Přátelské zápasy - mezistátní 2019

22.09.2019 15:00 CET

Etiopie   -   Rwanda

0 : 1 (?:?)
Stadión:  
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
10.12.2005Přátelské zápasy 
Rwanda - Etiopie
0:1
14.07.2013AMN - kvalifikace1.k 1.z
Etiopie - Rwanda
1:0
27.07.2013AMN - kvalifikace1.k 2.z
Rwanda - Etiopie
1:1p
28.08.2015Přátelské zápasy 
Rwanda - Etiopie
3:1
21.11.2015M. Východostřední AfrikySk A
Etiopie - Rwanda
0:1
05.11.2017Přátelské zápasy 
Etiopie - Rwanda
2:3
12.11.2017Přátelské zápasy 
Rwanda - Etiopie
0:0
10.12.2005 
Rwanda - Etiopie
0:1
28.08.2015 
Rwanda - Etiopie
3:1
05.11.2017 
Etiopie - Rwanda
2:3
12.11.2017 
Rwanda - Etiopie
0:0
Etiopie - poslední zápasy
10.12.2017Přátelské zápasy 
Etiopie - Uganda
1:1
02.09.2018Přátelské zápasy 
Etiopie - Burundi
1:1
09.09.2018APN - kvalifikaceSk F 
Etiopie - Sierra Leone
neh.
10.10.2018APN - kvalifikaceSk F
Etiopie - Keňa
0:0
14.10.2018APN - kvalifikaceSk F
Keňa - Etiopie
3:0
18.11.2018APN - kvalifikaceSk F
Etiopie - Ghana
0:2
24.03.2019APN - kvalifikaceSk F 
Sierra Leone - Etiopie
neh.
18.06.2019Přátelské zápasy  
P. slonoviny - Etiopie
neh.
04.09.2019MS - kvalifikaceAf 1.f 1.z
Etiopie - Lesotho
0:0
08.09.2019MS - kvalifikaceAf 1.f 2.z
Lesotho - Etiopie
1:1
13.08.2017 
Etiopie - Súdán
1:1
19.08.2017 
Súdán - Etiopie
1:0
30.09.2017 
Botswana - Etiopie
2:0
05.11.2017 
Etiopie - Rwanda
2:3
12.11.2017 
Rwanda - Etiopie
0:0
05.12.2017 
Jižní Súdán - Etiopie
0:3
07.12.2017 
Burundi - Etiopie
4:1
10.12.2017 
Etiopie - Uganda
1:1
02.09.2018 
Etiopie - Burundi
1:1
18.06.2019  
Pobřeží slonoviny - Etiopie
neh.
Rwanda - poslední zápasy
19.01.2018Přátelské zápasy 
Rwanda - Rov. Guinea
1:0
23.01.2018Přátelské zápasy 
Rwanda - Libye
0:1
09.09.2018APN - kvalifikaceSk H
Rwanda - Pobř. slonoviny
1:2
12.10.2018APN - kvalifikaceSk H
Guinea - Rwanda
2:0
16.10.2018APN - kvalifikaceSk H
Rwanda - Guinea
1:1
18.11.2018APN - kvalifikaceSk H
Rwanda - Středoaf. rep.
2:2
23.03.2019APN - kvalifikaceSk H
Pobř. slonoviny - Rwanda
3:0
02.08.2019Přátelské zápasy  
Rwanda - Somálsko
neh.
05.09.2019MS - kvalifikaceAf 1.f 1.z
Seychelly - Rwanda
0:3
10.09.2019MS - kvalifikaceAf 1.f 2.z
Rwanda - Seychelly
7:0
05.11.2017 
Etiopie - Rwanda
2:3
12.11.2017 
Rwanda - Etiopie
0:0
03.12.2017 
Keňa - Rwanda
2:0
05.12.2017 
Zanzibar - Rwanda
3:1
07.12.2017 
Rwanda - Libye
0:0
09.12.2017 
Rwanda - Tanzanie
2:1
15.01.2018 
Nigérie - Rwanda
0:0
19.01.2018 
Rwanda - Rovníková Guinea
1:0
23.01.2018 
Rwanda - Libye
0:1
02.08.2019  
Rwanda - Somálsko
neh.
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
20:59 Přátelské zápasy - výsledky
Výsledky dnešních přátelských mezistátních utkání: Brazílie - Nigérie 1:1 (48. Casemiro - 35. Aribo), Etiopie - Uganda 0:1 (20. Okwi), Jihoafrická republika - Mali 2:1 (23. z penalty Furman, 45+1. Zwane - 74. Koita), Keňa - Mosambik 0:1 (69. Canhembe), Argentina - Ekvádor 6:1 (20. Alario, 27. vlastní Espinoza, 32. z penalty Paredes, 66. Pezzella, 82. Domínguez, 86. Ocampos - 49. Mena), Benin - Zambie 2:2 (39. Mounié, 90+1. Poté - 18. a 79. Shonga), Pobřeží slonoviny - DR Kongo 3:1 (22. Kanon, 44. Pépé, 90+5. Zaha - 64. Akolo).
18:17 Sánchez měsíc na marodce Interu?
Interu Milán by až čtyři týdny mohl chybět Alexis Sánchez. Chilský křídelník si z reprezentačního utkání s Kolumbií (0:0) odnesl zraněné šlachy v kotníku. (transfermarkt.de)
17:56 Brazilci nevyhráli počtvrté za sebou
Reprezentace Brazíile už počtvrté za sebou nedokázala zvítězit. V přípravném utkání proti Nigérii v Singapuru remizovali Kanárci 1:1. Navíc přišli o útočníka Neymara, který musel kvůli zranění odstoupit ze hry už po 12 minutách.
16:31 Přípravné mezistátní zápasy - výsledky
Výsledky nedělních přípravných utkání: Brazílie - Nigérie 1:1 (48. Casemiro - 35. Aribo).
12.10. Zapata si přivodil svalové zranění
Na podrobné vyšetření musí Duván Zapata. Útočník Atalanty nastoupil k přátelskému zápasu mezi Kolumbií a Chile a na trávníku vydržel jen 22 minut, než musel střídat kvůli svalovému zranění. (football-italia.net)
12.10. Alexis Sánchez má zraněný kotník
Alexis Sánchez dnes nastoupil ke svému 132. zápasu za chilskou reprezentaci a nebude na něj mít dobré vzpomínky, útočník Interu Milán si ze zápasu s Kolumbií odnesl zraněný kotník a čeká ho podrobné vyšetření. (football-italia.net)
12.10. Přátelské zápasy - výsledky
Výsledky dnešních přátelských mezistátních zápasů: Kolumbie - Chile 0:0, Tunisko - Kamerun 0:0.
12.10. Přátelský zápas - výsledek
Výsledek nočního přátelského mezistátního utkání: Uruguay - Peru 1:0 (17. B. Rodríguez).
11.10. Přátelský zápas - výsledek
Výsledek dnešního přátelského mezistátního utkání: Maroko - Libye 1:1 (20. El Yamiq - 42. Msoud).
11.10. Bordeaux se uzdravuje Kalu
Samuel Kalu by měl být připravený na nadcházející utkání se Saint-Étienne. Ofenzivní hráč Bordeaux kvůli zranění stehenního svalu dokonce oželel reprezentační sraz, během něhož měl s Nigérií sehrát přátelský zápas proti Brazílii. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.10.
Bahrajn - Ázerbájdžán
2:3
09.10.
Německo - Argentina
2:2
10.10.
Panama - Curaçao
neh.
10.10.
Thajsko - Kongo
1:1
10.10.
Brazílie - Senegal
1:1
10.10.
Kosovo - Gibraltar
1:0
10.10.
Burkina Faso - Gabon
0:1
10.10.
Srbsko - Paraguay
1:0
10.10.
Alžírsko - DR Kongo
1:1
11.10.
Venezuela - Bolívie
4:1
11.10.
Maroko - Libye
1:1
12.10.
Uruguay - Peru
1:0
12.10.
Guinea - Komory
0:1
12.10.
Kolumbie - Chile
0:0
12.10.
Tunisko - Kamerun
0:0
13.10.
Brazílie - Nigérie
1:1
13.10.
Jihoafrická republika - Mali
2:1
13.10.
Keňa - Mozambik
0:1
13.10.
Etiopie - Uganda
0:1
13.10.
Rovníková Guinea - Togo
1:1
13.10.
Argentina - Ekvádor
6:1
13.10.
Benin - Zambie
2:2
13.10.
Pobřeží slonoviny - DR Kongo
3:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
13.10.20:45
Slovensko - Paraguay
info
14.10.19:00
Česko - Severní Irsko
info
15.10.?
Kuvajt - Turkmenistán
info
15.10.00:00
Venezuela - Trinidad a Tobago
info
15.10.14:00
Hongkong - Malajsie
info
15.10.18:00
Guinea - Chile
info
15.10.19:00
Dánsko - Lucembursko
info
15.10.19:00
Mauritánie - Libye
info
15.10.21:00
Alžírsko - Kolumbie
info
15.10.21:00
Maroko - Gabon
info
15.10.22:00
Bolívie - Haiti
info
16.10.03:30
Peru - Uruguay
info
Všechny zápasy