Brescia Calcio   -   Calcio Catania

1 : 2 (0:1)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.92 - 3.13 - 4.04

Brescia Calcio - Calcio Catania 1:2

Brescia nezvládla důležitý zápas s Catanií a po porážce 1:2 má jistý sestup. Sicilané byli na svého soupeře dobře připravení a výhra je pro ně zcela zasloužená. Domácí závěr nezvládali a červenou kartu uviděl Lanzafame.

Začátek zápasu toho příliš nenabídl, až ve 27. minutě přišla první branka zápasu, načechraný míč do pokutového území přetavil v úvodní branku zápasu Silvestre - 0:1 pro Catanii. Před koncem prvního poločasu vypustil parádní volný přímý kop Diamanti, ale výtečným zákrokem se zaskvěl brankář Andujar, jenž nebezpečný projektil vyrazil na rohový kop.

Branky byly k vidění i ve druhém dějství. Hned z kraje mohla navýšit vedení Catania, ale nikdo z hráčů na finální přihrávku nedosáhl. V 75. minutě už bylo veselo, tedy na hostující straně. Rozeběhnutý Bergessio se trefil přesně k tyči a brankář Arcari se natahoval marně - 0:2 pro Catanii. Brescia byla ve složité situaci a tu navíc nezvládala psychicky, červenou kartu uviděl za zbytečný zákrok Lanzafame a po něm se málem pakoval ze hřiště i Hetemaj. Iachini nabádal své svěřence ke klidu, ale bylo to obtížné. V závěru ještě vykřesal malinkou naději na bodový zisk parádně zahraným přímým kopem Diamanti, ale více už domácí nestihli. Po porážce 1:2 je jisté, že Brescia je druhým sestupujícím.
Autor: Ondřej Linhart
Počet zobrazení: 1097
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
15:14 PSG chce tlačit na přestup Donnarummy
Francouzský mistr Paris Saint Germain by rád obnovil zájem o italského brankáře Gianluigiho Donnarummu. Využít hodlá údajných finančních potíží AC Milán. Slavný klub má podle médií dluhy ve výši 146 milionů eur. Mohl by být tedy svolný k jednání o přestupu talentovaného dvacetiletého gólmana. (lequipe.fr)
14:26 Serie A - výsledky
Výsledky nedělních zápasů italské ligy: Sassuolo - Inter Milán 3:4 (16. Berardi, 74. Djuričič, 82. Boga - 2. a 71. z pen. L. Martínez, 38. a 45. z pen. Lukaku).
14:01 Fanoušci Milána hodlají protestovat
Příznivci AC Milán hodlají protestovat proti chabým výkonům a výsledkům. Ve večerním zápase proti Lecce proto hodlají zůstat zcela zticha a nepovzbuzovat. Jediným jejich vyjádřením k zápasu mají být transparenty, které budou všechny v klubu vyzývat k okamžitému zlepšení situace. (football-italia.net)
12:32 Mangraviti si vysloužil novou smlouvu
Massimiliano Mangraviti dostane další šanci prosadit se do sestavy Brescie. Mladý obránce vysedává jen na lavičce a tribuně, italský klub s ním každopádně počítá a důkazem je nový kontrakt platný do června 2022. (transfermarketweb.com)
11:56 AC Milán večer bez Bonaventury
AC Milán večer hostí Lecce a na trávníku se neobjeví Giacomo Bonaventura, italského záložníka do zápasu nepustí svalové zranění. (football-italia.net)
11:27 V Janově se dnes bude hrát
Zápas Sampdorie s AS Řím dostal zelenou a odehraje se v původním termínu, to jest dnes odpoledne od 15 hodin. Duelu hrozilo odložení, v Janově totiž byly na nedělní odpoledne hlášeny silné bouřky, situace se ovšem nakonec uklidnila. (football-italia.net)
19.10. Serie A - výsledky
Výsledky sobotních zápasů italské ligy: Lazio - Atalanta 3:3 (69. z penalty a 90+3. z penalty Immobile, 70. Correa - 23. a 28. Muriel, 37. Gómez), Neapol - Hellas Verona 2:0 (37. a 67. Milik), Juventus - Bologna 2:1 (19. Ronaldo, 54. Pjanić - 26. Danilo).
19.10. Juventus opět bez Ramseyho a Costy
Aaron Ramsey a Douglas Costa chybí v nominaci Juventusu pro večerní duel s Bolognou. Zmíněnou dvojici shodně trápí zranění stehenního svalu. (football-italia.net)
19.10. Man Utd měl zájem o Szczęsnyho
Wojciech Szczęsny nastupuje za Juventus, klidně však mohl touto dobou již působit opět v Anglii. Podle místních zpráv se o bývalého gólmana Arsenalu zajímal Manchester United, jenž se však následně dohodl na prodloužení smlouvy s Davidem de Geou. (football-italia.net)