Mistrovství Evropy - kvalifikace UEFA - Mistrovství Evropy - kvalifikace 2008

12.09.2007 19:00 CET
3 : 0
(2:0)

Kypr - San Marino 3:0

Kypřané nedopustili senzaci a na domácím hřišti si s klidem poradili se San Marinem. Díky výhře se bodově dotáhli na Wales, ovšem kvůli horšímu skóre zůstávají na šesté příčce za ním. San Marino je stále bez bodu s hrozivým skóre 1:43.

První branku utkání vstřelil v patnácté minutě záložník Konstantinos Makridis, jenž si naběhl na centr Aloneftise a hlavičkou zavěsil do branky hostí – 1:0. I u druhého gólu byl Aloneftis, útočník Kypru byl tentokráte v pozici zakončujícího, pět minut před koncem prvního půle pěknou střelou zvýšil na 2:0. Na konečných 3:0 upravil v závěru utkání svým druhým gólem opět Aloneftis.

Autor: Milan Kopal