UD Almería Španělsko - UD Almería - Zprávy

Celta chce první výhru, Almería se trápí úplně stejně

Druhým pátečním duelem se stane střet mezi domácí Almeríí a návštěvou z Viga. Estadio de los Juegos Mediterráneos nepatří mezi nejoblíbenější zastávky Celty, nicméně tentokrát nemá ani domácí ekipa kdovíjak dobrou formu.

Oslabená Almería vydřela v Cádizu bod. Ode dna ji v nastavení odpoutal brazilský teenager

Cádiz ve třetím kole LaLigy pouze remizoval 1:1, když si i přes dlouhé vedení a přesilovku nechal v samém závěru vzít vítězství. Po gólu 34letého Luise Hernándeze už to vypadalo, že Piráti získají druhý triumf v novém ročníku, ale v páté minutě nastavení rozhodl o dělbě bodů střelou k tyči 19letý Kaiky. Almería tak poprvé v ročníku bodovala a odlepila se ode dna soutěže.

Cádiz je doma silný, Almería navíc zatím tápe

Cádiz se po porážce v minulém kole vrací domů a na Estadio Nuevo Mirandilla bude chtít znovu bodovat naplno. A bude k tomu mít ideální příležitost, protože Almería prožívá velmi náročný vstup do nové sezony a na první body stále čeká.

Brzký úder odchovance Real nepoložil. Bellingham si do Španělska přivezl střelecké kopačky

Real Madrid ve druhém kole LaLigy zvítězil na hřišti Almeríe 3:1. Cesta za ziskem všech bodů se ale nerodila snadno, neboť již ve třetí minutě favorit po trefě vlastního odchovance Sergia Arribase, jenž kádr Los Blancos opustil před touto sezonou, ztrácel. Bílý balet naopak posílil Jude Bellingham a ten dvěma góly otočil skóre, čímž navázal na přesný zásah z úvodního soutěžního vystoupení na Pyrenejském poloostrově. Rojiblancos na hvězdného soupeře nestačili poosmé v řadě.

Almería zažívá těžký start. A teď dorazí Real Madrid

Almería se v prvním kole zrovna pozitivně neukázala, ale je otázkou, nakolik od ní můžeme očekávat zlepšení nyní. Na Estadio de los Juegos Mediterráneos totiž v sobotu navečer přijede Real Madrid. A královský klub bude toužit po druhém vítězství v řadě.

LaLiga odstartovala venkovní výhrou Raya. Almeríi srazila nedisciplinovanost ve vápně

Vallecano zvládlo úvodní duel prvního kola LaLigy, když porazilo Almeríi na její půdě 2:0. Domácí fotbalisté se o body připravili v podstatě vlastní vinou, jelikož ještě v prvním poločase dvakrát faulovali v pokutovém území. Prvním nedovoleným zákrokem se provinila nová posila z Betisu Edgar González. Obě penalty hosté s přehledem proměnili, přičemž tu druhou měl na svědomí letní přírůstek z Elche Randy Nteka.

Almería uvidí souboj dvou nových trenérských tváří

Almería se v minulém ročníku zachraňovala až na poslední chvíli a tentokrát by svým fanouškům jistě ráda nabídla klidnější ročník. Odstartuje ho na domácí půdě v duelu s Rayem Vallecano, které jde do nové sezony s novou tváří na lavičce.

Atalanta má nejdražší posilu, z Almeríe přivedla útočníka Tourého

Atalanta prodává Rasmuse Højlunda do Manchesteru United a část z hodně vysokého odstupného investovala do jiného útočníka. Z Almeríe přišel El Bilal Touré, podle tisku se jedná o nejdražší nákup v historii bergamského celku.

Přetahovaná nakonec měla pro Almeríi příchuť záchrany. Espanyol se s první ligou rozloučil remízou

Almería v závěrečném 38. kole LaLigy remizovala s už jistě sestupujícím Espanyolem 3:3 a i díky ostatním výsledkům si zajistila setrvání v nejvyšší soutěži. Diváci na stadionu sledovali atraktivní podívanou, kde se skóre měnilo hned několikrát. Espanyol bleskurychle reagoval na úvodní branku Almeríe výstavním gólem Javiho Puada a krátce po přestávce dokonce skóre otočil. Rojiblancos však ukázali neskutečnou houževnatost, když dokázali dvakrát odpovědět na vedení domácích. Hrdinou zápasu se stal Sergi Dardel, který proměnil v 86. minutě pokutový kop.

Stáhne sebou Espanyol i Almeríu?

Až závěrečné kolo rozhodne o tom, kdo společně s Elche a Espanyolem sestoupí. Jedním z kandidátů je Almería, kterou čeká poslední zápas na půdě předposledního katalánského celku. Pouze výhra zajistí hostům definitivní záchranu, v opačném případě bude záležet na dalších výsledcích.

Almería remizovala s Valladolidem, boj o záchranu stále napínavý

Nic neřešící remíza 0:0 se zrodila na stadionu Mediterráneos, který je domovinou týmu UD Almería. Devadesát minut nestačilo oběma aktérům na vstřelení branky, a boj o záchranu tak bude pokračovat do posledního kola.

Kat Barcelony Valladolid tentokrát zavítá do Almeríe, kde bude k vidění tuhý boj o záchranu

Ryze záchranářský souboj bude možno sledovat v rámci sedmatřicátého kola na Power Horse Stadium, kde se utká v současnosti patnáctá Almería s osmnáctým Valladolidem. Ten ale na svého soka ztrácí pouhý jeden bod a situace okolo sestupové zóny je tak na konci sezóny nesmírně dramatická a sestoupit nakonec ještě mohou klidně i oba tito soupeři.

Real Sociedad urval s Almeríou hubené vítězství

Real Sociedad už je hodně blízko tomu, aby zpečetil svou kvalifikaci do Ligy mistrů. Dnes udělal další krok, když porazil Almeríu. Je ale fakt, že mu hodně pomohl hostující útočník Luis Suárez, který byl už po pětatřiceti minutách vyloučen.

La Real sní o Lize mistrů, proti Almeríi ji má na dosah

Od půl osmé se do víru vloženého kola vrhne i Real Sociedad, který by si před vlastními fanoušky moc rád připsal tři body. Ty by mu mohly pomoct k zajištění kvalifikace do Ligy mistrů, takže je asi jasné, že Almeríi nečeká v San Sebastiánu nic lehkého.

Almería díky Lázarově hattricku uniká sestupu

Nesmírně důležitého vítězství nad Mallorcou dosáhli hráči Almeríe. Rojiblancos díky tomu tři kola před koncem unikají sestupu, byť samozřejmě rozhodnuto ještě není. Hlavní hvězdou utkání byl brazilský útočník Lázaro, který vsítil hattrick.