken.

Man City se po dvou týdnech znovu utká s Brentfordem

Manchester City v dohrávce 18. kola přivítá čtrnáctý Brentford. Soupeři na sebe narazili před dvěma týdny na Gtech Community Stadium, kde Citizens díky hattricku Phila Fodena otočili nepříznivý stav a zvítězili 3:1. Potvrdí Manchester roli favorita i doma?

Padouch Premier League Maupay: Jen se bavím, budu dál sám sebou

Sedmadvacetiletý útočník Brentfordu Neal Maupay na sebe v poslední době v Premier League upozornil nejen svými schopnostmi, ale také konfrontacemi s ostatními hráči na hřišti. Jeho výměny názorů s Jamesem Maddisonem a Kylem Walkerem ho vykreslily jako padoucha soutěže.

Salahův gólový návrat zpečetil neúspěšné brentfordské oslavy 100. utkání mezi elitou

Brentford prohrál ve 25. kole anglické nejvyšší soutěže na vlastním hřišti s Liverpoolem 1:4. Domácí drželi ve svém historicky 100. duelu v Premier League s favoritem krok do 35. minuty, kdy technicky dokonalým lobem odstartoval zkázu Londýňanů Darwin Núňez. Ne vše však bylo z pohledu Reds ideální, už v první půli totiž střídali dva zranění hráči, kteří na marodce doplnili třeba čerstvě indisponovaného Alissona. Nečekaně brzy se tak na trávník dostal Mohamed Salah, jenž své první vystoupení na Britských ostrovech od Nového roku oslavil po změně stran asistencí a gólem.

Brentford v rámci sobotního programu Premier League přivítá Liverpool

Brentford hostí v rámci 25. kola Premier League Liverpool. Domácím patří v tabulce čtrnáctá příčka, čeká je ale těžký kalibr, jelikož hosté jsou stále první, ačkoliv mají odehráno o zápas více než Manchester City.

Nejdražší přestup z Belgie: Thiago po sezoně odejde z Brugg do Brentfordu

Brentford si s předstihem zajistil posilu pro nadcházející sezonu v podobě 22letého útočníka Igora Thiaga z Brugg. Anglický celek za urostlého kanonýra, pro něhož je připravena smlouva do roku 2029 s opcí, podle nepotvrzených zpráv může celkem zaplatit 37 milionů eur.

Brentford i díky dalšímu zásahu Toneyho vyplenil doupě Wolves

Hráči Brentfordu vyhráli ve 24. kole Premier League na půdě Wolves 2:0. Klíčový okamžik zápasu nastal ve 35. minutě, kdy se trefil Christian Norgaard. Na gól dánského středopolaře po změně stran navázal Ivan Toney, který se prosadil ve třetím ze čtyř zápasů, do nichž anglický forvard zasáhl po disciplinárním trestu. Vlci na trefy hostů reakci nenašli a doma vyšli střelecky naprázdno poprvé v ročníku.