UD Almería Španělsko - UD Almería - Zprávy

Getafe CF - UD Almería 4:2

Getafe předvedlo na domácím Coliseu Alfonsa Pereze parádní obrat. S Almerií sice prohrávalo po jedenácti minutách již 0:2, ale nakonec dokázalo vstřelit hned čtyři branky, jednu ještě v prvním a zbylé tři během čtvrthodinky ve druhém poločase, a zvítězilo 4:2. Domácí tedy získali tři body a opět odskočili sestupovým příčkám.

Preview: Getafe CF - UD Almería

Getafe hostí Almeríu, oba celky mají ještě o co hrát. Getafe o záchranu, Almería je jedním z kandidátů na Intertoto Cup.

UD Almería - Real Betis 1:1

Almería ve 35. kole nejvyšší španělské soutěže remízovala s Betisem Sevilla 1:1, a ztratila tak body v boji o evropské poháry. Betis vedl zásluhou Davida Odonkora a konečnou podobu výsledku dal v úvodu druhého poločasu domácí Rubén Pulido.

Preview: UD Almería - Real Betis

Almería hostí Real Betis a pokusí se ještě vykřesat naděje na Pohár UEFA. I Betis ale ještě potřebuje nějaké body, aby mohl hrát zcela bez strachu o výsledek.

Real Valladolid - UD Almería 1:0

Na stadiónu Nuevo Estadio José Zorilla se utkaly dva nejlepší týmy loňského vydání Segunda División. Almería bojovala o fantastickou naději na postup do evropských pohárů, Valladolid o to, aby se opět po roce nemusel do zmiňované Segundy vracet. Hrdinou utkání se stal v nastaveném čase Sesma, který vsítil dost možná nejdůležitější gól Pucely v letošní sezóně.

Preview: Real Valladolid - UD Almería

Souboj nováčků s úplně odlišnými starostmi, to je zápas mezi Valladolidem a Almeríou. Domácí potřebují vyhrát, aby udrželi náskok před sestupovými pozicemi, Almería pro změnu chce dále snít svůj sen o evropských pohárech.

Sevilla FC - UD Almería 1:4

Almería šokovala Sevillu, zvítězila na jejím hřišti vysoko 4:1. Sevillští si tak zkomplikovali cestu do Ligy mistrů, Almería naopak přiživila možnost skončit šestá, na Sevillu totiž nyní ztrácí jen tři body. Domácí nastoupili v osvědčené sestavě s dvojčlenným útok Kanouté a Fabiano, v dresu hostí nahradil levé křídlo Crusata Mané.

Preview: Sevilla FC - UD Almería

Sevilla hraje s Almeríou, šestý celek tabulky hostí ten sedmý a je to tedy přímý souboj o evropské poháry. Zatímco Sevilla si brousí zuby i na Ligu Mistrů, v hledáčku hostí je jen Pohár UEFA.

UD Almería - Villarreal CF 1:0

Almeria dokázala na domácím stadionu porazit Villarreal, jenž tak nevyužil zaváhání Barcelony a i nadále zůstává na třetím místě. Nováček soutěže se po dalším kvalitním představím před domácími fanoušky posunul v tabulce na sedmé místo.

Preview: UD Almería - Villarreal CF

Dvaatřicáté kolo Primera Division uzavře duel mezi Almerií a Villarrealem. Almería v minulém kole prohrála s Atlétikem Madrid, pěkné utkání skončilo prohrou nováčka soutěže 3:6. Jediné, co si svěřenci kouče Emeryho odvezli z hlavního města byly dvě červené karty Pulida a Juanita, tito dva hráči tak v duelu s Villarrealem jistě nenastoupí. Otazník visí nad starty Rekarteho a Saltora, oba trápí svalové problémy.

Atlético Madrid - UD Almería 6:3

Gólové hody viděli fanoušci na stadionu Vicente Calderóna, kde domácí Atlético rozstřílelo Almerii hokejovým výsledkem 6:3. Madridský klub se tak dokázal oklepat z porážky od Villarrealu a v důležitém utkání získal tři body, díky nimž se odpoutal na čtvrté pozici od Racingu Santander, jenž doma překvapivě nestačil na Deportivo. Almeria se v tabulce propadla na devátou pozici.

Preview: Atlético Madrid - UD Almería

Na stadionu Vicente Calderóna se v neděli utká domácí Atlético, bojující o Ligu mistrů, s Almeriou, která bojuje o účast v Poháru UEFA.

UD Almería - Levante UD 2:1

Almeria podle předpokladů porazila na domácím stadionu Mediterráneo Levante. Domácí celek se tak po pěti utkání dočkal vítězství, díky nemuž se v tabulce posunul na osmou pozici. Levante prohrála čtvrtý zápas v řadě a zůstává beznadějně poslední.

Preview: UD Almería - Levante UD

Almeria hostí na stadionu Mediterráneo Levante. Valencijský tým v posledních třech duelech ani jednou nebodoval a záchrana v ligové soutěži se znovu stala jen velkým snem.

Real Zaragoza - UD Almería 1:1

Na stadionu La Romareda se zrodila remíza 1:1. Blíže k třem bodům měla domácí Zaragoza, jenže minutu před koncem zařídil vyrovnání Alvaro Negredo, a Almeria si tak odváží bod.