Celé jméno:Pavel Kováč
Národnost: Slovensko
Datum narození:12.08.1974
Výška:195 cmVáha:90 kg
Pozice:brankář
Klub:ukončil kariéru
 

Dunajská Streda možno nedostane licenciu

V Dunajskej Strede sa momentálne radujú z návratu do Corgoň ligy, no ich radosť môže mať jeden háčik. DAC totiž dlží peniaze svojím bývalým hráčom a reálne im hrozí, že im nebude poskytnutá licencia, bez ktorej by nemohli hrať po roku v najvyššej súťaži.  
30.05.2013 | Aktuality | 185 komentářů
26.07.2015 Zlatým Moravcům se zranil gólman Kováč
Brankářská jednička a navíc kapitán Zlatých Moravců Pavel Kováč si dnes v brance svého týmu užil pouze pět minut, potom musel být kvůli zranění střídán a jeho slovinský náhradník Marko Ranilović ve zbytku utkání s Žilinou inkasoval hned pět branek.
14.01.2014 Kováč má namířeno do Ružomberoku
Pavel Kováč by měl brzy opustit Dubnicu a odejít do Corgoň ligy. Zkušený brankář trénuje s Ružomberokem a v nejbližších dnech se má stát jeho posilou. (profutbal.sk)
20.02.2012 Pavol Kováč posílil Slovan Bratislava
Po nečekaných odchodech Lukáše Hrošša a Štefana Seneckého musel Slovan Bratislava nuceně řešit brankářský post, který nakonec posílil veterán Pavol Kováček z Dunajské Stredy. "Je to pro mne velmi cenná zkušenost a opravdu si vážím příležitosti hrát za Slovan. Vždy jsem za něj chtěl hrát, považuji to za velké ocenění, protože je to největší klub na Slovensku," prohlásil sedmatřicetiletý brankář.
02.02.2012 Slovan chce do brány Kováče
Slovan Bratislava hledá nového brankáře a na zkoušku přichází zkušený Pavol Kováč, který patří Dubnici a na podzim hostoval v Dunajské Stredě. Slovenský mistr neuplatnil opci na Lukáše Hrošša, který se vrátil do Nitry, dnes pak do Turecka odešla předpokládaná jednička mezi tyčemi pro zbytek sezony Štefan Senecký.
11.07.2011 Kováč a Harsányi zpět v DACu
Dunajská Streda se po delších jednáních dohodla na ročním hostování brankáře Pavla Kováče, který přichází z Dubnice. Staronovou tváří v DACu je i Zoltán Harsányi, ten se na Žitný ostrov vrací z půlročního hostování v íránském FC Pajkan.
19.01.2011 Kováč putuje do Dubnice
Pavol Kováč se definitivně loučí s Dunajskou Stredou, kde mu v prosinci skončila smlouva a klub se marně snažil o její prodloužení. Slovenský brankář nejde do Debrecínu, kde byl na testech, posílil konkurenční Dubnicu. (profutbal.sk)
10.01.2011 Kováč na testech v Debrecínu
Slovenský brankář Pavol Kováč usiluje o angažmá v maďarském Debrecínu, kde je na testech. 36letý gólman na podzim hájil barvy Dunajské Stredy, kde mu v polovině prosince skončila smlouva, která nebyla prodloužena. Důvodem měly být nevyplacené peníze.
07.01.2011 DAC dluží svým hráčům výplatu
Vedení Dunajské Stredy dluží svým hráčům peníze, což prozradil brankář Pavol Kováč. "Nejde jen o mě, ale o celý kolektiv. Na Vánoce jsme dostali nepříjemný dárek, chybí výplata za jeden měsíc plus prémie. Doufám, že se to brzy vyřeší, v opačném případě to budu muset řešit jinak," prohlásil šestatřicetiletý gólman.
Další expres zprávy