Přidej na Netvibes
EuroFotbal on Facebook

Tipovací soutěž

1.7.
Byla naplněna sekce Výherci, kde najdete jména výherců dosud odehraných kol. Výhry za všechna kola budou na účty u Betfair.com připsány najednou až po skončení soutěže.
25.6.
V nabídce zápasů došlo k chybě, zápas Paraguay - Japonsko byl vypsán v opačném pořadí. Soupeře jsme tedy otočili, bohužel všechny tipy, které na něj dosud byly podány, jsme museli vymazat. Uložte si tedy svůj tip prosím znovu. Za nepříjemnost se omlouváme.
2.6. - začínáme!
Tipovací soutěž byla dnes zahájena, můžete tipovat své pořadí základních skupin a spuštěno bylo také tipování výsledků všech zápasů. Před tipováním si, prosím, pozorně přečtěte pravidla. Hodně štěstí v tipování!
Sázíte na fotbal? Tipujete rádi výsledky zápasů? Chcete se během mistrovství světa 2010 pobavit, změřit své tipérské dovednosti se stovkami dalších fanoušků a ještě vyhrát zajímavé ceny? Pak jste na správném místě! EuroFotbal.cz pro vás společně s internetovou sázkovou kanceláří Betfair.com připravil tipovací soutěž o ceny v celkové hodnotě více než 30 tisíc korun!
Jak se zapojit? Je to jednoduché, k účasti v soutěži stačí splnit dvě podmínky - být zaregistrován na EuroFotbal.cz a také mít účet u sázkové kanceláře Betfair.com. Pokud ještě nejste zaregistrován na EuroFotbal.cz, můžete to napravit zde. Registrace a tedy i účast v soutěži je pochopitelně zdarma. Pokud nemáte účet u Betfair.com, vytvořte si jej zde. Také tato registrace je zdarma.
Jak tipovat? Pokud nejste přihlášený, musíte se nejprve přihlásit pomocí formuláře vpravo nahoře na této stránce. Poté stačí v menu na této stránce kliknout na odkaz Tipování. Pokud jste zatím nezadal svůj login u Betfair.com, budete vyzván k jeho zadání - bez zadaného nicku vám tipování nebude zpřístupněno. Nick zadáváte pouze jednou, systém si jej při každém dalším příchodu pamatuje. Po zadání nicku můžete začít vyplňovat své tipy.
Jak vyhrát? K tomu, abyste mohli také něco vyhrát, potřebujete ještě jednu věc - uzavřít u Betfair.com jakoukoliv sázku na příležitosti k MS 2010. Tuto podmínku stačí splnit kdykoliv během turnaje, vždy před vyhodnocením každého kola soutěže.
Další podrobnosti o naší soutěži naleznete v sekci Pravidla, přehled cen v sekci Ceny.