Konfederační pohár - šestý hrací den

Souboj o první místo ve skupině A vyhrála Brazílie, která zejména díky dvěma trefám Freda triumfovala nad Itálií 4:2 a zůstává i nadále neporažena. Smutek naopak zavládl v japonském táboře - Modří samurajové totiž nenávazali na skvělý výkon proti Itálii, Mexiku podlehli 1:2 a turnaj tak opouští bez jediného bodu..

Konfederační pohár - čtvrtý hrací den

Ve skupině A už je o postupujících rozhodnuto - do semifinále jdou domácí Brazilci a Italové, kteří si to tak ve vzájemném utkání rozdají o první místo. S turnajem se kromě mdlých Mexičanů loučí i Japonci, kteří přitom proti Itálii předvedli i přes prohru skvělý výkon..

Brazílie - Mexiko 2:0

Vlastně to až taková spanilá jízda nebyla - tedy kromě úvodních 20 minut. Brazilci sice porazili Mexiko pohodlně 2:0, ale nebýt hrdiny Neymara, bůhví, jak by to vlastně dopadlo - zejména ve druhé půli totiž Mexičané byli favoritovi minimálně vyrovnaným soupeřem..

Konfederační pohár - druhý hrací den

Po triumfu domácích Brazilců se představili i oba finalisté posledního Eura - a oba byli úspěšní, dokonce v tomtéž poměru. Jak utkání Itálie s Mexikem, tak španělské měření sil s Uruguayci totiž skončily shodně 2:1..

Mexiko - Itálie 1:2

Ukázalo se, že remíza v přípravném utkání s Haiti Italy nepoškodila, spíše naopak - ve svém prvním ostrém měření sil totiž před zaplněnými ochozy znovuotevřeného svatostánku Maracaná dokázali porazit nebezpečné Mexiko 2:1 a zajistili si tak výbornou výchozí pozici do dalších bojů.

Startuje Konfederační pohár - brazilská generálka na MS

Už tuto sobotu se zápasem domácí Brazílie s Japonskem rozehraje v pořadí devátý Konfederační pohár a kanárci pochopitelně myslí na obhajobu čtyři roky starého titulu. V cestě jim stojí především Španělé. Celkem se na turnaji představí osm reprezentačních týmů.

Nominace Mexika na Pohár FIFA

Nominace Mexika na Konfederační pohár:

Nominace Mexika na Peru

Nominace Mexika na přátelské utkání proti Peru (17. dubna):

Nominace Mexika na kvalifikaci

Nominace Mexika na kvalifikační duely o postup na MS 2014 proti Hondurasu a USA:

Mexičané v kvalifikaci MS remizovali s Jamajkou a přišli o sérii

Mexičtí reprezentanti přišli po devatenácti zápasech o svou vítěznou sérii na Aztéckém stadionu v metropoli Mexiku. Favorizovaný tým nečekaně ztratil body hned na úvod závěrečné fáze kvalifikace mistrovství světa zóny Severní a Střední Ameriky remízou 0:0 s Jamajkou.

Nominace Mexika na Kostariku

Nominace Mexika pro dva kvalifikační zápasy o postup na MS 2014 proti Kostarice.

Nominace Mexika na Wales

Nominace Mexika pro přátelské utkání proti Walesu:

Uruguay si proti Mexiku zajistila postup

Uruguay si díky šťastnému gólu Álvara Pereiry ze čtrnácté minuty zajistila postup do čtvrtfinále letošní Copy, naopak Mexiko podle očekávání jede bez bodu domů. Uruguay narazí ve čtvrtfinále na domácí Argentinu.

Uruguay má nůž na krku, potřebuje porazit Mexiko

Zdá se, že ze skupiny smrti nakonec vzejdou dva vyřazené týmy. Mexiko si již pomalu zabalilo kufry a čtvrtý tým světa z Uruguaye nemá od vypadnutí taktéž příliš daleko.

Trápení Peruánců v zakončení ukončil až chvíli před koncem Guerrero

Nezkušený mexický tým podruhé na turnaji prohrál a před posledním vystoupení v základní skupině proti Uruguayi je v hodně složité pozici. Peruánci naopak mají čtyři body...