12.6.2024 - začínáme!

Tipovací soutěž byla dnes zahájena, můžete tipovat své pořadí základních skupin a spuštěno bylo také tipování výsledků všech zápasů. Před tipováním si, prosím, pozorně přečtěte pravidla.

Hodně štěstí v tipování!

Sázíte na fotbal? Tipujete rádi výsledky zápasů? Chcete změřit své tipérské dovednosti se stovkami dalších fanoušků a ještě vyhrát zajímavé ceny? Pak jste na správném místě! EuroFotbal.cz pro vás společně s českou sázkovou kanceláří Fortuna připravil tipovací soutěž o ceny v celkové hodnotě 50 tisíc korun!

Jak se zapojit?
Je to jednoduché, k účasti v soutěži stačí splnit dvě podmínky - být zaregistrován na EuroFotbal.cz a také mít účet u české sázkové kanceláře Fortuna. Pokud ještě nejste zaregistrován na EuroFotbal.cz, můžete to napravit zde. Registrace a tedy i účast v soutěži je pochopitelně zdarma. Pokud nemáte účet u Fortuny, vytvořte si jej zde. Také tato registrace je zdarma.

Jak tipovat?
Pokud nejste přihlášený, musíte se nejprve přihlásit pomocí formuláře vpravo nahoře na této stránce. Poté stačí v menu na této stránce kliknout na odkaz Tipování. Pokud jste zatím nezadal svůj nick u Fortuny, budete vyzván k jeho zadání - bez zadaného nicku vám tipování nebude zpřístupněno. Nick zadáváte pouze jednou, systém si jej při každém dalším příchodu pamatuje. Po zadání nicku můžete začít vyplňovat své tipy.

Jak vyhrát?
K tomu, abyste mohli také něco vyhrát, potřebujete ještě jednu věc - v každém kole, v němž chcete mít nárok na výhru, uzavřít u Fortuny libovolnou sázku s jakýmkoliv (tedy i minimálním) vkladem. Podrobný rozpis termínů jednotlivých kol najdete v pravidlech.

Další podrobnosti o naší soutěži naleznete v sekci Pravidla , přehled cen v sekci Ceny .

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele