Druhá liga - západ Slovensko - Druhá liga - západ - zprávy

Další články

Ex-olomoucký Halenár dostal v Borčicích po dvou měsících vyhazov

Slovenský útočník Juraj Halenár, který se v zimě vrátil z Olomouce do vlasti, dostal v druholigových Borčicích už po dvou měsících a pěti zápasech vyhazov. Dvaatřicetiletý fotbalista svými výkony nepřesvědčil a navíc čelil obvinění, že úmyslně "pustil" zápas.

Borčice získaly také Pavla Bajzu

Další velká ryba uvízla v síti Iskry Borčice. Druholigový slovenský tým, který bude usilovat o postup do Fortuna ligy, posílil také brankář Pavol Bajza. Ten má zkušenosti z italské Serie A, kde oblékal dres Parmy. Podle jeho slov se s vedením klubu dohodl velmi rychle.

Do Borčic jde také Ľuboš Hanzel

Iskra Borčice plánuje útok na postup do slovenské nejvyšší soutěže a ke splnění tohoto úkolu má klubu pomoci další zajímavá akvizice, po Juraji Halenárovi do týmu přišel také Ľuboš Hanzel...

Halenár si zahraje za Borčice

Juraj Halenár v polovině prosince skončil v Sigmě Olomouc a letošní sezonu dohraje ve druhé slovenské lize - 32letý fotbalista se dohodl na angažmá s celkem ISKRA Borčice, který bojuje o postup do Fortuna ligy.

Ján Kozák mladší vede rezervu Slovanu

Kariéru profesionálního fotbalisty ukončil potichu, Ján Kozák mladší však nezahálí a kromě golfu má další aktivitu. Bývalý záložník se stal trenérem rezervního týmu Slovanu Bratislava, kde na lavičce vystřídal Tibora Jančulu.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele