Everton bude v Southamptonu bránit první místo

Lídrem tabulky anglické Premier League je po pěti kolech celek z Liverpoolu, překvapivě je to však Everton. Ten teď čeká zkouška na hřišti zlepšujícího se Southamptonu, který už třikrát v řadě nenašel přemožitele.
VČERA | Previews | žádný komentář

Chelsea v závěru ztratila výhru

Fotbalisté Chelsea v rámci pátého kola Premier League remizovali na domácím hřišti 3:3 se Southamptonem. Blues poslal dvěma brankami do vedení Werner, v závěru poločasu pak snížil Ings. Na vyrovnávací gól Adamse rychle zareagoval Havertz, jenže v nastaveném čase pro Saints cenný bod získal Vestergaard.
17.10. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Potvrdí Southamtpon svou formu i proti Chelsea?

Po nevýrazném začátku sezóny se na vítěznou vlnu z konce té minulé vrátili fotbalisté Southamptonu, kteří tak v tabulce mohou ve vzájemném zápase přeskočit Chelsea. Pokud zabodují jako v minulém zápase na Stamford Bridge, povede se jim to.
16.10. | Previews | 1 komentář

Walcott se po 15 letech vrací do Southamptonu

Někdejší anglický reprezentant Theo Walcott přichází na roční hostování z Evertonu do Southamptonu. Oba kluby Premier League se na obchodu dohodly v pondělí, v poslední den přestupů v Anglii.
06.10. | Aktuality | 245 komentářů

Diallo přestoupil z Brestu do Southamptonu

Southampton do úspěšného konce dotáhl příchod Ibrahima Dialla. Francouzský mládežnický reprezentant přichází z Brestu, jenž může vyinkasovat až 21 milionů eur...
04.10. | Aktuality | 9 komentářů

Southampton si bez větších problémů poradil s neškodným West Bromem

Po nečekané remíze s Chelsea se nováček Premier League West Bromwich Albion zase vrátil na zem. V southamptonu předvedli Baggies mrzutý výkon a domácím body víceméně darovali. Saints sice zprvu zahazovali šanci, dvou gólů se ale nakonec dočkali a po druhé výhře v sezoně vystoupali do středu tabulky.
04.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Southampton se střetne s West Bromem

O druhé ligové vítězství v řadě bude usilovat Southampton, který na vlastním stánku přivítá nováčka z Birminghamu, konkrétně West Bromwich Albion. Svěřenci Ralpha Hasenhüttla si v minulém kole po dvou porážkách konečně připsali na své konto vítězství, když těsným rozdílem přehráli Burnley. Naproti tomu West Brom minulý týden promrhal tříbrankové vedení, a ačkoliv v poločase vedl 3:0, nakonec si proti favorizované Chelsea připsal bod za remízu 3:3.
04.10. | Previews | žádný komentář

Southampton vyhrál v Burnley, po pěti minutách rozhodl Ings

Souboj dvou celků, které v novém ročníku Premier League čekají na první získané body, vyzněl nakonec lépe pro Southampton. Tým Ralpha Hasenhüttla si z Burnley odváží důležitou výhru 1:0 a ukončil tak dosavadní sérii porážek, zatímco domácí po odloženém prvním kole a prohře s Leicesterem zůstávají stále na nule.
27.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Southampton míří do Burnley

Fotbalisté Burnley přivítají v rámci třetího kola Premier League na svém stadionu Southampton. Ani jednomu týmu se ještě letos nepodařilo bodovat, domácí jsou čtrnáctí, hosté dokonce až předposlední.
25.09. | Previews | 1 komentář

Čtyřbrankový Son vyučil Southampton

Hráči Southamptonu utrpěli v rámci druhého kola Premier League domácí porážku s Tottenhamem, který zvítězil 5:2. Skóre otevřel ve 32. minutě Ings, v závěru první půle srovnal Son. Ten přidal další tři branky po přestávce, střeleckou listinu hostí poté uzavřel Kane. Ingsova penalta z poslední minuty už jen korigovala výsledek.
20.09. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře
24.10. Bertrand dostane novou smlouvu
Ryan Bertrand by měl co neviděl podepsat nový kontrakt se Southamptonem. Obě strany mají být domluveny na tříleté smlouvě. (goal.com)
20.10. Ings má prodloužit v Southamptonu
Útočník Danny Ings by měl prodloužit smlouvu v anglickém Southamptonu. Klub si jej chce pojistit pro příští sezony a vyřešit tak námluvy ze strany Tottenhamu, o kterých se hojně psalo v uplynulém přestupním termínu. (theathletic.com)
17.10. Stoke formou hostování posílil Gunn
Angus Gunn bude hrát v letošní sezóně pouze League Championship. Čtyřiadvacetiletý brankář Southamptonu zamířil na hostování do Stoke City, kde má nahradit Jacka Butlanda. (sport-express.ru)