Jednadvacítka podlehla Ukrajině a na ME se nepodívá

Českým reprezentantům do 21 let se rozplynul sen o tom, že si příští rok zahrají na mistrovství Evropy ve Švédsku. V posledním kvalifikačním duelu dnes v Uherském Hradišti podlehli Ukrajině 0:1 a nedostanou se ani do říjnové baráže. Je to vůbec poprvé od roku 2000, kdy se turnaj hraje s osmi účastníky.

Jednadvacítka proti Ukrajině: klíčový boj o barážovou naději

Klíčový duel bez šance na opravu čeká v úterý v Uherském Hradišti české fotbalisty do 21 let. V utkání s Ukrajinou je do baráže o postup na ME ve Švédsku může posunout jedině vítězství. Ani to by dokonce při určité konstelaci nemuselo stačit. Od roku 2000, kdy se hraje závěrečný turnaj s osmi účastníky, se ještě nestalo, že by Češi skončili už v základní skupině.

Lvíčata uspěla na Ukrajině, děkují "žolíkovi" Jeslínkovi

Česká fotbalová reprezentace do 21 let vyhrála v dnešním důležitém duelu kvalifikace mistrovství Evropy na Ukrajině 2:0 a udělala tak velký krok k postupu ze skupiny. Výhru hostujícího týmu v druhém poločase zařídili svými brankami střídající "žolík" Jiří Jeslínek v 72. minutě, František Rajtoral přidal gólovou pojistku osm minut před koncem.

STARTUJE ME HRÁČŮ DO 21 LET

V úterý 23. května začíná v Portugalsku již patnácté mistrovství Evropy hráčů do 21 let. Zápasy mezi týmy Dánska, Francie, Německa, Itálie, Nizozemska, Srbska a Černé Hory, Ukrajiny a domácího Portugalska bude hostit šest krásných stadionů.