Celé jméno:William Vainqueur
Národnost: Francie Haiti
Datum narození:19.11.1988
Výška:179 cmVáha:73 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:12
Klub:AS Monaco (FRA)
Na hostování z:Antalyaspor (TUR), návrat 30.06.2019
Aktuální statistiky v klubu AS Monaco (FRA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
nenalezeny žádné články
Další hráči klubu
Soupiska klubu
12.01. Monaco nakonec angažovalo Vainqueura
William Vainqueur přece jen zamířil do Monaca. To sice nejprve od půlročního hostování upustilo, protože záložník Antalyasporu měl problémy s lýtkem, nakonec však po rozhovoru 30letého hráče s viceprezidentem Vadimem Vasiljevem transfer uskutečnilo. (lequipe.fr)
11.01. Vainqueur nakonec neposílí Monaco
Monaco po zdravotní prohlídce upustilo od angažování Williama Vainqueura. Francouzský křídelník vinou zraněného lýtkového svalu zůstane i ve druhé polovině sezóny hráčem Antalyasporu. (lequipe.fr)
09.01. AS Monaco dotáhlo hostování Vainqueura
William Vainqueur bude na jaře hrát za AS Monaco. 30letý záložník přichází z tureckého Antalyasporu, všechny strany se domluvily na podmínkách půlročního hostování. (getfootballnewsfrance.com)
08.01. AS Monaco zahájilo jednání s Vainqueurem
William Vainqueur je dost možná na odchodu z tureckého Antalyasporu. O francouzského záložníka se zajímá AS Monaco a knížecí celek už zahájil jednání o případném přestupu. (getfootballnewsfrance.com)
04.09.2017 Antalyaspor dokončil příchod Vainqueura
William Vainqueur se stal oficiálně hráčem Antalyasporu. Ten se dohodl s AS Řím a s osmadvacetiletým záložníkem uzavřel kontrakt na tři roky. (lequipe.fr)
03.09.2017 Antalyaspor dohodl příchod Vainqueura
William Vainqueur bude nastupovat za Antalyaspor. Ten se údajně dohodl na příchodu 28letého záložníka s AS Řím, celý transfer by pak měl být dokončený během zítřka. (transfermarkt.de)
01.09.2017 Vainqueur nakonec do Antalyasporu?
William Vainqueur má údajně namířeno z AS Řím do tureckého Antalyasporu. Francouzský záložník měl původně přestoupit do Marseille, Olympique ovšem podmínky transferu nedojednal. (football-italia.net)
01.09.2017 Vainqueur se do Marseille nestěhuje
William Vainqueur se těžce smiřuje s tím, že neodešel z AS Řím do Marseille. Francouzský záložník zde loni hostoval a Olympique nyní pracoval na trvalém přestupu. "Po hodině jednání zůstalo jenom u slov. Slova, slova, slova," postěžoval si prostřednictvím sociálních sítí. (sport-express.ru)
29.08.2017 Marseille jedná o příchodu Vainqueura
William Vainqueur loni hostoval z AS Řím v Marseille a do tohoto klubu se možná už brzy vrátí - Olympique začal jednat o přestupu francouzského záložníka. (getfootballnewsfrance.com)
27.06.2017 Nantes se zajímá o Mendyho a Vainqueura
Nampalys Mendy a William Vainqueur by se mohli vrátit do Francie. Zájem o záložníky Leicesteru City a AS Řím má podle posledních zpráv Nantes, které se snaží posílit mužstvo po příchodu kouče Claudia Ranieriho. (getfootballnewsfrance.com)
Další expres zprávy