Šesták podepsal smlouvu s Popradem

Někdejší slovenský reprezentant Stanislav Šesták přece jen bude pokračovat v kariéře. O jeho služby měly zájem pouze východoslovenské kluby Tatran Prešov a FK Poprad, zkušený útočník se upsal druhému jmenovanému a to přestože hraje pouze ve II. nejvyšší soutěži...  
11.01.2017 | Aktuality | 7 komentářů
 

Senica získala nejlepšího střelce druhé ligy

Dávid Leško opouští Tatran Prešov a zahraje si slovenskou nejvyšší soutěž, stěhuje se totiž do Senice. Ta ho po vypršení kontraktu získala zdarma.  
06.01.2016 | Aktuality | 335 komentářů
 

Podbrezovou povede kouč Fabuľa

Poslední celek Fortuna ligy mění trenéra. Zdenko Frťala na lavičce Podbrezové skončil, uvolněné místo zaujme dosavadní kouč druholigového VSS Košice Marek Fabuľa.  
22.09.2015 | Aktuality | 2 komentáře
 

Kolár s Hamuľakem se z Liberce vrací na Slovensko

Záložník Luboš Kolár se z Liberce vrací do slovenské ligy. Pětadvacetiletý fotbalista bude do konce sezony hostovat ve Spartaku Myjava, který má navíc opci na případný přestup. Na severu Čech skončil také útočník Michal Hamuľak a vrací se do Michalovců.  
12.01.2015 | Aktuality | 107 komentářů
20.01.2017 TL: Poprad - Bielsko-Biala 2:1
Tipsport liga:
Skupina D (Frýdek-Místek):

Poprad - Bielsko-Biala 2:1 (2:1).
(ČTK)
08.07.2016 Košice angažovaly trenéra Majoroše
Jozef Majoroš se stal novým trenérem VSS Košice. Druholigový slovenský celek hledal náhradu za Ivana Lapšanského, nakonec vsadil na svého bývalého hráče, který dostal roční smlouvu. Jeho asistentem bude další bývalá dlouholetá opora východoslovenského klubu Peter Šinglár. (sport.sme.sk)
05.07.2016 Trnava získala Gagnona a Slobodu
Loic Gagnon a Anton Sloboda se stali novými akvizicemi Spartaku Trnava. Francouzský ofenzivní záložník přichází ze druholigového Partizánu Bardejov, zatímco druhý jmenovaný pro změnu dorazil ze druholigového polského Podbeskidzie Bielsko-Biała. (sport.sme.sk)
28.02.2016 MFK Dolný Kubín končí ve druhé lize
Chudší o jednoho účastníka je východní část druhé slovenské ligy. V soutěži končí MFK Dolný Kubín, důvodem je nedostatek financí na zajištění dalšího chodu mužstva. (profutbal.sk)
30.01.2016 Kello by se měl stát posilou VSS Košice
Druholigové VSS Košice by měl posílit Marián Kello. Slovenský brankář naposledy nastupoval za Aris Limassol a nyní je volným hráčem. (profutbal.sk)
01.11.2015 Bukata míří za Látalem
Už v létě se počítalo s odchodem Martina Bukaty do Piastu Gliwice, který pod jeho bývalým trenérem, Radoslavem Látalem vede polskou ligu. Po neúspěšném jednání se tak slovenský záložník musel spokojit jen s druhou ligou v rodné zemi. V Košicích mu posledním říjnovým dnem skončila výpovědní lhůta, stylově se rozloučil trefou do sítě dalšího košického týmu a nyní již vyhlíží výrazný krok vpřed ve své kariéře. (profutbal.sk)
01.10.2015 Dolný Kubín je připraven znovu hrát
Mezi aktivní kluby se znovu vrací Dolný Kubín. Druholigový slovenský celek původně odstoupil ze soutěže poté, co ze strany poslanců městského zastupitelstva nebyl schválen projekt financování klubu. O víkendu nenastoupil proti VSS Košice a anulovány měly být jeho dosavadní výsledky, nakonec ovšem došlo ke změně a Dolný Kubín v neděli sehraje plánovaný souboj s Liptovským Mikulášem. (profutbal.sk)
25.09.2015 Dolný Kubín končí ve druhé slovenské lize
Už jenom jedenáct účastníků má východní část druhé nejvyšší slovenské soutěže. Ze soutěže kvůli penězům s okamžitou platností odstoupil Dolný Kubín, který tak učinil poté, co ze strany poslanců městského zastupitelstva nebyl schválen projekt financování klubu. (profutbal.sk)
22.09.2015 Fabuľa rozvázal smlouvu s Košicemi
VSS Košice musí podle očekávání hledat nového lodivoda. Druholigový slovenský celek po vzájemné dohodě opustil Marek Fabuľa, jenž se přesouvá do Podbrezové, kde nahradí Zdenka Frťalu. "S trenérem Markem Fabuľou jsme se dohodli na vzájemném ukončení smlouvy. Děkujeme mu za práci, kterou pro náš klub odvedl," prohlásil na klubovém webu východoslovenského celku sportovní ředitel Ján Lesniak. (profutbal.sk)
21.09.2015 Frťala prý skončil na lavičce Podbrezové
Podbrezovou do dalšího zápasu údajně již nepovede Zdenko Frťala. Českého kouče, který z úvodních devíti ligových zápasů získal pouze pět bodů, má podle informací slovenské televize Markíza nahradit Marek Fabuľa z druholigového VSS Košice. (profutbal.sk)
Další expres zprávy
 TýmZB
1.FK Poprad2750
2.MŠK Rimavská Sobota2726
3.Odeva Lipany2720
4.FK Haniska2713
Podrobné tabulky
Poslední zápasy
27.05.
FK Haniska - Odeva Lipany
1:1
28.05.
MŠK Rimavská Sobota - FK Poprad
3:2
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy