Poločasový výsledek utkání MS: Anglie - USA 0:0.
27. Okunola, 39. Ibrahim, 70. Kupusovič - 42. Polášek, 46. Hrdlička.
Sestava Zlína:
I. poločas:
Rakovan - Polášek, Němeček, Simerský, Bartošák - Vukadinovič, Bužek, Hellebrand, Hrubý, Dramé - Silný.
II. poločas: Rakovan - Kolář, Didiba, Jura - Číž, Kulíšek, Švach, Čanturišvili - Hamalčík, Kovinič, Hrdlička. Trenér: Vrtělka. (ČTK)
24.11. Poločas: Brazílie - Srbsko 0:0
Poločasový výsledek utkání MS: Brazílie - Srbsko 0:0.
21.11. Salernitaně se vrátil zraněný Mazzocchi
Pasquale Mazzocchi nebude několik týdnů k dispozici Salernitaně Calcio. Sedmadvacetiletý obránce si ze srazu italské reprezentace přivezl zraněné koleno. (football-italia.net)
21.11. Rakušané porazili Italy po 62 letech
Rakousko včera porazilo Itálii 2:0 a po 62 letech si užilo výhru nad tímto soupeřem, naposledy se mu to povedlo v prosinci 1960 (2:1). Od té doby se obě reprezentace potkaly čtrnáctkrát. (sport-express.ru)
20.11. Přátelské zápasy - výsledky
Výsledky dnešních přátelských mezistátních zápasů: Guinea-Bissau - Gambie 0:0, Uzbekistán - Rusko 0:0, Slovensko - Chile 0:0, Jihoafrická republika - Angola 1:1 (28. Lepasa z penalty - 20. Zini), Norsko - Finsko 0:0 (46. Sorloth - 32. Kallman), Severní Makedonie - Ázerbájdžán 1:3 (25. Bardhi z penalty - 38. Cafarguliyev, 65. Qurbanly, 89. Sheydayev), Lucembursko - Bulharsko 0:0, Omán - Bělorusko 2:0 (78. Al Yahyaei, 81. Al Subhi), Slovinsko - Černá Hora 1:0 (42. Zajc), Moldavsko - Rumunsko 0:5 (9. Morutan, 40. Dragus, 60. Cicaldau, 71. z penalty Paraschiv, 89. Rus), Malta - Irsko 0:1 (55. Robinson), MaĎarsko - Řecko 2:1 (15. Sallai, 90+3. Kalmár - 81. z penalty Bakasetas), Rakousko - Itálie 2:0 (6. Schlager, 25. Alaba).
20.11. Hamšík se rozloučil s reprezentací
Slovenští fotbalisté v přípravném zápase remizovali doma 0:0 s Chile. Utkání na bratislavském Tehelném poli bylo zároveň rozlučkou dlouholetého reprezentačního kapitána Marka Hamšíka. Pětatřicetiletý záložník tureckého Trabzonsporu odehrál za Slovensko rekordních 136 utkání a s 26 góly je historicky nejlepším střelcem své země. Hamšík nastoupil v základní sestavě a odehrál 89 minut, než ho za potlesku vyprodaného stadionu vystřídal Martin Regáli, vítězství na závěr reprezentační kariéry se ale nedočkal. (ČTK)
Výsledky nočních přátelských mezistátních zápasů: Kolumbie - Paraguay 2:0 (14. D. Sánchez, 76. Falcao), Peru - Bolívie 1:0 (55. Iberico), Guatemala - Nikaragua 3:1 (45+3. z penalty a 63. Lom, 48. Santis - 74. Moreno Ciorciari).
19.11. Ousou debutoval za Švédsko
Švédská reprezentace v dnešním přátelském zápase vyhrála 2:0 nad Alžírskem, proti němuž nastoupil také Aiham Ousou. Pro obránce Slavie Praha se jednalo o reprezentační debut. Odehrál v něm 45 minut, když nastoupil do druhého poločasu na místo Victora Lindelöfa.
19.11. Přátelské zápasy - výsledky
Výsledky dnešních přátelských mezistátních zápasů: SAE - Kazachstán 2:1 (13. a 71. Lima - 62. Ajmbetov), Burkina Faso - Pobřeží slonoviny 2:1 (11. Ouattara, 42. z penalty Tapsoba - 20. Sangaré), Albánie - Arménie 2:0 (28. Skuka, 64. z penalty Asllani), Gibraltar - Andorra 1:0 (34. R. Chipolina), Kosovo - Faerské ostrovy 1:1 (64. Bislimi - 77. Radosavljević), Turecko - Česko 2:1 (31. Ünal, 70. Çalhanoğlu - 56. Černý), Švédsko - Alžírsko 2:0 (45+3. z penalty Forsberg, 48. Claesson).