Další články

Česká devatenáctka zdolala v přípravě Německo 2:1

Čeští reprezentanti do 19 let dnes porazili v prvním přípravném zápase stejně staré Němce 2:1. Utkání v Českém Dubu rozhodl v 63. minutě záložník Kučera. Odveta je na programu v neděli, kdy se oba týmy utkají ve Varnsdorfu.

Richard Sukuta-Pasu, německá hrozba budoucnosti

Klose, Gomez, Podolski, Kuranyi. To jsou největší útočná esa německé reprezentace současnosti. Ovšem za pár let k nim s velkou pravděpodobností přibude další jméno, a to Richard Sukuta-Pasu, jenž má našlápnuto k hvězdné kariéře.

27.07.2008 Životopisy 347 komentářů
Zaujalo nás

Němečtí mladíci slaví zisk zlaté medaile

Suverenní Němci nenašli přemožitele ani ve finále. Itálii rozstříleli v poměru 3:1 a radují se ze zlatých medailí. O branky se postarali na vítězné straně Sukuta-Pasu, Lars Bender a Gebhart, za Itálii snížil Garibaldi.

Euro devatenáctek vyvrcholí soubojem Německa a Itálie

Soubojem dvou neporažených celků a vítězů základních skupin vyvrcholí mistrovství Evropy hráčů do 19 let, které pořádá Česká republika. V sobotu večer se na stadionu v Jablonci nad Nisou utkají ve finále šampionátu Italové a semifinálový přemožitel domácího výběru Německo.

Česká devatenáctka na finále nedosáhla

Asi nejnapínavější zápas celého turnaje nakonec pro domácí Česko dobře neskončil, finále Eura do 19 let si zahraje Německo. V 18. minutě jej dostal do vedení Risse, ve 24. minutě ale odpověděl Necid a zápas dospěl až do prodloužení. V něm měli více štěstí Němci, kteří díky gólu Sukuty-Pasu ze 119. minuty slaví postup.

Devatenáctce stojí v cestě do finále Eura favorizované Německo

České fotbalové devatenáctce stojí v cestě do finále evropského šampionátu Německo. Pokud mladí reprezentanti ve středu večer v Mladé Boleslavi zvítězí, budou na domácím mistrovství bojovat o premiérové zlato. V opačném případě pro ně turnaj skončí ziskem bronzových medailí. Favoritem semifinále jsou Němci, kteří na šampionátu neztratili ani bod a vstřelili nejvíc branek.

Maďarsko "19" - Německo "19" 1:2

Soupeřem českého výběru v semifinále evropského šampionátu se stali reprezentanti Německa, kteří porazili Maďarsko 2:1. O výhře našich sousedů rozhodla fantastická branka Marcela Risseho ze 76. minuty. Jedinou branku Maďarů obstaral András Simon.

Německo "19" - Bulharsko "19" 3:0

Německo si po dobrém výkonu připsalo nad Bulharskem snadné vítězství 3:0 a postupuje ze skupiny. Góly stříleli Diekmeier, Nsereko a třetí přidal Lars Bender.

Německo "19" - Španělsko "19" 2:1

Hvězdní Španělé neodstartovali mistrovství Evropy vůbec dobře. V úvodním utkání totiž podlehli 1:2 Německu a budou tak muset o postup ještě tvrdě bojovat.

FRANCIE MISTREM EVROPY DO 19 LET

V belfastském Windsor Parku vyvrcholil 29. července evropský šampionát hráčů do devatenácti let. Z vítězství se nakonec radovali mladí fotbalisté ze země galského kohouta, kteří si ve finále poradili s mladými Angličany. Naopak zcela vyhořelo pořádající Severní Irsko, které nezískalo v turnaji ani bod.

SEVERNÍ IRSKO HOSTÍ ME DO 19 LET

Pět stadiónů v Severním Irsku bude svědkem od 18. do 29. července evropského šampionátu hráčů do devatenácti let. O titul mistra Evropy pro sezónu 2004/2005 bude bojovat mimo pořádající Severní Irsko dalších sedm zemí, kteří si proklestili cestu na šampionát kvalifikačním sítem. Domácí reprezentaci tak doplňují fotbalisté Německa, Anglie, Francie, Řecka, Srbska a Černé Hory, Norska a Arménie.