Další články

Jednadvacítka na úvod roku prohrála s Norskem 1:2

Čeští reprezentanti do jednadvaceti let prohráli v přípravném utkání na Žižkově s Norskem 1:2. Výběr trenéra Jakuba Dovalila, který se chystá na domácí mistrovství Evropy v roce 2015, vedl od 41. minuty díky Hanouskovi, hosté ale po přestávce díky trefám Bergeta z 51. a 89. minuty výsledek otočili.

Ve stínu áčka nastoupí proti Norsku i jednadvacítka

Českou reprezentaci od 21 let čeká ve středu úvodní zápas letošního roku. Ve stínu prvního přípravného utkání reprezentačního áčka s Norskem nastoupí výběr trenéra Jakuba Dovalila o dvě hodiny dřív proti stejnému soupeři v Praze na Žižkově (16:30, ČT sport).

ME do 21 let - semifinále

O zlato z evropského šampionátu si to v úterý rozdají dva z největších favoritů - Španělsko a Itálie. Španělé v semifinále přehráli Norsko 3:0, přestože se natrápili určitě více, než by sami čekali. Ve večerním klání pak Italové Boriniho gólem nejtěsnějším možným rozdílem přehráli Nizozemsko.

Španělsko "21" - Norsko "21" 3:0

Španělsko přehrálo Norsko, zvítězilo 3:0 a zahraje si o titul z evropského šampionátu jednadvacetiletých. Nakonec rozhodující trefu dal krátce před odchodem do kabin Rodrigo, v závěru pak navíc vše definitivně rozsekl Isco a třetí a poslední hřebíček do norské rakve přidal Morata.

Norsko "21" - Itálie "21" 1:1

Ve skupině A se už nic nezměnilo, z prvního místa postupují Italové, z toho druhého je pak do semifinále doprovodí Norsko. Chybělo přitom málo a mohlo to být naopak, když v devadesáté minutě vzájemného souboje obou celků poslal Strandberg proměněnou penaltou Seveřany do vedení, v nastaveném čase ovšem stihl ještě srovnat Bertolacci.

ME do 21 let - třetí hrací den

Vyřazovací boje mistrovství Evropy do 21 let se také letos obejdou bez finalistů z roku 2009. Angličané dnes v konfrontaci s houževantými Nory totálně pohořeli, prohráli 1:3 a už teď mohou balit kufry. Postup naopak slaví Itálie, která si hladce poradila s domácím Izraelem a po výhře 4:0 se může těšit na semifinále.

Anglie "21" - Norsko "21" 1:3

Stejně jako v letech 2000 a 2002 zažívá hrdý Albion na úrovni jednadvacítek po sobě jdoucí knockouty již ve skupinové fázi. Dnes se o to zasloužili strojově přesní Norové, kteří přitom Angličanům v kvalifikaci právě na tento šampionát podlehli jak doma, tak venku!

ME do 21 let - první hrací den

Mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let začalo, máme za sebou oba zápasy skupiny A. Zahajovací utkání turnaje skončilo nerozhodně, Izrael remizoval s Norskem 2:2. To Itálie se již s Anglií o body dělit nehodlala a do dvou papírově lehčích utkání tím pádem půjde s vitálním náskokem...

ME do jednadvaceti let začalo remízou Izraele s Norskem

Mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let začalo remízou, se kterou zřejmě nebude spokojen ani jeden tým. Norsko nejprve utkání jednoznačně dominovalo, po vyloučení však inkasovalo a už už to vypadalo, že Izrael uzme historické vítězství. V nastaveném čase však udeřil Singh a na úvod se zrodila plichta 2:2.