0 : 0 (0:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 6.20 - 4.15 - 1.57

Norwich City - Manchester City 0:0

Technicky je bod sice nevytrhne, ovšem sebedůvěra Kanárků bude po tomto výsledku patrně někde jinde. Norwich si proti o titul bojujícímu Manchesteru City připsal na konto ojedinělou nulu, přičemž na druhé straně Patrick Bamford zničehonic napálil břevno...

Citizens šli do utkání s vědomím, že dva ligové zápasy v řadě nevyhráli od měsíce října (!), a tuhle nevídaně ošklivou šňůru se zprvu velmi vehementně pokoušeli přetrhnout. Ruddyho například rozhodila standardka, z níž mohl skórovat Kompany, Agüero zajímavě střílel z přímého kopu a Silvu se soupeřům dařilo zastavovat jen za pomoci taktických faulů.

Canaries se poprvé na delší dobu podařilo držet míč až ve 23. minutě, od té doby až do přestávky však jejich sebevědomí už jenom posilovalo. Po necelé půlhodině hry ještě sice Ruddy vytahoval nejtěžší zákrok zápasu proti Agüerově přízemní ráně, pak už ale převzali iniciativu domácí.

A speciálně Otamendimu se rázem podlamovala kolena. Argentinský obránce nejprve na žlutou fauloval aktivního Martina, posléze špatně odhadl poskakující balon a Bamford vyslal zdánlivě přespříliš optimistickou bombu do břevna.

Koncem poločasu se Norwichi zranil Nathan Redmond a s jeho odchodem se pro celý druhý poločas vytratila podstatná část ofenzívy Kanárků. Neilova parta se s ohledem na to, jak před týdnem dopadla Aston Villa (0:0 po poločase, 0:4 po 90 minutách), především soustředila na obranu, a tak trochu netypicky se tlaku soupeře také ubránila.

Zoufale neinvenční obléhání pokutového území žlutozelených nevytrhl ani příchod Sterlinga s Kelechim. Silva z vynikající pozice trefil z přímého kopu jenom zeď a pár Agüerových střel rovněž nemělo moc šancí na úspěch. To se spíš na druhé straně mohl po zmatku v obraně hostí zničehonic prosadit Dorrans.
#
musíme navázat na parádní druhý poločas, proti Aston Ville, vyhnat Kanárky z jejich hnízda!
Nic jiného než tři body !
Budeme bojovat do posledního kola, protože Lišky se leknou a Cityzens jsou bojovníci
Ale přiznávám chce to změny
t0mmy33MCFC
08.03.2016 19:00
#
souhlasim ze tady se nemuzeme bavit o nicem jinem jak o 3 bodech..
09.03.2016 08:18
#
10.03.2016 08:06
#
Jaké to změny máš na mysli? Třeba herního stylu ??
10.03.2016 11:23
#
ano přesně tak popř. přestup cca 5-6 hráčů
werwolf
07.03.2016 07:56
#
Boha jeho, ta forma Norwichu je hrozostrasna.
12.03.2016 10:16
#
Podle sestavy má hrát zase Bony ať tam postaví raději Iheanacho a Bonyho tam pak pošle cca v 60min, uvidíme no, ale chválím hru na dva útočníky a pak to může Pelle stánout. (dle situace)
Důežité jsou teď jen tři body, ale ten Bony by měl odejít (nic proti němu, ale...)
t0mmy33MCFC
12.03.2016 10:29
#
jako dle které sestavy? ty snad veris nejake jine sestave, nez te co se objevuje hodinu pred zapasem???
#
Klasicky venkovni vykon v teto sezone Porad drzeni mice a totalni neschopnost nekoho vystrelit.. katastrofa
#
Tak zrovna Norwich prohrál doma z 15 zápasů "jen" 6x,ale je to tým bojující o záchranu a to i příští soupeři nebudou mít proti nim lehké.Něco podobného se dá očekávat i od Sunderlandu a Newcastlu.Dva z této trojice nakonec i tak spadnou.
Hammer25
12.03.2016 15:43
#
Na City si jeste tak nekdy vsadim.nedokazou porazit ani marnej Norwich..Fuj hanba
12.03.2016 18:27
#
Tohle je otřesný, otřesný totální neschopnost, opravdu se těším na změnu, tohle je katastrofa. Takové trápení, tady měli být tři body k sakru hrajete fakt ho.no přesně jak píši už cca 14. zápas jděte se bodnout.
Tuto sezónu nevěřím ani v LM
diastan
12.03.2016 19:49
#
Tato sezóna je bohužel o5 katastrofa co se týká venkovních zápasů, ani ne gol na zápas pro tým s nejvyššími ambicemi ? tak to určitě nejde.
12.03.2016 19:54
#
diastan ano, je to prostě špatně a vina je jak na trenérovi a jeho pojetí hry, popř. strategicky, takticky porazit druhého trenéra, tak i na hráčích jako takových.
Ta hra je jeden velký BullShit nic víc, nic míń. Alespoň, že sázím delší dobu na jiné týmy, ale jako věrného fanouška, mě to zatraceně štve i mrzí zárověň.
Opravdu vidím problém v trenérovi, pojetí hry a cca 5-6 hráčů.
#
Mate preplaceny primadony, ktery nemaj motivaci a ani chut neco hrat, a na lavici dva dedky kterejm kouka parte z kapsy..
13.03.2016 09:33
#
no s prachama to mají všichni sportovci stejné, berou jich tolik, že je bohužel nezajímají ty podstatné věci. (neříkám že všechny ale..)
Souhlas u nás je silný problém
20:27 Everton propustil manažera Silvu
Marco Silva byl propuštěn z funkce manažera Evertonu. Anglický klub chtěl letos bojovat o evropské poháry a místo toho je na osmnácté příčce tabulky Premier League, poslední kapkou byla pro vedení včerejší porážka 2:5 od Liverpoolu. (bbc.com)
13:19 Martial možná přijde i o derby
Manchester United čeká derby s City a o to může přijít Anthony Martial. Ofenzivní fotbalista si minulý týden přivodil svalové zranění, včera nenastoupil proti Tottenhamu a v tuto chvíli stále není fit. (dailymail.co.uk)
12:30 Klopp oslavil stou výhru v Premier League
Liverpool včera smetl Everton a jubilejní stou výhru v rámci Premier League si na své konto připsal manažer Jürgen Klopp. Německý kouč k tomu spotřeboval 159 zápasů a zařadil se na druhé místo, rychleji sto triumfů nastřádal jen José Mourinho (142 utkání). (sport-express.ru)
12:16 Everton bude dnes jednat o Silvovi
Vedení Evertonu na dnešní den svolalo schůzi a bude řešit pozici manažera, propuštěn zřejmě bude Marco Silva. Anglickému klubu se nedaří, po včerejším debaklu v derby s Liverpoolem dokonce spadl na sestupové příčky tabulky Premier League. (bbc.com)
08:18 Digne dostane nabídku nové smlouvy
Lucas Digne hraje důležitou roli v dalších plánech Evertonu a ten si chce služby francouzského obránce pojistit. Hráč má kontrakt do června 2023, vedení se i tak chystá předložit mi nabídku nové smlouvy. (sport-express.ru)
04.12. Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: Chelsea - Aston Villa 2:1 (24. Abraham, 48. Mount - 41. Trezeguet), Leicester - Watford 2:0 (55. Vardy z penalty, 90+5. Maddison), Manchester United - Tottenham 2:1 (6. a 49. z penalty Rashford - 39. Alli), Southampton - Norwich 2:1 (22. Ings, 43. Bertrand - 65. Pukki), Wolverhampton - West Ham 2:0 (23. Dendoncker, 86. Cutrone), Liverpool - Everton 5:2 (6. a 31. Origi, 17. Shaqiri, 45. Mané, 90. Wijnaldum - 21. Keane, 45+3. Richarlison).
04.12. Leicester si vyhlédl Dialla
Dvacetiletý defenzivní záložník francouzského Brestu Ibrahima Diallo zaujal pozorovatele anglického Leicesteru. Ten už se měl na středopolaře vyptávat u jeho současného zaměstnavatele a zvažuje lednovou nabídku k přestupu. (lequipe.fr)
04.12. Arsenal kontaktoval Marcelina
Anglický Arsenal se vážně zabývá myšlenkou, že by na jeho lavičku mohl usednout bývalý kouč Valencie Marcelino. Stratég, který v minulé sezoně dovedl Netopýry k vítězství v Copa del Rey, ale na konci září po neshodách s majitelem u mužstva skončil, dostal před nedávnem nabídky i od Evertonu a Sportingu Lisabon. Obě se ale rozhodl odmítnout. (goal.com)
04.12. Tottenham zkusí v lednu získat Gofreye
Londýnský Tottenham se pokusí v lednu zlákat do svých řad jednadvacetiletého obránce Norwiche Bena Godfreye. José Mourinho je údajně připraven zaplatit za něj 25 milionů liber. (footballinsider247.com)
04.12. Liverpool pustí v zimě Brewstera
Anglický Liverpool pustí v zimě na hostování mladého útočníka Rhiana Brewstera. Devatenáctiletý mladík potřebuje podstatně větší herní vytížení než má dosud. O reprezentanta do 21 let jeví zájem celá řada klubů z League Championship a dokonce i některé z nejvyšší soutěže. (footballinsider247.com)