Anglie - FA Cup 2019/2020 - výsledky, rozlosování

1. kolo

08.11.201920:55
Dulwich Hamlet - Carlisle United
1:4
09.11.201914:00
Sunderland AFC - Gillingham FC
1:1
09.11.201916:00
Blackpool FC - Morecambe FC
4:1
09.11.201916:00
Maidenhead United - Rotherham United
1:3
09.11.201916:00
Nantwich Town - AFC Fylde
0:1
09.11.201916:00
Forest Green Rovers - Billericay Town
4:0
09.11.201916:00
Ebbsfleet United - Notts County
2:3
09.11.201916:00
Stourbridge FC - Eastleigh FC
2:2
09.11.201916:00
Stevenage FC - Peterborough United
1:1
09.11.201916:00
Milton Keynes Dons - Port Vale
0:1
09.11.201916:00
Cheltenham Town - Swindon Town
1:1
09.11.201916:00
Carshalton FC - Boston United
1:4
09.11.201916:00
Tranmere Rovers - Wycombe Wanderers
2:2
09.11.201916:00
Mansfield Town - Chorley FC
1:0
09.11.201916:00
AFC Wimbledon - Doncaster Rovers
1:1
09.11.201916:00
Ipswich Town - Lincoln City
1:1
09.11.201916:00
Oxford City - Solihull Moors
1:5
09.11.201916:00
Crawley Town - Scunthorpe United
4:1
09.11.201916:00
Colchester United - Coventry City
0:2
09.11.201916:00
Bolton Wanderers - Plymouth Argyle
0:1
09.11.201916:00
Maidstone United - Torquay United
1:0
09.11.201916:00
Cambridge United - Exeter City
1:1
09.11.201916:00
Salford City - Burton Albion
1:1
09.11.201916:00
Walsall FC - Darlington FC
2:2
09.11.201916:00
Grimsby Town - Newport County
1:1
09.11.201916:00
Shrewsbury Town - Bradford City
1:1
09.11.201917:00
Accrington Stanley - Crewe Alexandra
0:2
10.11.201913:00
Dover Athletic - Southend United
1:0
10.11.201913:45
York City - Altrincham FC
0:1
10.11.201913:45
Barnet FC - Fleetwood Town
0:2
10.11.201913:45
Wrexham FC - Rochdale AFC
0:0
10.11.201913:45
Macclesfield Town - Kingstonian FC
0:4
10.11.201913:45
Bristol Rovers - Bromley FC
1:1
10.11.201913:45
Chippenham Town - Northampton Town
0:3
10.11.201913:45
Leyton Orient - Maldon & Tiptree FC
1:2
10.11.201913:45
Gateshead FC - Oldham Athletic
1:2
10.11.201915:15
Hayes & Yeading - Oxford United
0:2
11.11.201920:45
Harrogate Town - Portsmouth FC
1:2
12.11.201920:45
Yeovil Town - Hartlepool United
1:4

1. kolo (opakované zápasy)

19.11.201920:45
Gillingham FC - Sunderland AFC
1:0e
19.11.201920:45
Exeter City - Cambridge United
1:0
19.11.201920:45
Eastleigh FC - Stourbridge FC
3:0
19.11.201920:45
Burton Albion - Salford City
4:1
19.11.201920:45
Doncaster Rovers - AFC Wimbledon
2:0
19.11.201920:45
Bradford City - Shrewsbury Town
0:1
19.11.201920:45
Swindon Town - Cheltenham Town
0:1
19.11.201920:45
Rochdale AFC - Wrexham FC
1:0
19.11.201920:45
Peterborough United - Stevenage FC
2:0
19.11.201920:45
Bromley FC - Bristol Rovers
0:1
20.11.201920:45
Newport County - Grimsby Town
2:0
20.11.201920:45
Lincoln City - Ipswich Town
0:1
20.11.201920:45
Darlington FC - Walsall FC
0:1
20.11.201920:45
Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
1:2e

2. kolo

29.11.201920:55
Maldon & Tiptree FC - Newport County
0:1
30.11.201916:00
Portsmouth FC - Altrincham FC
2:1
30.11.201916:00
Shrewsbury Town - Mansfield Town
2:0
30.11.201916:00
Kingstonian FC - AFC Fylde
0:2
30.11.201916:00
Walsall FC - Oxford United
0:1
30.11.201916:00
Forest Green Rovers - Carlisle United
2:2
30.11.201916:00
Oldham Athletic - Burton Albion
0:1
30.11.201916:00
Cheltenham Town - Port Vale
1:3
30.11.201918:30
Eastleigh FC - Crewe Alexandra
1:1
01.12.201915:00
Blackpool FC - Maidstone United
3:1
01.12.201915:00
Bristol Rovers - Plymouth Argyle
1:1
01.12.201915:00
Northampton Town - Notts County
3:1
01.12.201915:00
Crawley Town - Fleetwood Town
1:2
01.12.201915:00
Rochdale AFC - Boston United
0:0
01.12.201915:00
Gillingham FC - Doncaster Rovers
3:0
01.12.201915:00
Exeter City - Hartlepool United
2:2
01.12.201915:00
Coventry City - Ipswich Town
1:1
01.12.201915:00
Peterborough United - Dover Athletic
3:0
01.12.201916:00
Tranmere Rovers - Chichester City
5:1
02.12.201920:45
Solihull Moors - Rotherham United
3:4

2. kolo (opakované zápasy)

10.12.201920:45
Carlisle United - Forest Green Rovers
1:0
10.12.201920:45
Crewe Alexandra - Eastleigh FC
3:1
10.12.201920:45
Ipswich Town - Coventry City
1:2
10.12.201920:45
Hartlepool United - Exeter City
1:0e
16.12.201920:30
Boston United - Rochdale AFC
1:2
17.12.201920:30
Plymouth Argyle - Bristol Rovers
0:1

3. kolo

04.01.202013:31
Bristol City - Shrewsbury Town
1:1
04.01.202013:31
Millwall FC - Newport County
3:0
04.01.202013:31
Rotherham United - Hull City
2:3
04.01.202013:31
Burnley FC - Peterborough United
4:2
04.01.202013:31
Birmingham City - Blackburn Rovers
2:1
04.01.202013:31
Rochdale AFC - Newcastle United
1:1
04.01.202016:01
Oxford United - Hartlepool United
4:1
04.01.202016:01
Brentford FC - Stoke City
1:0
04.01.202016:01
Preston North End - Norwich City
2:4
04.01.202016:01
Watford FC - Tranmere Rovers
3:3
04.01.202016:01
Reading FC - Blackpool FC
2:2
04.01.202016:01
Brighton & Hove Albion - Sheffield Wednesday
0:1
04.01.202016:01
Southampton FC - Huddersfield Town
2:0
04.01.202016:01
Cardiff City - Carlisle United
2:2
04.01.202016:01
Fulham FC - Aston Villa
2:1
04.01.202018:31
Fleetwood Town - Portsmouth FC
1:2
04.01.202018:31
Leicester City - Wigan Athletic
2:0
04.01.202018:31
Manchester City - Port Vale
4:1
04.01.202018:31
AFC Bournemouth - Luton Town
4:0
04.01.202018:31
Wolverhampton Wanderers - Manchester United
0:0
05.01.202015:01
Bristol Rovers - Coventry City
2:2
05.01.202015:01
Queens Park Rangers - Swansea City
5:1
05.01.202015:01
Chelsea FC - Nottingham Forest
2:0
05.01.202015:01
Charlton Athletic - West Bromwich Albion
0:1
05.01.202015:01
Crewe Alexandra - Barnsley FC
1:3
05.01.202015:01
Middlesbrough FC - Tottenham Hotspur
1:1
05.01.202015:01
Crystal Palace - Derby County
0:1
05.01.202015:01
Burton Albion - Northampton Town
2:4
05.01.202015:01
Sheffield United - AFC Fylde
2:1
05.01.202017:01
Liverpool FC - Everton FC
1:0
05.01.202019:16
Gillingham FC - West Ham United
0:2
06.01.202020:56
Arsenal FC - Leeds United
1:0

3. kolo (opakované zápasy)

14.01.202020:45
Newcastle United - Rochdale AFC
4:1
14.01.202020:45
Shrewsbury Town - Bristol City
1:0
14.01.202020:45
Coventry City - Bristol Rovers
3:0
14.01.202020:45
Blackpool FC - Reading FC
0:2
14.01.202021:05
Tottenham Hotspur - Middlesbrough FC
2:1
15.01.202020:45
Manchester United - Wolverhampton Wanderers
1:0
15.01.202020:45
Carlisle United - Cardiff City
3:4
23.01.202020:45
Tranmere Rovers - Watford FC
2:1e

4. kolo

24.01.202021:00
Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
1:2
24.01.202021:00
Northampton Town - Derby County
0:0
25.01.202013:45
Brentford FC - Leicester City
0:1
25.01.202016:00
Reading FC - Cardiff City
1:1
25.01.202016:00
West Ham United - West Bromwich Albion
0:1
25.01.202016:00
Burnley FC - Norwich City
1:2
25.01.202016:00
Coventry City - Birmingham City
0:0
25.01.202016:00
Newcastle United - Oxford United
0:0
25.01.202016:00
Portsmouth FC - Barnsley FC
4:2
25.01.202016:00
Southampton FC - Tottenham Hotspur
1:1
25.01.202016:00
Millwall FC - Sheffield United
0:2
25.01.202018:30
Hull City - Chelsea FC
1:2
26.01.202014:00
Manchester City - Fulham FC
4:0
26.01.202016:00
Tranmere Rovers - Manchester United
0:6
26.01.202018:00
Shrewsbury Town - Liverpool FC
2:2
27.01.202021:00
AFC Bournemouth - Arsenal FC
1:2

4. kolo (opakované zápasy)

04.02.202020:45
Birmingham City - Coventry City
3:2p
04.02.202020:45
Cardiff City - Reading FC
3:4p
04.02.202020:45
Derby County - Northampton Town
4:2
04.02.202020:45
Liverpool FC - Shrewsbury Town
1:0
04.02.202021:05
Oxford United - Newcastle United
2:3e
05.02.202020:45
Tottenham Hotspur - Southampton FC
3:2

5. kolo

02.03.202020:45
Portsmouth FC - Arsenal FC
0:2
03.03.202020:45
Chelsea FC - Liverpool FC
2:0
03.03.202021:00
Reading FC - Sheffield United
1:2e
03.03.202021:00
West Bromwich Albion - Newcastle United
2:3
04.03.202020:45
Sheffield Wednesday - Manchester City
0:1
04.03.202020:45
Leicester City - Birmingham City
1:0
04.03.202020:45
Tottenham Hotspur - Norwich City
1:2p
05.03.202020:45
Derby County - Manchester United
0:3

čtvrtfinále

27.06.202018:30
Norwich City - Manchester United
1:2e
28.06.202014:00
Sheffield United - Arsenal FC
1:2
28.06.202017:00
Leicester City - Chelsea FC
0:1
28.06.202019:30
Newcastle United - Manchester City
0:2

semifinále

18.07.202020:45
Arsenal FC - Manchester City
2:0
19.07.202019:00
Manchester United - Chelsea FC
1:3

finále

01.08.202018:30
Arsenal FC - Chelsea FC
2:1
15.05. FA Cup vyhrál Leicester
Fotbalisté Leicesteru City zvítězili ve finále FA Cupu ve Wembley nad Chelsea. Rozhodla jediná branka Youriho Tielemanse. Chelsea se podařilo v závěru zápasu vyrovnat, ale gól Bena Chillwela byl odvolán po konzultaci s videem.
Výsledek finále FA Cupu:
Chelsea - Leicester 0:1 (63. Tielemans).
15.05. Do Wembley bylo puštěno 21 tisíc diváků
Finále FA Cupu mezi Chelsea a Leicesterem City přihlíží 21 tisíc fanoušků. To je zhruba čtvrtina z celkové kapacity 90 tisíc míst, přičemž každý z týmů ve Wembley podporuje 6250 diváků. (lequipe.fr)
13.05. Kepa odchytá finále FA Cupu
Do branky Chelsea se ve finále FA Cupu s Leicesterem postaví Kepa. Po ligovém utkání s Arsenalem (0:1), ve kterém také španělský brankář nastoupil, to prozradil manažer Thomas Tuchel. (sport-express.ru)
11.05. Christensen může stihnout FA Cup
Andreas Christensen by mohl stihnout finále FA Cupu. Dánský stoper odkulhal z posledního duelu proti Manchesteru City. Podle manažera Thomase Tuchela však není problém tak vážný. (dailymail.co.uk)
19.04. Leicester je ve finále po 52 letech
Leicester včera porazil Southampton a postoupil do finále FA Cupu, kde nastoupí proti Chelsea. Lišky si o tuto trofej zahrají po dlouhých 52 letech, naposledy byly ve finále v roce 1969, tehdy nestačily na Manchester City (0:1). (sport-express.ru)
18.04. Leicester ve finále FA Cupu vyzve Chelsea
Výsledek semifinále Anglického poháru: Leicester - Southampton 1:0 (55. Iheanacho).
18.04. De Bruyne jde na podrobné vyšetření
Manchester City včera vypadl z FA Cupu a navíc přišel o svého klíčového hráče. Mimo hru je Kevin de Bruyne, belgický záložník si poranil kotník a dnes ho čeká podrobné vyšetření. (bbc.com)
17.04. Chelsea postoupila do finále FA Cupu
Výsledek dnešního semifinále Anglického poháru: Chelsea - Manchester City 1:0 (55. Ziyech).
17.04. Abraham chybí v nominaci Chelsea
Chelsea bude dnes bojovat o postup do finále FA Cupu a o utkání s Manchesterem City přijde Tammy Abraham. Útočník je po zdravotní stránce v pořádku, manažer Thomas Tuchel ho přesto nezařadil do nominace, tisk už spekuluje o možném hráčově odchodu do jiného klubu. (dailymail.co.uk)
16.04. Chelsea se nemusí obávat Agüera
O další zápas přijde Sergio Agüero, útočník Manchesteru City stále laboruje se svalovým zraněním a nebude k dispozici ani na semifinále FA Cupu proti Chelsea. (dailymail.co.uk)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.05.
Chelsea FC - Leicester City
0:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy