Další články

Česká "21" v generálce na Euro porazila Ukrajinu 2:1

Čeští fotbalisté do 21 let porazili v generálce na domácí mistrovství Evropy Ukrajinu 2:1. Výběr trenéra Jakuba Dovalila poslal v přípravném utkání na závěr soustředění v Zell am See do vedení Tomáš Přikryl, pak sice vyrovnal Dmytro Chljobas, ale v závěru přidal druhou branku Robert Hrubý...

Jednadvacítka remizovala v přípravě s Ukrajinou 1:1

Čeští fotbalisté do 21 let zahájili dlouhodobou přípravu na evropský šampionát v roce 2015 na domácí půdě remízou 1:1 v utkání s Ukrajinou. Svěřenci Jakuba Dovalila vedli v Mladé Boleslavi po trefě Václava Kadlece z 34. minuty, hned po přestávce ale srovnal Pylyp Budkivskij.

Rozjetí Španělé hladce porazili i Ukrajinu a poslali ji domů

Španělé po přesvědčivém výkonu potvrdili v souboji s Ukrajinou roli favorita a zároveň si tak svým triumfem ve skupině zajistili výhodnější startovní pozici pro semifinále, ve kterém se utkají s Běloruskem.

Utkání Španělska s Ukrajinou rozluští tajenku o postupujících

Velmi blízko očekávaného postupu mezi nejlepší čtyřku jsou favorité ze Španělska, posledním skupinovým soupeřem jim bude Ukrajina, která také stále živí naděje na postup. Do semifinále však Ukrajince pustí jedině výhra.

Ukrajina - Anglie 0:0, Češi dál na postupové pozici

V duelu Ukrajiny a Anglie branka nepadla, oba týmy tak před posledním hracím kolem zůstávají na nepostupových příčkách skupiny B. První poločas jasně patřil Ukrajině, po přestávce se karta obrátila, jenže Albionu to na výhru nestačilo.

Anglie i Ukrajina startují do druhého kola z podobných pozic

Ukrajina nula, Anglie jeden. To je získaný počet bodů obou dnešních soupeřů po prvním hracím kole. Oba celky teda potřebují přidat a zvítězit, aby u nich došlo ke zvýšení šancí na postup ze skupiny smrti.

Mistrovství Evropy do jednadvaceti let - druhý hrací den

Je za námi druhý hrací den evropského mistrovství jednadvacítek, stejně jako první zápasy základních skupin. V dnešním programu nejprve český tým zdolal Ukrajinu 2:1, ve večerním utkání pak Španělsko remizovalo s Anglií. Podívejme se, kdo zářil, kdo naopak ne a na další zajímavosti.

13.06.2011 Aktuality 22 komentářů
Zaujalo nás

Češi zvládli úvodní test a porazili Ukrajinu 2:1

Česko si ve svém úvodním představení na mistrovství Evropy poradilo s Ukrajinou a po výsledku 2:1 jde do čela skupiny B. Po nezáživné první půli se naši zvedli a díky Dočkalovi šli do vedení 2:0, v závěru však polevili a k remíze nebylo daleko, zachránil nás až brankář Vaclík.

Jednadvacítka sní o vítězném vstupu do Eura proti Ukrajině

Čeští reprezentanti do 21 let už netrpělivě vyhlížejí start do mistrovství Evropy v Dánsku, které zároveň slouží jako kvalifikační síto pro olympijské hry v Londýně 2012. Úvodní nedělní test s Ukrajinou ve Viborgu podle nich může zásadně ovlivnit postupové vyhlídky v základní skupině B, kde pak ještě narazí na Španělsko a Anglii.

Trenér Ukrajiny Jakovenko: Zápas s Českem je nejdůležitější

Nejdůležitějším zápasem pro fotbalisty Ukrajiny na mistrovství Evropy hráčů do 21 let je prý nedělní úvodní duel s českou reprezentací. Tento zápas podle trenéra Pavla Jakovenka bude rozhodovat o ukrajinských ambicích. Těší se však také na utkání se Španěly.

Ukrajinská nominace na Euro "21"

Trenér ukrajinské reprezentace do 21 let Pavlo Jakovenko povolal na mistrovství Evropy do Dánska i sedm hráčů se zkušenostmi z reprezentačního áčka. Kostru sestavy prvního soupeře českého národního týmu ve skupině tvoří zejména hráči dvou předních ukrajinských klubů Šachtaru Doněck a Dynama Kyjev.

Jednadvacítka v první přípravě na Euro porazila Ukrajinu 2:1

Českým reprezentantům do 21 let vyšel první přípravný zápas před mistrovstvím Evropy, když dnes v Uherském Hradišti porazili 2:1 Ukrajinu, s níž se utkají na červnovém turnaji v Dánsku ve skupině. Už dva roky neporažený český výběr k vítězství došel především díky výkonu v prvním poločase.

Češi jsou favoritem celého ME do 21 let, tvrdí Pearce

Čeští fotbalisté do 21 let jsou favoritem skupiny B na mistrovství Evropy v Dánsku podle trenérů Anglie i Španělska, s kterými se výběr kouče Jakuba Dovalila střetne v základní části. Anglický kouč Stuart Pearce dokonce označil český tým za velkého kandidáta na celkový triumf v závěrečném turnaji.

Hodně to bolí, litují po vyřazení "lvíčata"

Zklamání z velké promarněné šance, které jen tak nepřebolí. Čeští reprezentanti do 21 let byli zdrceni z předčasného konce jejich poutě za mistrovstvím Evropy v roce 2009. "Lvíčatům" se dnes rozplynul sen poté, co v Uherském Hradišti podlehli 0:1 Ukrajině a po sobotním nezdaru v Turecku se loučí už v kvalifikaci a vůbec poprvé se nedostali ani do baráže.