FK Partizan Srbsko - FK Partizan - Zprávy

Poradí si Nice bez Delorta? V Konferenční lize zavítá na půdu Partizanu

Když zkraje měsíce Nice v derby nestačilo v rámci Ligue 1 na Monaco, zdálo se, že mu ještě zkrátka nějaký čas potrvá, než se dostane do optimální pohody. A i když je asi stále vzdálené od těch úplných herních ideálů, poslední dva výsledky byly pozitivního charakteru. A navázat na ně v Konferenční lize na půdě Partizanu je pro něj rozhodně onou jednoznačnou prioritou.

K vítězné premiéře nestačil Slovácku ani skvělý start a dlouhá přesilovka. Bod zachránil Kozák

V prvním utkání skupiny D Konferenční ligy Slovácko remizovalo s Partizanem 3:3. Situace se přitom pro domácí vyvíjela velmi dobře, když po 22 minutách vedli o dvě branky a navíc hráli proti oslabenému soupeři. Hosté však ve druhém poločase během čtvrt hodiny vstřelili tři góly, alespoň bod šťastným gólem zachránil Libor Kozák.

Trenér Partizanu: Přijeli jsme na Slovácko vyhrát

S jasným cílem zvítězit v prvním zápase skupinové fáze Evropské konferenční ligy přijel na Slovácko bělehradský Partizan, momentálně až sedmý tým srbské ligy. Na tiskové konferenci před zápasem to řekl trenér Gordan Petrić.

Historická premiéra před plným stadionem, Slovácko hostí Partizan

Hráči Slovácka vstoupí ve čtvrtek do Evropské konferenční ligy domácím zápasem s Partizanem. Tým z Uherského Hradiště se před vyprodaným hledištěm vůbec poprvé ve své historii představí v hlavní fázi některého z evropských pohárů. Dalšími účastníky silné skupiny D jsou Kolín nad Rýnem a Nice.

Feyenoord zdolal Partizan i v odvetě a s přehledem postoupil do čtvrtfinále KL

Rotterdamský Feyenoord si přivezl na domácí půdu velmi nadějnou výhru 5:2 z Bělehradu a před vlastními fanoušky žádnou senzaci nepřipustil, jelikož srbského vyzyvatele zdolal na stadionu De Kuip po výsledku 3:1. Po celkovém vysokém poměru 8:3 tak s naprostým přehledem proklouzl v Konferenční lize mezi osmičku nejlepších a jeho ambice určitě sahají ještě dál. Hosté nyní neměli šanci, ale i účast v osmifinále mohou považovat za úspěch.

Partizan jede do Rotterdamu s tříbrankovým mankem a k postupu potřebuje zázrak

Feyenoord je ze všech šestnácti účastníků zřejmě nejblíže k postupu do čtvrtfinálové fáze nově vzniklé Konferenční ligy, jelikož si z půdy srbského Partizanu přiváží do Rotterdamu vysoké vítězství 5:2 a třígólový rozdíl mu téměř se stoprocentní jistotou zajišťuje účast mezi nejlepší osmičkou. Vyzyvatel z Bělehradu a přemožitel pražské Sparty z play-off nezačal doma úplně špatně, ovšem ve druhém poločase naprosto vyhořel při defenzivní činnosti.

Sparta sehraje příští evropský duel před uzavřenou částí hlediště

Sparta odehraje kvůli rasistickému transparentu fanoušků v odvetě Evropské konferenční ligy na hřišti Partizanu Bělehrad příští domácí zápas v evropských soutěžích před uzavřenou částí hlediště. Disciplinární komise UEFA zároveň udělila pražskému týmu pokutu 3250 euro (přes 80 tisíc korun) za použití pyrotechniky. Letenský klub o tom informoval na svém webu.

Partizan nad Feyenoordem dvakrát vedl, i přesto utrpěl debakl o tři branky

Přemožitel pražské Sparty z předkola vyřazovací fáze Konferenční ligy sice předvedl v prvním poločase s favorizovaným nizozemským Feyenoordem celkem solidní výkon a v průběhu zápasu hned dvakrát vedl, ovšem po změně stran inkasoval čtyřikrát a nakonec v nesmírně atraktivním utkání s ním prohrál po výsledku 2:5, čímž si do venkovní odvety hrané za týden na nizozemské půdě prakticky zavřel dveře mezi osmičku nejlepších.

Feyenoord se na horké srbské půdě pokusí zlomit houževnatě hrající Partizan

Přemožitel pražské Sparty z play-off o osmifinále nově vzniklé Konferenční ligy se určitě nebude chtít zaseknout mezi šestnáctkou nejlepších, ovšem v duelu s nizozemským Feyenoordem nebude považován za favorita. Hostující výběr se v základní skupině této sezóny potkal s jiným pražským zástupcem Slavií a nakonec před ní skončil na první pozici, proto se úvodnímu vyřazovacímu kolu celkem pohodlně vyhnul.

Sparta po dalším bezkrevném výkonu v Konferenční lize končí

Ani na bělehradskou odvetu nedokázal Pavel Vrba svůj tým pořádně nahecovat. Pražané špatně začali a v poločase prohrávali už o dvě branky, což byla díra, ze které se zkrátka v současném rozpoložení neměli šanci vyhrabat. Ani přísné vyloučení dvojnásobného střelce Rodriga Gomese ani pozdější snížení Adama Hložka už Spartě ke zdramatizování dvojzápasu nepomohlo...

Sparta musí k postupu v EKL na hřišti Partizanu otočit nepříznivý vývoj

Nelehký úkol čeká v Bělehradě na fotbalisty Sparty ve čtvrteční odvetě 2. kola Evropské konferenční ligy. K postupu do osmifinále soutěže musí na hřišti lídra srbské ligy Partizanu odčinit domácí prohru 0:1 z minulého týdne. Zápas má výkop v 18:45.

Sparta pojede do Srbska s mankem, doma podlehla Partizanu

Sparťané podlehli doma v úvodním duelu 2. kola Evropské konferenční ligy Partizanu Bělehrad 0:1. V 78. minutě rozhodl Queensy Menig. Odveta na hřišti aktuálního lídra srbské ligy je na programu za týden.

Spartu čeká ve čtvrtek úvodní duel 2. kola EKL s Partizanem

Sparťané se po pěti letech představí v jarní vyřazovací fázi evropských pohárů. Pražané ve čtvrtek přivítají v úvodním zápase 2. kola Evropské konferenční ligy lídra srbské nejvyšší soutěže Partizan. S největší pravděpodobností se duel na Letné odehraje pouze s 1000 diváky v hledišti kvůli platným omezením proti šíření koronaviru.

Utkání Sparty s Partizanem se zřejmě uskuteční jen před tisícovkou diváků

Úvodní zápas pražské Sparty ve vyřazovací fázi Evropské konferenční ligy s fotbalisty Partizanu Bělehrad se pravděpodobně odehraje ve čtvrtek před maximálně tisíci diváky. Letenský tým žádal o výjimku zaplnit kapacitu stadionu z poloviny, zatím ji však nezískal. Klub o tom informoval na svém webu.