02.04.2011 15:30 CET
0 : 0
(0:0)

Dubnica bezgólovo remizovala s Ružomberkom

V sobotu o 15:30 Dubnica na domácej pôde privítala Ružomberok. Zápas bol pre Dubnicu veľmi dôležitý, ale nedokázali aj napriek prevahe prekonať brankára hostí Libora Hrdličku.

Spočiatku mali domáci prevahu, ale nedokázali sa presadiť v koncovke. V 28. minúte skončil Bruškov pokus tesne vedľa, vzápätí skúšal šťastie J. Zápotoka a Kuzma, ale obaja v zakončení nepochodili. Otvoriť skóre mohol v 39. minúte domáci Polách, ale po skvelej prihrávke Bruška nedokázal prekonať Hrdličku. V závere prvého polčasu ešte pohrozil Kostelný, ale jeho hlavičkový pokus skončil na ľavej žrdi Kováčovej brány.

V druhom polčase vynikli viac hostia, ale v ich hre bolo veľa nepresností. Po hodine hry vyskúšal Chovanec z diaľky vystreliť a veľa nechýbalo, aby jeho strela skončila za chrbátom Kováča. O päť minút neskôr mohol opäť skórovať domáci Polách, ale vystrelil len na pripraveného Hrdličku. Do konca zápasu sa už hralo len medzi šestnástkami, gól už nepadol a tak Dubnica v dôležitom zápase iba remizovala 0:0.

Autor: Filip Kubaliak