Celé jméno:Marek Kuzma
Národnost: Slovensko
Datum narození:22.06.1988
Výška:187 cmVáha:84 kg
Pozice:útočníkČíslo dresu:0
Klub:ŠKF Sereď (SVK)
Aktuální statistiky v klubu ŠKF Sereď (SVK)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Fortuna liga 2018/20191900000100
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
01.08.2016 Slovák Kuzma řádil v Bulharsku
Hned ve svém prvním soutěžním zápase v dresu bulharského klubu Černo More Varna se slovenský útočník Marek Kuzma, jenž naposledy působil ve Zlatých Moravcích, výraznou měrou podílel na třech bodech na půdě Pirinu Blagoevgrad. V 61. minutě zařídil rozhodující branku na 2:1, o osm minut později pak přihrával na třetí gól. Kromě něho se na trávníku objevila také dvojice Čechů v podobě Ondřeje Sukupa a Jana Malíka, kteří do Varny přestoupili stejně jako Kuzma letos v létě. Domácí barvy mimochodem hájil rovněž další Slovák Kristián Koštrna. (bulgarian-football.com)
22.07.2016 Černo More získalo Mareka Kuzmu
Marek Kuzma po půlroce opustil Zlaté Moravce. Rodák z Dubnice nad Váhom přestoupil do Černo More Varna, kde podepsal blíže neupřený kontrakt. (profutbal.sk)
25.07.2012 Kuzma hostuje ve Slovácku
Marek Kuzma odchází ze Slovanu Bratislava do Slovácka, 24letý útočník bude ve Slovácku hostovat do konce prosince.
09.01.2012 Banská Bystrica dotáhla dvě hostování
Banská Bystrica definitivně získala dvě posily ze Slovanu Bratislava, na hostování do konce sezony přicházejí útočník Marek Kuzma a ofenzivní záložník Radoslav Augustín.
08.01.2012 Kuzma a Augustín do Banské Bystrice?
Útočník Marek Kuzma a ofenzivní záložník Radoslav Augustín jsou na odchodu ze Slovanu Bratislava do Banské Bystrice. Ta má o oba hráče zájem a Kuzma s Augustínem s ní už trénují, Slovan pak je ochoten je uvolnit na hostování.
04.02.2011 Dubnica si půjčila Kuzmu
Útočník Slovanu Bratislava Marek Kuzma bude v jarní části Corgoň ligy hostovat v konkurenčním týmu MFK Dubnica. Dvaadvacetiletý hráč v momentálně posledním týmu slovenské ligy působil už v minulosti. (profutbal.sk)
09.01.2010 Tři změny v Banské Bystrici
V kádru FK Dukla Banská Bystrica se udály tři hráčské změny. Do slovenského klubu přišli obránce Marek Janečka z Rimavské Soboty a brankář Ján Ďurčo z Dubnice, kteří se vrátili z hostování. Naopak odešel jediný hráč - útočník Marek Kuzma do Slovanu Bratislava.
04.01.2010 Změny v kádru Dubnice
Několik změn v kádru udělalo vedení Dubnice. Do Slovanu Bratislava odchází Marek Kuzma, který na podzim na hostování hájil barvy Banské Bystrice, na konci ledna pak končí smlouva Igorovi Držíkovi a v dalších plánech nefiguruje Peter Kiška. Z hostování se naopak vrátili Milan Harvilko a Hector Tubonemi, přípravu by měli absolvovat i mladíci Straka, Svorada, Augustíni a Pálka.
Další expres zprávy